İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

asum

yok cnm evdeyim ben çalışmıyorum sen?

**yeşim**

ohhhhhhhhhhh ne güzel ya en azından stresten uzaksın ben çalışıyorum ve bazen çok üzülüyorum bu sterste hamile kalamayacağım diye

**yeşim**

ben kaçayım malum yarın mesai var ama seninle tanıştığıma çok memnun oldum konuşmak beni ayrıca çok mutlu etti bana vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim arkadaşım umarım bundan sonra da görüşürüz iyi geceler  :hello:

asum

yok cnm ya öyle düşünme ne streslerle hamiş olanlar var.hem herşeye çok canınıda sıkma.bende tanıştığıma memnun oldum yine konuşuruz ben buralardayım:)

°•.ℓανιηуα.•°

ya kızlar en sonu kafayı yicez  :cildir: :cildir: eşim artık bıktı elimden  :tongue3: :tongue3: önce karbonat sonra limon sonra domestos sonra da çişin kaynatılması... benimki gülmekten yarılıyo  :toothy10: :toothy10:

hakikaten asum çok şanslısınız.. ben de çalışan bi bayan olarak fazlaasıyla stres altındayım.. bebiş bi doğuyomuş menopoz teyze  :ehi: :ehi:

asum

;Dçok alemsin lavi :opucuk:
tatlım stres hayatımızın parçası ama sakin olmamız lazım hiç bişi için olmasa bile bebişlerimiz için

asum

ya bu arada bu domates testi nedir nasıl yapılır ;D

Balböceği

Ben benimkine demetimmm yoksa dalga gecer  ;D

hanne

kızlar bende yapmayı düşünüyorum tam olarak anlayamadım konuyu net bi şekişlde yazarmısınızz vede ne kadar dığruuu???

asum

ewet ya domates olayını bende çok merak ettim ;D

Balböceği

ne domatesi kiz camasir suyu diye biliyommm aman kizlar ne bilim anacimm

eski misirlialr gibi vajinaya sarmisak koyun geceden sabah agzinizda tat varsa dogurma ozelliginizde vamrisss  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aman kociş duysa bu taestleri tırlattığıma emin olur

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aman işte muhabbet olsun yani bunların hiçbiri güvenilir değil,eczanedekiler bile yanılıyo

asum

:hieyt:çamaşır suyunu biliyoz canım :hieyt:
bide domates varmış ;D