28 Mart , 2024, 13:30:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İdrarda limon ile gebelik testi :)

Başlatan Wunsch, 18 Mart , 2010, 16:03:15

« önceki - sonraki »

asum

bu ay 13 gibi adet olmam gerekiyodu gelmeyince test yaptım cnm ikinci çizgi ssoluk çıktı testte ikinci çizgi solukta olsa sonuç olumludur yazıyodu ve %99 doğruyu söler diyodu sonra acayip kanamam başladı.kimyasal gebelik olabilirmiş cnm tabi öle olunca yıkıldım

Balböceği

asum gecmis olsun kimseyasal gebelik sesszi dusukmus asil adi
ama benim bildigim bak okudugum bi kac yerde kadinlar bunu anlamazlarmis adetle beraber atiliyrmisss

KONYALI

kızlar ben kaçıyorum kociş geliyo, hepinize iyi geceler

asum

ewet cnm öyleymiş bende başıma gelince araştırdım malesef napalım allah büyük.bu arada iyi geceler konyalı.

**yeşim**

iyi geceler arkadaşlar ben yeni üyeyim yazdıklarınız çok ilgini çekti gerçekten bunu deneyip olumlu sonuç alan varmı merak ediyorum komik tabi ama bazen koca karı metodları doğru çıkar ???

asum

h.g cnm aramıza.doğru olup olmadığını bilmiyorum bildiğim tek şey kafayı yemek üzreyiz:))

**yeşim**

gerçekten öyle ya ben de her ay kafayı yiyecek oluyorum ne zormuş bekarken anlatırlardı ama beklemenin bu kadar zor olduğunu bilmezdim yaşayan bilir ancak ama iyiki bu paylaşım forumu var ben inceledikçe rahatlıyorum

asum

sen kaçyıllık evlisin cnm nezamandan beri bebiş istiyosun

**yeşim**

ben yaklaşık 1,5 yıllık evliyim ilk 2 ay korunmuştuk yani 1 yıldır korunmuyoruz denebilir bu arada ben 30 yaşımdayım paniğim biraz da ondan herhalde ya sen?

asum

canım bende yaklaşık 1.5 yıldır evliyim 29 yaşındayım. sorma ya yaşta geçiyo

**yeşim**

evet canım ya sn daha önce hiç hamile kaldınmı?

asum

sanırım geçen hafta hamileydim test yaptım olumlu çıktı bi süre sonrada kanamam başaladı.o ikinci çizgiyi görmek muhteşemdi ağladım sevinçten.ama sonra yıkıldım
sen hamile kaldınmı cnm

**yeşim**

hayır daha hiç yaşamadım ben bak sen en azından 2. çizgiyi görmüşsün ben daha o şerefe bile nail olamadım bu iyi aslında en azından hamile kalabilme yeteneğin var ben daha varmı yokmu onu bile bilmiyorum eşin ve sen doktora gittinizmi biz gittik hiç bir şey yok dedi doktor hamile kalmana engel bir durum yok dedi eşimin sperm tahlilleri de iyi çıktı 24 milyon spermi var ve bunun %90 ı hareketli %5 i yarı hareketli %5 i de hareketsiz miş güzel dedi doktor sonuca ama neden olmuyor Rabbim henüz dilemedi demekki

asum

karar verince ben gittim cnm herşey normal dedi ama eşim için gitmedik inş.gerek kalmadan olur bebişimiz cnm

**yeşim**

inş. asumcuğum inş. sen çalışıyormusun yoksa ev hanımımısın