İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

mutluluk

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥--ilkay♥♥♥♥ - 13 Nisan , 2010, 22:49:27
ayıptır söylemesi ben denedim şimdi:) ne dibe çöktü nede üstte şimdi benim durum ne:))tam ortadaydı.

inş.hamişsindir.bak aşkım aşkım doğruladı.belkide senin daha tam çıkmamış.gününe varya yani ondan ortada kalmış olabilir. :)

tuana16

bu testi deniyenlere çok teşekkür ederim diğer arkadaşlar hadi sizde deneyin bakalım doğru mu  :icon_thumright:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

niles1983

İLKAY SEN OZAMAN HAMİLE KALMAK ÜZERESİN ORTADA KALDIĞINA GÖRE :ehi: :ehi: :ehi:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

martgüneşi

benim testimdede yarısı dibe çoktü yarısı ortada kaldı şimdi ne oluyo :-ooo

βαlκιz

bendemi yapsam şüpheleniyom  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar limonları boşa götürmeyin yazık ya kendinizi rahat bırakın relaks olun biraz

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dersu

gebelik testlerinin suyumu çıktı kızlar..neden limon yav???olurmu hiç,komik valla  :ehi:

--elif--

kızlar topluca limondan tiksinecez haa  :ehi:   :ehi:  :ehi: biri limonata getirse içinde sidik var sanırım ben artık  :igrenc:  :igrenc:

dersu

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 14 Nisan , 2010, 19:37:41
kızlar topluca limondan tiksinecez haa  :ehi:   :ehi:  :ehi: biri limonata getirse içinde sidik var sanırım ben artık  :igrenc:  :igrenc:
[/quot :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 14 Nisan , 2010, 01:36:23
limooooon  :-ooo
limonata çekti canımm  :k06:
ya limon tarçın karbonat başka ne vardıı
tamam saygı duyarım insan merak eder yapmak ister ama garippp geliyo banaaa yaaa çarpılacazz vallaaaa  :-ooo
muzip gaci  :laughing7: :laughing7:

__nil__

ya eczzanede satılıyor testler ama bence bu yöntemler sabırsız bayanlar ve durmadan test yapanlar için ideal, :basardim:   işe yarıomu bunlar bari

Balböceği

Alıntı yapılan: nil_alp - 15 Nisan , 2010, 13:48:23
ya eczzanede satılıyor testler ama bence bu yöntemler sabırsız bayanlar ve durmadan test yapanlar için ideal, :basardim:   işe yarıomu bunlar bari
yarasa yaramasada bi umuttt isdeee  :ehi: :ehi:

mutluluk

ben limon testini yaptım tortular dibe çöktü.dibe çökünce hamile olunuyordu demi.ama eve gdp test yaptım negatif çıktı. :'( :crybaby2:

mutluluk

dayanamadım gidip yine yaptım tortular dibdeydi  ya niye ben hamiş olmuyorum o zaman.deneyip test edenler vardı demi.