29 Mart , 2024, 10:29:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı? yardım lütfen!...

Başlatan almra, 12 Temmuz , 2010, 17:05:06

« önceki - sonraki »

almra

arkadaşlar ben 40 gün önce 7 haftalık beğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum bugun tekrardan gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı benzer durumla karşılaşan var mı yardımcı olursanız sevinirim

nurtaç

slm canım ilk önce geçmiş olsun tatlım benim bebişimde 8 haftalıktı kalp atışını bi türlü duyamadık ve kürtaj oldum 2 ay sonra hamile kaldım şu anda minik meleğim 13 haftalık içini ferah tut şuanda çok sağlıklı korkulacak bişi yok ama sana tavsiyem bol bol dinlen kendini yorma rabbim bebişlerimizi bizlere bağışlasın  :y25: :binkybaby: :amin:

almra

saol tatlım inşalllah bi sorun yoktur benimkinin de yarın doktorda randevum var bakalım ne dicek seninde bebeğin hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin:)

nurtaç

Alıntı yapılan: almra - 12 Temmuz , 2010, 17:56:53
saol tatlım inşalllah bi sorun yoktur benimkinin de yarın doktorda randevum var bakalım ne dicek seninde bebeğin hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin:)
BEBEĞİNİN  SAĞLIKLI HABERİNİ BEKLİYORUZ İÇİNİ FERAH TUT KARDEŞİM   :icon_flower:

ırmak184

bende kürtajdan 3 ay sonra hamile kaldım ama biraz erken degilmi rahimlerin toparlanması için bekleseydin..hayırlısı olsun senin ve bebegin için  :amin:

almra

arkadaşlar bugün doktoruma gittim hiçbir problem yok şuan için ilk ayda hamile kalma konusuna gelince 10 haftadan da küçük olduğu için rahim çabuuk toparlanmış eğer deforme olsaydı gebelik oluuşmazmış dedi dk. kesenin boyu falanda normalmiş:)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

14 Temmuz , 2010, 20:37:56 #6 Son düzenlenme: 26 Mart , 2011, 05:04:48 тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят
hayırlı olsun tatlım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin:  :nazar: bende haziran ayında kürtaj olmuştum ve eylülde ilk denememde hamile kaldım  :k06: bazen kürtaj olunmasına rağmen bir süre geçtikten sonrada idrar testleri pozitif sonuç veriyorlar ya çok şükür senin için geçerli değil bu durum çoook sevindim iyice kalabalıklaşıyoruzzzzz oğluma arkadaşlar geliyorrrrr  :k06:

almra

saol tatlım sende oğluşunla çok güzel görünüyorsun :nazar:

Balböceği

Selam cnm bende 8 haftalik bekelrken 5 haftalik cikti bebegim kurtaj oldum ilk adet sonra hamile kaldim simdi 16. haftaya gircez  :D