28 Mart , 2024, 11:26:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ultrasonda yanılma hikayeleri varmı etrafınızda?

Başlatan seray, 19 Mart , 2010, 15:36:56

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

kesinllikle.... kız bebek anneyı çirkinleştirir derler ben goren arkadaslarım oglunmu olcak yuzune guzellik inmiş derlerdi ama kızdı  :k06:  bende de çil falan hıcbısey olmadı cok korktum olur dıye cunku annemde cok fazla olmus çok sukur yok hıcbısey

seray

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 23 Haziran , 2010, 16:50:06
Alıntı yapılan: seray - 23 Haziran , 2010, 16:48:18
benim de aynı şekilde, herkes bu erkek bebek diyor, ben herşeyi pembe lila aldım, sen yeşil al diyorlar belli olmaz diye.
Herkes iddaya giriyor, durdurup soruyorlar cinsiyeti ne diye, "ay ilk defa yanıldım" diyorlar sonra.
Ama dr. kız dedi, top gibi göbeğim var, arkadan normal görünüyorum.14 kiloaldım şimdiye kadar ama sadece göbek çıktı bende öncekinden çokda farklı bi görüntü yok yani.
Çil leke hiç çıkmadı, ama anneme sordum onda da hiç çıkmamış ne kız bebeğinde ne erkek bebeğinde.

Tamamen bünye meselesi.

heh aynı ben :ehi: bende inandıramıyorum kimseye yaa kız işte kız :D
aynen canım kimse inanmıyo hatta iddialaşıyolar bak görürsün diye:)

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: seray - 23 Haziran , 2010, 16:53:27
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 23 Haziran , 2010, 16:50:06
Alıntı yapılan: seray - 23 Haziran , 2010, 16:48:18
benim de aynı şekilde, herkes bu erkek bebek diyor, ben herşeyi pembe lila aldım, sen yeşil al diyorlar belli olmaz diye.
Herkes iddaya giriyor, durdurup soruyorlar cinsiyeti ne diye, "ay ilk defa yanıldım" diyorlar sonra.
Ama dr. kız dedi, top gibi göbeğim var, arkadan normal görünüyorum.14 kiloaldım şimdiye kadar ama sadece göbek çıktı bende öncekinden çokda farklı bi görüntü yok yani.
Çil leke hiç çıkmadı, ama anneme sordum onda da hiç çıkmamış ne kız bebeğinde ne erkek bebeğinde.

Tamamen bünye meselesi.

heh aynı ben :ehi: bende inandıramıyorum kimseye yaa kız işte kız :D
aynen canım kimse inanmıyo hatta iddialaşıyolar bak görürsün diye:)

insanın sinirleri bozuluyor öylede, hazırlık yapıyorum pembe birşey alırken 3 defa düşünüyorum , ya kız olmazsa diye :ehi: psikolojisini bozuyorlar insanın :k06:

seray

aynen katılıyorum tatlım valla böle herkes söyleyince de aklı karışıyo insanın..

can yine cannnn

Alıntı yapılan: seray - 23 Haziran , 2010, 15:58:04
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 21 Haziran , 2010, 17:47:48
16 haftada kıza benziyo dedi 20. haftada kesinlikle kız dedi
24. haftada yüzde yüz erkek dedi bende kabullendim oğluşlum olcak artık dedim geçen perşembe günündeki kontrolümde arkası dönük ama kemik yapısı kız dedi :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
artık neye inananacağımı bilmiyorum doğsun göreyim öyle inancam artık

valla değişik bi durum :) tabiki hayırlısı olsun ama böle şeylerde oluyo işte doğumda görenler oluyo.:) sen 4 boyutluya girdinmi canım?
her türlü ultrasyona girdim canım ama artık merak etmiyorum 1 ay kaldı zaten doğunca pipimi kutumu görcem artık
kıyafetlerini ortak renk alıyorum her ihtimale karşı
can dediklerim....

seray

Allah hayırlısıyla kucağına versin canım cümlesiyle inşallahh...hakkımızda hayırlısı olsun .. :opucuk:

