İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

saoL KUZUM walla hiç bi fikrim yokk  :dontknow:

♥ღвüşяαღ♥

nasıl olsun birinin ağzı birinin burnuu :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

o dedigin gelincigi ben arpacik yada korpecikmiydi kiz ole biseydedi yada baska bisey isdee  :k06: :k06:

Alıntı yapılan: ●●๓ütє๓єภภค●● - 21 Mart , 2010, 20:04:15
nasıl olsun birinin ağzı birinin burnuu :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: aman anam ben daha yapmam  :ehi: :ehi:

♥ღвüşяαღ♥

doğru sölüon kız bnde arpacık die biliodum komşu gelncik dedi aklımda öle yer ettiii.. :k06:

Balböceği

bu testi yapipta hamile cikan vamri acaba  :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

tuana16

arkadaşlar bi sitede okudum limonla gebelik testi yapıyolarmış....idrarın içerine yarım limonun suyunu sıkıyomuşsun limonun tortuları dibe çökerse hamilesin üstte kalırsa hamiş deilsin... hamiş olan arkadaşlar denesin bi bakalım doğrumu  :icon_thumright:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

Balböceği

evt bu konuyu bi arkadsimz acmisti bend emerak ettim simdi  :k06:

tuana16

eet canım bende çok merak ediyorum ben denedim dibe çöktü tortu  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: inşallah doğrudur  ::)

Balböceği

insallahhh tuancim ne kadar oldu sahi ne kadardir bekliyorsun cnm eskiden konustugum uyesinn  :k06:

tuana16

eet edacım önceden görüşmüştük 1 sene oldu evleneli pcos hastasıyım...bu ay klomen vede çatlatma iğnesi oldum bu ayın 21ini bekliyorum...çok sabırsızlanıyorum  ::) ::) ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: tuana16 - 13 Nisan , 2010, 13:00:06
eet edacım önceden görüşmüştük 1 sene oldu evleneli pcos hastasıyım...bu ay klomen vede çatlatma iğnesi oldum bu ayın 21ini bekliyorum...çok sabırsızlanıyorum  ::) ::) ::)
Ay hadi insallah cnm yaaa insallah rabbim gonlune gore versin  :amin:

esra26

kızlar sizin için bende deneyebilirim bakalım sonuç ne olursa size bildiririm...  :k06: :k06: :k06: :k06:

tuana16

amin canıım inşallah rabbim olmayan herkeze içindede bize nasip etsin...bu arada sen bi tane düşük yapmıştın sanırım çok geçmiş olsun rabbim bi daha yaşatmasın ve bebişini sağsalim en kısa sürede kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin: sende denesene şu limon testini  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

tuana16

Alıntı yapılan: eda_m - 13 Nisan , 2010, 13:03:57
kızlar sizin için bende deneyebilirim bakalım sonuç ne olursa size bildiririm...  :k06: :k06: :k06: :k06:
çok memnun olurum valla  :k06: :k06: :k06: sonucu bekliyorum