28 Mart , 2024, 17:24:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

...Cennet Kokulum...

Başlatan buket_berru, 10 Mart , 2010, 18:27:10

« önceki - sonraki »

buket_berru

seni beni haketmiyo meleğim o bizi haketmiyo ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
***berru***

ebuu

canımm benim hayırlı olsun günlüğün.yazma böyle şeyler bozma psikolojini unutma sen hamilesin seni etkileyen herşey bebişini de etkiliyo biliyorum hassassın bu aralar herşey dokunur gözüne batar ama sabır canım..içinde bi can daha var senin her ne olursa olsun onu düşün mutlu ol

buket_berru

yapamıyo insan canım görmezden gelemiyo ne yazıkki :(
***berru***

ebuu

malesef gebelikte hormonlarımız tavan yapıyo bende 5 haftalık bi süreç yaşadım ağlamadığım,eşimle kavga etmediğim gün yoktu.üstelik adamın bişey yaptığı da yok üzerime titriyo resmen eve geliyo yanıma oturuyo diye başlıyodum bağırmaya.tabi sizin durumunuz ne bilmiyorum bu yüzden yorum da yapamıyorum ama ne olursa olsun boşver canım görme duyma sen kendini ve bebeğini düşün.en azından ona sığınırsın karnını okşayıp sevsen bile ne kadar iyi gelir sana.iyi şeyler düşün.erkekler biliyosun bizim kadar ince düşünemiyolar kalbi kırılır mı üzülür mü bu kadın hamile benim çocuğumu taşıyo diye akıllarına getirmezler.ama işte silip atmak da olmuyo.kocan o senin canın...umarım orta yol bulursunuz bitanemm sıkma canını

buket_berru

cennet kokulum güzel yavrumm artık 9. haftadayız annen bir sinirlenip bir gülüyor hamilelik zor işmiş valla annecim sen herşeyimsin benim babaya kızmıştım biraz ama ikimizde suçluyuz tabi ... benimde üzülmemem lazım ama yapamıyorum be annecim babacığını çok ama çok seviyorum sana ciciler almaya başladık annecim bi gel mis kokulu yavrusuna annesi ne ciciler giydirecek öptüm bebeğimmm  :opucuk: :opucuk:
***berru***

buket_berru

annecim bugün feci bir ağrım var gidip geliyo tam geçti diyorum yine ağrı saplanıyo mideme bitanem iyisindir inşallah doktor amcaya yarın gidicez seni seviyorum meleğimm :love9:
***berru***

buket_berru

cennet kokulum 11. haftaya girdik az kaldı cinsiyetini öğrenmemize  :k06: heyecanlıyım annemm sen sağlıklı olda benim yavrumsun sen herzaman kız erkek ne farkeder canımdan cansın iyi olda sen başka bişe istemiyorum ben  :nazar: çok seviyorum seni yavrum rahatmısın göbüşümde  :k06: :ehi: yavrum cennet kokulum öptüm seni bitanemm  :love9: :love9: :flowers: :flowers: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
***berru***

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

merhaba teyzoşum,artık 4.aydasınız yakında annen hissedecek seni,o mink ayaklarınla atıver tekmelerinide hissetsin minik kuşunu
ayyy ben bile sabırsızlanıyorum ya

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: buket_berru - 24 Nisan , 2010, 16:18:05
cennet kokulum 11. haftaya girdik az kaldı cinsiyetini öğrenmemize  :k06: heyecanlıyım annemm sen sağlıklı olda benim yavrumsun sen herzaman kız erkek ne farkeder canımdan cansın iyi olda sen başka bişe istemiyorum ben  :nazar: çok seviyorum seni yavrum rahatmısın göbüşümde  :k06: :ehi: yavrum cennet kokulum öptüm seni bitanemm  :love9: :love9: :flowers: :flowers: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

SELAM..
BEBEĞİN DE GÜNLÜĞÜNDE HAYIRLI OLSUN CANIM BENİM :) BENDE 34 HAFTALIK HAMİŞİM OĞLUMU BEKLİYORUM SABIRSIZLIKLA :) SENİ O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ..BEN 16.HAFTADA ÖĞRENMİŞTİM CİNSİYETİNİ..4 BOYUTLU ULTRASONA MUHAKKAK GİR RESMEN BEBEĞİNİ GÖRÜYORSUN BENDE İLK GÖRDÜĞÜMDE HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMIŞTIM :) BÜTÜN ULTRASON FOTOLARIMIZI ODAMIZDAKİ PANOMUZA ASIYORUZ :) BENDE GÜNLÜKLERİMİ YAZIYORUM SAKLIYORUM..ZAMAN ÇOK ÇABUK GEÇECEK HOŞ ŞUAN BENİM İÇİN ARTIK GEÇMESEDE :) ASIL 19.HAFTADAN SONRA YAŞICAKSIN MUTLULUĞUNU KATLANARAK ARTACAK..BU PLATFORMDA ÇOK YARARLI HAMİLELER KENDİLERİ GİBİLERİNİ ARIYORLAR :)BURASIDA BOL :) HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİN DEVAMINI BEKLİYORUZ ÖPÜYORUZ RÜZGARLA SENİ VE BEBEĞİNİ :)...

buket_berru

benim küçük meleğim gel dünyamı değiştir sadece sana ihtiyacım var bu hayatta gücüm ol bebeğim annen seni hep sevicek  :love9: :love9: :love9:
***berru***

buket_berru

güzel kızım artık cinsiyetin belli tek gücümsün teksin hayatta benim için seni hep sevip koruyacağım bitanem yanlız değilsin ve bende yanlız değilim artık  :-[ :sad1: :sad1: :crybaby2:
***berru***

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

teyzesinin küçük berrusu
az kaldı meleğim aramıza katılmana
o küçücük ayaklarınla annene ben burdayım diyorsun demi
sen doğda ısıralım o minik mucizeleri
anneyi üzme oldumu bitanem

esra18

doga nasıl bısy yaaa.nasıl duyguladım bılemzsın..allah banada nasıp eder ınsallah  :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra18 - 20 Temmuz , 2010, 16:58:57
doga nasıl bısy yaaa.nasıl duyguladım bılemzsın..allah banada nasıp eder ınsallah  :crybaby2:
elbbete niye olmasin cnm sen istemesini bil yeterki rabbim hayirlisi ne zamansa o zaman gonderiri emin ol  :amin:    :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

buketcim canım şimdi formda olmanı nasıl isterdim canım
ne çok sevinirdin hamile olduğumu duyunca bitanem biliyorum
inşallah iyisindir
berrumda iyidir inşallah