ultrasonda yanılma hikayeleri varmı etrafınızda?

Başlatan seray, 19 Mart , 2010, 15:36:56

« önceki - sonraki »

seray

kızlae selamben teacher44..hesabıma giremediğim için yenisini açyım bende..varmı etraftan duyduğunuz önce kız denilip oğlu olanlar?yada tam tersi bebek erkek deyip kızı olanlar?dr. larda yanılabiliyo zaman zaman sanki??? öpyrm hepiizi.. :opucuk:

--elif--

benm bildiğim var seray yengem hamileydi 9 ay boyunca kız dediler herşeyini pembe aldılar sonra doğuma çok azkala erkek dedi dr hemde baştan beri kız diyen dr sonra herşeyi geri değiştirrip mavi aldılar olabiliyo  böyle şeyler drlarında yanılma payı var

hanne

yanılma oluyo canım bizim bi akrabımıza kız dediler doğuma gitti erkek mişşşş:)))

.:.Zamansız.:.

bu çok kötü bir dram yaa :ehi: bütün psikolojisi altüst olur insanın :ehi:

ZyNp

benım doktorumda 12 haftalıkken buyuk ıhtımal kız dedı ama gecen gun kız olmaya bılırde bellı olmaz dedi  ??? ??? :dontknow:

KONYALI

KIZLAR NE ALAK DİCEKSİNİZDE, BİRŞEY GELDİ AKLIMA PAYLAŞMAK İSTEDİM...BİZİMDE KEDİMİZ VARDI 6-7 SENE ÖNCE..ANNEM ONU KIZ SANIYORDU ADINIDA KISMET KOYDU..ÇOK SONRA BİZE GELEN BİR MİSAFİR ERKEK OLDUGUNU SÖLEMİŞTİ...BİZDE KISMETİN ADINI İSMET OLARAK DEĞİŞTİRMİŞTİK.. :toothy10: :ehi: :k06:

seray

Alıntı yapılan: ZyNp - 19 Mart , 2010, 16:09:48
benım doktorumda 12 haftalıkken buyuk ıhtımal kız dedı ama gecen gun kız olmaya bılırde bellı olmaz dedi  ??? ??? :dontknow:
aynen canm banada..15 gündür kız diye sevdik dün de erkeğe benzetti..neyse doppler de çıkar inş. önümüzdeki aya..hayırlısı hepimize inş..

Demet_dk

benim halamın gelinide aynı durumu yaşadı
6 ayına kadar kız dediler daha sonra erkek dediler
sonuç erkek  :k06:

burda 40 yaşında bi temizlikçimiz var iş yerınde kadın hamile..5. aya kadar kız dediler sonra erkek çıktı ..herşey mümkün gibi geliyor artık bana :k06:

saide_melek

desinler bari bir sey bana hic bir sey demedi doktor :(

Alıntı yapılan: saide_melek - 23 Mart , 2010, 11:38:30
desinler bari bir sey bana hic bir sey demedi doktor :(

ana melekçim daha belli diilmi seninki..göstermedimi ? benimkisi kız gösterdi arsız :ehi:

saide_melek

gostermedi canim yaa napican bilmiyorum cok merak ediyorum senin kizinda hayirli olsun insallah saglikli kucagina alirsin cnaim sende kac aylik ?

esraeser

benim ablama da kız dedıler fakat oğlu oldu..arada bı oluyo öle yani..

Alıntı yapılan: saide_melek - 23 Mart , 2010, 11:55:13
gostermedi canim yaa napican bilmiyorum cok merak ediyorum senin kizinda hayirli olsun insallah saglikli kucagina alirsin cnaim sende kac aylik ?

ben 17. haftamdayım canım bugün. teşekkür ederim teyzesi   :occasion14:

saide_melek

Bende ultrasna girmek istiyorum ama 1 ay oldu gireli go remedim diye yine istiyorummzararri olmazz dimi??