Balböceği

:dontknow: :dontknow: :dontknow: banada dr kiz olma ihtimali var dedi ama kendine eminim gormedi
simdi biseyde alamiyorummm tam bilmiyoruzki  :dontknow:

melekk

binimde tanidigim birine dr kiz demisti kiza hazirlik yapmislardi ama erkek dogurdu
farkettiniz mi genelde kiz bebeklerde yanilma oluyo hic erkek deyipte kiz doguran duymadim

**Gül**

Bundan seneler once ben cocuktum daha. Bir komsumuz hamile ve cocugu kiz olacakti. Neyse dogum yapti Bir erkek cocugu oldu. Annemin bu konudaki yorumu : Bak demekki doktorlarda yanilabiliyor kiz diyorlardi hep. Diger komsunun anneme yorumu da aynen su : Aaaaa sen de inandinmi onlara onlar bastan beri biliyordu erkek olacagini da nazar degmesin diye herkese kiz dediler... Saf annem ne bilsin. Dogmamis cocugun cinsiyetine olan nazar korkusunu  :k06: :k06: :k06:
Simdi dusunuyorumda ne cahillermis yaa Nazar degmesin diye cinsiyetini sakliyorlar  :violent1: :violent1: :violent1: . Kizlaaaarrrrr hadi hadi sizde itiraf edin bizi kandiriyorsaniz Yazin hemen dogru cinsiyetleri  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

мiŁenα.

evt ilk itiraf benden ben aslında kzı doğurdum adıda eymen çağan değil ecrin çağla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazar değer diye sölemek istemedim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay ne saçmalık yahuuuuu :ehi: :ehi: :ehi:

sanki doğunca nazar değmez :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: görmemişin oğlu olmuşş tutmuşş bir yerini koparmışş derdi benim babam olsa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 20 Temmuz , 2010, 12:26:36
evt ilk itiraf benden ben aslında kzı doğurdum adıda eymen çağan değil ecrin çağla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazar değer diye sölemek istemedim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sanki doğunca nazar değmez :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: görmemişin oğlu olmuşş tutmuşş bir yerini koparmışş derdi benim babam olsa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bak demedimm mi ben Itiraflar gelir tek tek  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
aysecigim Babanin diline saglik  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

gülfer

Alıntı yapılan: **Gül** - 20 Temmuz , 2010, 12:23:33
Bundan seneler once ben cocuktum daha. Bir komsumuz hamile ve cocugu kiz olacakti. Neyse dogum yapti Bir erkek cocugu oldu. Annemin bu konudaki yorumu : Bak demekki doktorlarda yanilabiliyor kiz diyorlardi hep. Diger komsunun anneme yorumu da aynen su : Aaaaa sen de inandinmi onlara onlar bastan beri biliyordu erkek olacagini da nazar degmesin diye herkese kiz dediler... Saf annem ne bilsin. Dogmamis cocugun cinsiyetine olan nazar korkusunu  :k06: :k06: :k06:
Simdi dusunuyorumda ne cahillermis yaa Nazar degmesin diye cinsiyetini sakliyorlar  :violent1: :violent1: :violent1: . Kizlaaaarrrrr hadi hadi sizde itiraf edin bizi kandiriyorsaniz Yazin hemen dogru cinsiyetleri  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayhiç güleceğim yoktu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

doğmamış bebeğin eneresine nazar değer  :ehi: allah aşkına ne kadar cahilmiş ya  :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: **Gül** - 20 Temmuz , 2010, 13:00:01
Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 20 Temmuz , 2010, 12:26:36

babamda  özlü sözler boldur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bak demedimm mi ben Itiraflar gelir tek tek  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
aysecigim Babanin diline saglik  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

seray

Alıntı yapılan: melekk - 18 Temmuz , 2010, 22:51:43
binimde tanidigim birine dr kiz demisti kiza hazirlik yapmislardi ama erkek dogurdu
farkettiniz mi genelde kiz bebeklerde yanilma oluyo hic erkek deyipte kiz doguran duymadim
evet kız denilip erkek doğum yapan çok var ama erkek denilipte kızı olan pek duymadım bende..

seray

Alıntı yapılan: BaLbocegi - 18 Temmuz , 2010, 22:00:51
:dontknow: :dontknow: :dontknow: banada dr kiz olma ihtimali var dedi ama kendine eminim gormedi
simdi biseyde alamiyorummm tam bilmiyoruzki  :dontknow:
hayırlısı olsun inşallahh canımm..Allah sağ salim kucağına versin..