Annesinin bitanesi:))

Başlatan hüseb (ebuşş), 23 Mart , 2010, 11:44:47

« önceki - sonraki »

hüseb (ebuşş)

annecimm nasılsın bebeğim dr geçen hafta ikili test istemşti ama ben yaptrmak istemiorum sen sağlıklı hayrlı bi evlatsın bliorum Allahın izniyle çnkü bz babişle hep öle dua ettik   :amin::nazar:bi dahaki gidişte cnsiyetmz belli olur belki insan çok heycanlanıor :k06: dün misafr geldi hep doğduun zamanı düşndük yeriz biz onu dedik daha doğmadan sevenlerin o kadar çokkki  :flowers:gerçi bnm sevgim hepsine yeter canımıniçi neyse bebeğim şimdi öğle yemeğimzi yiyelim öpüorm seni ve çoooook seviorum :love9: :flowers:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Demet_dk

sayfanız günlüğünüz hayırlı olsun
güzel duygularınla anılarınla dolu olsun

hüseb (ebuşş)

aşkitomm.....
bebeğimmm...

hüseb (ebuşş)

bebeğimm cnm bnm  :opucuk: dün dr aradım ne zmn gelelm muayene için dedm 24 25inde ggeln dedi 3 hafta nası geçcek blmiorum 3 ayını geçmş olcaksın belki cinsiyetni de öğrenrz çok heycanlı yaa :k06: cnm benm iiki varsın çok öpüyorum ve seni bnde babişte çook sevioruz :love9: :flowers: :flowers:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

°o.O євяυ O.o°

hayatımın anlamı herşeyimm bugün tam 2 buçuk aylık olduk sen büyüdükçe ben o kadar çok seviniyorum ki anlatamam ama anne çok büyümez inş  :k06: 2 hafta sonra herkese sölicem senn olacağını cnmm bnm seni çok sevioruz ve dünyaya geleceğin günü sabırsızlıkla beklioruz :flowers: :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

nasılmışş bnm bebeğimm bakalım her geçen gün büyüyorsun içimde  :love9:bugün itibaryle 11 haftalıkk olduk  :hello2:çok mtluyum rabbim seni kucağıma aldığım günleride göstersin inş  :amin: bugün halana gttik kuzenn elanuru sevdik şuan 7 aylık çok şeker onu gördkçe bnde bebişimi kucağıma alcam böle öpüp koklucm diorum ohhh miss yavrumm benm herşeym :flowers:

°o.O євяυ O.o°

bebeğimm yine ananeye gdioruzz oleyy :hello2: :muzz: :muzz: orda kalcaz babanneyle aynı apartmanda oturuoruz ananeyi de çok özlüoruz gidelimm dmi şimdi yolda bzi almaya gelior  ;) cumartesi babiş alcak bzi inşş hadi öpüorum ve seni çok seviorum herşeyimmmmm :opucuk: :nazar:

βαlκιz

CANIM CİNSİYET BELLİ OLANA KADAR KİMSEYE SÖYLEMİCEZ GALİBA
nasıl dayanıyosun kızzz  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

söledikk canımm herkesee :k06:

°o.O євяυ O.o°

bebeğimmmm uzun aradan sonra yazıoum sana ananeye gttik orda ufak bi lekelenmemz oldu dinlendik şmdi iizz ama bugün tam 3 ayımız btti bbeğim yarın dr gtcez inş cinsiyetni gösterrsn bebeğimm seni çok seviorumm :nazar: :flowers: :opucuk: :-*

°o.O євяυ O.o°

22 Nisan , 2010, 18:12:10 #25 Son düzenlenme: 24 Mayıs , 2010, 22:25:10 hüseb(ebuş)
bebeğiimmm bugün dr gttik ve senn erkeğe benzediğini söledi çok duygulandım  resmen kıpır kıprdın dr yaramaz olcak dedi:nazar: :k06: babiş aradı hemen belli deilmiş dedm eve gelsin sürpriz yapcaz  :D ama öteki aya daha kesin olur dedi dr kız olsaydın da üzülmeyeceğiz bebeğimmm seni çoook ama çoook seviyoruz

°o.O євяυ O.o°

cnmm bebeğimm yavaş yavaş yorgunluğum halszliğim gdio eee 3 ayımızı btrdik çook şükür :amin: herşey çok ii gdio  :nazar: :amin:  bugün önce babişin babaannesine sonra bi alışverişe en son da bnm anneanneme gtcez inş gezcez bebeğimm seni çoook seviorumm  :flowers: :flowers: :opucuk: :-* :love9: :love7:

buket_berru

oğluşunmu olcak ebuşum çok sevindim bende çok heyecanlıyım ya :)
***berru***

°o.O євяυ O.o°

valla dr erkeğe benzio dedi ama öteki aya daha ii belli olur ay valla heycanlı bi süreç cnm Allah sana da gönlünden geçeni sağlıklı bi şeklde versn inş :-* sağlıklı herşeyleri düzgün olsun da hiç farketmez buketim ama insan merak edio tabi :k06:

ESİNCİK

ayyy ebrucum ne güzel. Bn de 3 kg verdim son 10 günde, bebek ise 5 kat büyümüş :k06: 3-4 gündr giremiorum hastanede yatıodum gıdasızlıktan, şimdi iyileştim. Şu bikaç haftayı da atlatırsam bulantılarım geçecek diye umuyorum.