hamiş olmadığı halde bebek elbiselerine imrenip alan varmıı??????

Başlatan bebişim6161, 16 Temmuz , 2010, 10:36:48

« önceki - sonraki »

AyNi

Alıntı yapılan: beren naz - 16 Temmuz , 2010, 11:33:57
içine doğmuştur belki kızın olur ha :D

evet, önce sağlıklı olsunda kız erkek farketmez  :k06: yani cinsiyetini kendimiz seçme durumumuz olsaydı ben asla karar veremezdım  ;) ama çook merak ediyorum... eğer 'ye ekşiyi doğur ayşeyi' sözü doğruysa kesin kız olacak  :ehi: :ehi:

beren naz

sağ salim kucağına alırsın inşallah canım  :nazar: benim içinde kız oğlan fark etmiyor

DENİZGÖZLÜM81

kızlar ye ekşiyi doğur ayşeyi sözü yalannnnnnnnnnnnnnn inanmayın benim ablalarım hamileyken ekşi yemişler canı ekşi istemişti ama ikisininde erkek bebişleri oldu  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: bebişim6161 - 16 Temmuz , 2010, 11:37:14
asel'im olsun üzülme bende seneden seneye görüyorum hemde7gün kalabiliyorum enazından sen yine ii neyapalım yuva kurmak için bişeyleri feda ediyosun ???  bizim dekaderimiz böle :honk: ben trabzondayım annem istanbulda sen nerde oturuyosun

bende gurcistanda yasyorum cnm aiilem konyada

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 16 Temmuz , 2010, 11:46:10
kızlar ye ekşiyi doğur ayşeyi sözü yalannnnnnnnnnnnnnn inanmayın benim ablalarım hamileyken ekşi yemişler canı ekşi istemişti ama ikisininde erkek bebişleri oldu  :k06: :k06:

bende cok ekşi yerdim tatlıdan nefret ettim hamıleyken kızım oldu  ;D

DENİZGÖZLÜM81

kızlar bu siteyi çok sevdim siteden çıkamıyorum buyüzden derste çalışamıyorum kızlar ben 1kez rüyamda ikiz bebek gördüm belki birileri yorumlar anlatayım ben rüyanda akan bir su gördüm içinde ikiz bebek akıyordu ama cok küçüklerdi olları yakalamadım ardından birtane daha akıyordu onlar elele tutuşmuşlardı bende ikisini yavaşca ellerinden tutup kucağıma aldım alırken incilmekten korktum sabah kalktım dua ettim

bebişim6161

Rüyada herhangi bir Su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.

Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.

Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir.

Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir Suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir. Nehir veya dere sakin, sakin akarken, birden bire suyun kesilip yataginin kurudugunu görmek, ömrünün hastalik içinde geçecegine; suyun siddetle ve kenarlarina tasarcasina delice aktigini görmek, hayatinin çok üzücü olaylarla devam edecegine isarettir. Bir derede sularin çöp ve agaç parçalarini ve agaç yapraklarini sürükleyerek bulanik bir halde aktigini görmek, hayatinda hastalikli günlerin çok olacagina delalet eder.Derede bir kayikla gezdigini görmek, geçimini kolaylikla kazanacagina; kayigin su aldigini ve tehlikeli anlar yasadigini görmek, geçimini zorlukla kazanacagina delildir. Deredeki sularin birdenbire degistigini, su yerine dereden kan aktigini görmek, o yere felaketin gelecegine isarettir. Dereden su içtigini görmek, sagliga; içerken birden bire dereye düsüp boguldugunu görmek, sagliginin bozulacagina delalet eder. Caferi i Sadik (RA) dere görmeyi üç sekilde yorumlamaktadir: Ömür, geçim ve saglik.

yoruma baktım akarsu bu anlama geliyomusss

Balböceği

insallah aldiklari giyme giydirme sansinda olur cnm olmaz diye bisey yok

ben iki sene onceye kadar kiz bebek atlet kilotlu takim almistim onu hala sakliyorum  :k06:

bebişim6161

BAL BÖCEĞİ UMARIM KULLANMAK NASİP OLUR YA BENM İÇİN YAZMISSINIZ SEN HAMİLE KALANA KADAR DOLAPLAR ELBİSE DOLAR DİE OKADARDA DEĞİL AMA DOLAPLAR DOLMAZ BAZALARIN DİPLERİ DOLAR EŞİM GÖRMESİN DİE SAKLIYORUM NE YAPİM AMA ASLINDA GÜZEL BİŞE HAMİLE KALDIĞINIZ ZAMAN BELKİ DURUMUNUZ OLMAZ EŞİNİZ ALAMA Z E ALMADIĞI İÇİNDE HALİYLE ÜZÜLÜR SENDE YAVASYAVAS ÇIKARIRSIN MALZEMELERİ HA BU ARADA BENCE UĞURSUZLUK OLMAZ ALLAH BİLİYO KALBİMİZİ  :love9:

bulut84

ben şimdiden bi çok kıyafet ördüm bebek olsa herşeyi hazır patigi ceketi atkısı şapkası yelegi hemde 5 6 tane hepsinden bohça bohça kalkıyo saklanıyo agız bezi bile hazır 2 yıldır bekliyorum gelmiyo o gelmedikçe ben kendimi örgüye veriyorum hala örüyorum

bebişim6161

bulut bende neypim bebek aklıma geldikçe aldıklarımı koklayıp duruyorum sonunda deli olacağim diye korkuyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: AyNi - 16 Temmuz , 2010, 11:38:08
Alıntı yapılan: beren naz - 16 Temmuz , 2010, 11:33:57
içine doğmuştur belki kızın olur ha :D

evet, önce sağlıklı olsunda kız erkek farketmez  :k06: yani cinsiyetini kendimiz seçme durumumuz olsaydı ben asla karar veremezdım  ;) ama çook merak ediyorum... eğer 'ye ekşiyi doğur ayşeyi' sözü doğruysa kesin kız olacak  :ehi: :ehi:
aybicim bende eksiyi cok yiyorum drun ihtimaline gore kiz bakalim yani simdi yuzde 50 gibi kiz olmasida erkek olmasidaaa  :k06: :k06: ben simdiden kaptirdim kizaaa  :ehi: :ehi:

karapnr

çok imrenirim alışveriş mağazalarına girince içim gider hepsini hepsini almak isterim  :toothy10: :ehi:

ceylin eslem

kızlar ben 2 yıl önce evlendiğim ilk ayda hamiştim.o zaman başlamıştım örgülerine.2.ayında kürtaj olmuştum ve elimde kalmıştı,sonra düşündüm buna kısmet değilse inşallah birkere daha bebeğim olursa o giyer dedim örmeye devam ettim. şimdi 30 ları buldu örgü sayısı.şu an 6 haftalık hamileyim şimdide elim gitmiyo örgüye.10 gün sonra kalp atışlarını duyarsam o zaman yeniden başlayacağım örmeye ve almaya.