İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

esra26

tamam canım bende merak ettim valla akşama yapayım bakalım :)

Balböceği

hadi bakalim adas yaptaaa merakta koymaa  :k06:

tuana16

başka denicek kimse  yok mu ya  :-\ :-\ :-\
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

**yeşim**

slm arkadaşlar hamile olan biri denesin de bizde deneyelim bende bu ay klomen +iğne oldum bende ayın 26 sını bekliyorum bakalım hayırlısı

tuana16

Alıntı yapılan: öylesine - 13 Nisan , 2010, 13:25:24
slm arkadaşlar hamile olan biri denesin de bizde deneyelim bende bu ay klomen +iğne oldum bende ayın 26 sını bekliyorum bakalım hayırlısı
canım iğne vurulduktan 16 gün sonra fln adet olunuyodu demi

**yeşim**

tuana ben ilk defa kullandım ve hiçbir bilgim yok "ovitrelle kullanan varmı" diye bir başlık var orada da soruyorum ama kimse cevap vermiyo seninki de ovitrellemiydi

tuana16

Alıntı yapılan: öylesine - 13 Nisan , 2010, 13:31:03
tuana ben ilk defa kullandım ve hiçbir bilgim yok "ovitrelle kullanan varmı" diye bir başlık var orada da soruyorum ama kimse cevap vermiyo seninki de ovitrellemiydi
eet canım bende ovitrelle vuruldum doktorum 36 saat sonra ilişki önerdi ondan 12 saat sonrada bi kez daha ilişki dedi ve saatlere çok dikkat edin fln dedi öle yaniii

**yeşim**

birde şöyle birşey var benim adetim 28 günde oluyor ve çok nadiren şaşar günü yani düzenlidir ve ben 14. günü baz alarak adetimin 13-14-15. günlerini değerlendiriyordum hamile kalabilmek için ama bu ay klomen kullanıpta yumurta takibi yapınca gördümkü ilaç kullanmama rağmen 13. gün yumurtam 20 mm ve çatlamamış aynı gün iğne vurundum ve yaklaşık 36 saat sonra çatlıyor diye biliyorum benim hesabım tamamen yanlışmış ben geç yumurtluyorum sanırım

tuana16

Alıntı yapılan: öylesine - 13 Nisan , 2010, 13:38:50
birde şöyle birşey var benim adetim 28 günde oluyor ve çok nadiren şaşar günü yani düzenlidir ve ben 14. günü baz alarak adetimin 13-14-15. günlerini değerlendiriyordum hamile kalabilmek için ama bu ay klomen kullanıpta yumurta takibi yapınca gördümkü ilaç kullanmama rağmen 13. gün yumurtam 20 mm ve çatlamamış aynı gün iğne vurundum ve yaklaşık 36 saat sonra çatlıyor diye biliyorum benim hesabım tamamen yanlışmış ben geç yumurtluyorum sanırım
en azından her ay adet görüyomuşsun canım inşallahh bu ay hamiş kalırsın...ben pcosluyum ve ilaç kullanmadan her ay adet olamıyorum ilaç kullanmadığım zaman 2 ayda yada 3 ayda adet oluyorum  :crybaby2:

**yeşim**

canım çok geçmiş olsun inş. bu ay hamişizdir

tuana16

Alıntı yapılan: öylesine - 13 Nisan , 2010, 13:44:25
canım çok geçmiş olsun inş. bu ay hamişizdir
inşallah canım sende var mı belirti fln

**yeşim**

bende belirti yok henüz seninle takip edelim bu süreci madem ikimizde iğne olmuşuz sevindim birde ilkay var iğne olan bu ay hatta aysuna isimli üye ile aynı gün iğne olmuşuz "bu ay klomen kullananlar diye bir başlık açabiliriz aslında

tuana16

Alıntı yapılan: öylesine - 13 Nisan , 2010, 13:55:42
bende belirti yok henüz seninle takip edelim bu süreci madem ikimizde iğne olmuşuz sevindim birde ilkay var iğne olan bu ay hatta aysuna isimli üye ile aynı gün iğne olmuşuz "bu ay klomen kullananlar diye bir başlık açabiliriz aslında
bu ay klomen kullananlar deilde nisan ayı klomen kullananları olabilir  :icon_thumright:

tuana16

canım bu arada şu limen testini sende bi denesene

niles1983

hadi kızlar  hamile olanlar şu limon testini deneyinde bakalım doğrumu yumurtalar çatlamadan ben çatladım burda :k06:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...