Laser Epilasyon Hakkında

Başlatan handan, 18 Mart , 2010, 13:56:45

« önceki - sonraki »

ponçik

bu konu daha önce açıldığı için ön sayfalarda da paylaşımlar var bilginiz olsun

ben de geçen ay genital bölge için başladım ilk seansta pek fark olmadı sağ tarafta bi bölgede 3 haftadır çıkan bişey yok ama  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: g10ca - 10 Ağustos , 2011, 17:38:48
bu konu daha önce açıldığı için ön sayfalarda da paylaşımlar var bilginiz olsun

ben de geçen ay genital bölge için başladım ilk seansta pek fark olmadı sağ tarafta bi bölgede 3 haftadır çıkan bişey yok ama  :laughing7:
ilk gittimde bendede cok büyük fark yoktu gittikce azaldi hatta yok oldu  :basardim: :basardim: hamile olmasam devam giderdim ama yasakmis  :dontknow:
:nazar: :nazar:

ponçik

evet lazerli olduğu için bebeğe zarar verebilir Allah korusun
bakalım benim de araya ramazan girdi , oruçluyken yaptırılmaz heralde  :dontknow:
ne bilim yani oruçluken genital bölgemi gösteremem elalemin kadınına  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: g10ca - 10 Ağustos , 2011, 17:46:36
bakalım benim de araya ramazan girdi , oruçluyken yaptırılmaz heralde  :dontknow:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

ponçik

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ağustos , 2011, 17:47:52

niye gülüyosun gülüm  :laughing7: caiz mi değil mi , bilen var mı  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: esma... - 10 Ağustos , 2011, 17:07:36
ben butun vucuduma  laser epılasyon yaptırmak ıstıyorum yaptırıpta memnun kalan varmı aranızda,gercektende tuylerde azalma oluyormu benı bı aydınlatırmısınız :k06:
Biktim bu kildan tuyden  :igrenc: :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: g10ca - 11 Ağustos , 2011, 09:15:29
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ağustos , 2011, 17:47:52

niye gülüyosun gülüm  :laughing7: caiz mi değil mi , bilen var mı  :k06:
bilmemki kadin kadinada bozulur herhalde  :dontknow:

Demet_dk

NEREYE GİDİYOSUN GONCA LAZERE

KARŞILAŞACAKBİR YER DAHA ÇIKACAK BİZE :laughing7:

ponçik

Alıntı yapılan: Demet_dk - 11 Ağustos , 2011, 15:54:09

NEREYE GİDİYOSUN GONCA LAZERE

KARŞILAŞACAKBİR YER DAHA ÇIKACAK BİZE :laughing7:

evkurun karşısında bi yer  ;)

esma...

gonca hanım avret mahalınızı bır kadına dahı gostermenız caız degıldır.sadece dr lara musade vardır bu hususta

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: esma... - 12 Ağustos , 2011, 21:18:02
gonca hanım avret mahalınızı bır kadına dahı gostermenız caız degıldır.sadece dr lara musade vardır bu hususta

:icon_thumright: :icon_thumright:

Demet_dk

KUAFÖRLERİN VE KUAFÖRLERE GİDENİN HALİ HARAP  DESENE  :k06:

Balböceği

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Kadin kadinada olsa haramdr diye biliyorum ...

ponçik

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

evet doğrudur , ramazanda gitmicem zaten, ama bu işi yapan uzman da sonuçta sağlık eğitimi almış , bi nevi doktor
caiz mi değil mi konusu biraz işin esprisi oldu , hani herkes hereşeyi oruca mâl etmeye çalışıyor ya o bakımdan  ;)  teşekkürler esma

Emine

13 Ağustos , 2011, 21:08:39 #59 Son düzenlenme: 13 Ağustos , 2011, 21:14:35 Emine
Uzun zaman olmuş bu konuya girmeyeli .. Ben de başıma gelenleri yazayım bari. Son mesajımda oldukça memnun olduğumu vs yazmıştım okuduysanız.. Malesef beni de yaktılar arkadaşlar  :ehi: İlk başladığımda 3 seans kadar aynı kişi yapmıştı sonra o kişi hamile kalıp ayrılmış yeni gelen bir kız yaptı sonraki seans yarım yamalak yarısı kaldı 200 TL çöpe gitti. Sonra dedim daha tecrübeli biri yapsın tecrübeli olan kişi de o bölge asla yanmaz diye diye bağırta çağırta yaktı beni. Bir sızlama oldu eve gidene kadar bir baktım etler görünüyor deriler yok genital bölgemde. Doktora gittim antibiyotikli krem kullandım. Yarım kalmasın diye devam edeyim dedim bi daha o kadın da yapmasın dedim başka biri yaptı sonra o da oradan ayrılmış. Ben de riske atamadım artık yanmayı bıraktım. Bırakıp jilete dönünce aylardır gittiğim seanslar boşa gitti paralar çöpe .. Başka bir merkeze gittim orada da ipl yapıyorlarmış onun da çok etkili olmadığı biliniyor o yüzden bir süre ara veriyorum bu olaya. İleride mutlaka yaptırmak istiyorum tekrar ama ilk gittiğim tıp merkezi güvenilir değilde nereye gideyim ben daha bilemiyorum.