28 Mart , 2024, 22:17:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

yazyağmuru

yok yanlış anlamıyorum,ben de pazartesiye kdr beklicem pzt günü kan tahlili yaptırıp varsa kesin öğrenmek istiyorum,nasıl bekleyebilceksem artık.ama hiç gecikmezdi ve adete ait bütün belirtileri yaşadım gelmedi şuan hafiften hafiften kasık ağrılarım var,bakalım bekliyorum inşallah pazartesiye kdr gelmez de hamileyimdir.Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı bebişler nasip etsin...

dileKKK:)

ayışığı

nasıl yapacaz kii.ay bende ne yüzsüzüm yaa ne idrar ne kan hiç biri demiyoki hamlesin bende daha ısrar edıyorum sız bılmıyosunuz bıde lımona soracam dıyee :ehi:

yeşil_inci

ben denedim anneme de yaptım..hatta karbonat testinide yaptım annemde köpürmedi bende köpürdü :) sabah kalkıp sağlık ocağında kan tahlili yaptıracaktım   gece sevinçle  karnımı okşayarak uyudum .....sabah bi kalktım anavatan kanağlıyo ....yani bu karbonat testi  palavra çıktı  :y25:

asum

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: aybala - 02 Temmuz , 2010, 17:33:03
nasıl yapacaz kii.ay bende ne yüzsüzüm yaa ne idrar ne kan hiç biri demiyoki hamlesin bende daha ısrar edıyorum sız bılmıyosunuz bıde lımona soracam dıyee :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Arkadaşlar bir şey duydum. Limonla gebelik testi yapılabiliyormuş.
idrarın üzerine yarım limon damlatılıyormuş ve limon dibe çökerse
sonuç pozitif   yüzeyde kalırsa negatif   oluyormuş.

Bende deneyim bakalim nolcak  :ehi: :ehi:

GELSQMİNQ

dene ve sonucu söyle canım ona göre deneyelim :)

Balböceği

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 04 Temmuz , 2010, 07:58:22
dene ve sonucu söyle canım ona göre deneyelim :)
valla unuttummm  bakiyimda deneyim  :k06:

Balböceği

yaptim ama bisi anlamadim yarisi dipte puturlu seyler ustte  :ehi: :ehi: