İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

PrinceSS

Ya ben limonmuş,karbonatmış..Böyle testlere inanmıyorum kızlar..En güveniliri ve tercih edileni eczanede satılan gebelik testleri :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: PrinceSS - 17 Nisan , 2010, 13:54:06
Ya ben limonmuş,karbonatmış..Böyle testlere inanmıyorum kızlar..En güveniliri ve tercih edileni eczanede satılan gebelik testleri :icon_thumright:
aynen cnm %90 eczanelerdeki test dogru cikiyorrr  :icon_thumright:

mutluluk

yok  canım bende artık inanmıyorum çünkü iki kez oldu ama yok bişey.testlere devam

yeşil_inci

yav şu testi merak ettim uyku tutmadı denedim limon tamamen aşağa indi:D annem 40 yaşında kordonloru bağlı yani hamile kalamaz bu testi onda deneyecem bakalımm onda ne olacak ;D

Dilara Ebrar

yaaaaaaaaaaaaaaaaa evet bende mrk ettim.o kaynatma işini yapamam kötü kokar ama bu limon işini denemek gerek.hamişler denesede bise yassa :sad1:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

:nono: :nono: :nono: e ama hadi hiç cvp yok deneyen yok .çok tuhaf. :director: :director:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asum

güzelim ben bu limon testini 2 kez denedim hamile değildim doğru değil yani inanma

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: asum - 30 Haziran , 2010, 13:23:07
güzelim ben bu limon testini 2 kez denedim hamile değildim doğru değil yani inanma

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

evet işte tatlım süpersin.olay budur yaniiii :icon_thumright:

Balböceği

asum

en iisi eczaneye bayılmaya devammmm :hieyt: :hieyt:

AŞKIMCIM SCS

ayışığı

eczane testleri içiin bı duyumumu aktarayım :) eger pozıtıf cıkarsa testın yanılma sansı yok ıkıncı cızgı silik bile cıksa siz hamılesınız ancak negatif cıkarsa yanılmıs olma ıhıtmalı var cunku onun hassasıyetı kan tahlılıne göre cok düşük erken yapılınca negatif cıkıyomuş.tabı bu sadece bı duyum.sözü tecübelilere bırakıyorum ;)

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: aybala - 01 Temmuz , 2010, 16:40:37
eczane testleri içiin bı duyumumu aktarayım :) eger pozıtıf cıkarsa testın yanılma sansı yok ıkıncı cızgı silik bile cıksa siz hamılesınız ancak negatif cıkarsa yanılmıs olma ıhıtmalı var cunku onun hassasıyetı kan tahlılıne göre cok düşük erken yapılınca negatif cıkıyomuş.tabı bu sadece bı duyum.sözü tecübelilere bırakıyorum ;)

kesinlikle öyle. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

yazyağmuru

selam arkadaşlar,ben yeni katıldım,benim de adetim 2 gün geçti 7 aylık evlim,hamile kalmayı çok istiyorum ama ya çıkmazsa diye korkuyorum,napim sizce?

ayışığı

bence bıraz daha bekle yaptıgım seyı söylüyorum yanlıs anlama bende sadece bekleyebiliyorum elimden gelen tek şeyi yapıyorum.hayırlısı olsun istiyosan inşallah bebein olsun :)