...Cennet Kokulum...

Başlatan buket_berru, 10 Mart , 2010, 18:27:10

« önceki - sonraki »

buket_berru

bebeğimm annecim bu hafta kalp atışını duymaya gidicez babişle :) çok ama çok heyecanlıyım hayırlısı olsun bitanem sen hep iyi ol  :opucuk: :binkybaby:
***berru***

gülfer

hayırlısıyla duyarsın o güzel o muhteşem sesi   :love9:

buket_berru

saol canım hayırlısı olsun çok heyecanlıyım şimdiden
***berru***

buket_berru

aşkımmm bebeğimmm çarşamba günü kalp atışını duymaya gidicezz heyecandan yerimde duramıyorum babiş benden beter ağladı ağlıcak :D seni seviyoruz bitanem mide bulantım bugün hiç olmadı annecim sağol beni üzmediğin için :D :love9: bebeğimmm iyiki geldin şu minik ailen seninle iyice mutlu oldu :k06: seni seviyoruz annecimmm
***berru***

buket_berru

aşkım kuzucuğum babanı ikna ettim oda bişeyler yazıcak sonunda :D işte babanla başbaşa bırakıyorum seni  :opucuk:

benim biricik yavrucuğum, bugun annen benden çok şikayetçi oldugunu, seninle hiç ilgilenmediğimi söyledi düşündüm annen sanırım haklı bu sitede sana bi günlük tuttuğundan bile haberim yoktu. ama şunu bilmiyor ki... babasının aklında kocaman bir günlüğü var benim yavrucuğumun hergün geleceğini hayal edip umutla bekliyorum tabiki tek başıma değil annenle birlikte. ewde kocaman bir yer ayırdık ve deli gibi seni bekliyoruz bir an önce gelsende başımızı ağrıtsan geceleri uykumuzu bölsen artık diyoruz ne dersin? seni çok seviyorum babasının birtanecik gülü... sulu göz annen bu yazıları tekrar tekrar okuyup ağlayacak onuda üzdük iyimi :) şimdi annene bırakıyorum sayfayı.

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: annecik çok duygulandı bebeğim sizi çok ama çok seviyorum iyiki hayatımdasınız babişle seni bekliyoruz kuzucuğum gel bir an önce  :opucuk:
***berru***

buket_berru

annecim yarın büyük gün kalp atışını duymaya gidiyoruz babişle heyecandan uyuyabilecekmiyim acaba hayırlısı annecim seni çok seviyorum :love9:
***berru***

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım beni yarın gelince haber ver,eşinde ne güzel yazmış

buket_berru

sağol ayşegülüm az sonra çıkcam işte heyecandan ölücem :D eşimide ikna ettim yazdı sonunda çok duygulandım bende :love9:
***berru***

buket_berru

Anneciğimm bebeğim kalp atışını duyduk babişle pıt pıt heyecandan ölücektim  :k06:  :love9: 7. haftaya giriyoruz hayırlısıyla  :nazar: babacığını çok özledi annen bugün hep çalıştı dün gecede çalıştı eve gelsin diye bekliyorum dört gözle aşkımm  :y25: annecikk göbüşümü okşayıp duruyorum hissediyomusun  :k06: seni seviyorum annecimmmm  :opucuk:
***berru***

buket_berru

annen çok mutsuz meleğim hemde çok ... :y25: hissediyosun dimi  :sad1: :crybaby2: babanla tartıştık bitanem hiç iyi değilim babaişini çok seviyorum ben canım acıyo o küs çıkınca bu evden :(  :crybaby2: :crybaby2: of annecim off  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :( :( :( :-[ :-[ :-[ :( :( :y25: :y25: :y25:
***berru***

Balböceği

gunlugun hayirli olsun canikommm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

buket_berru

***berru***

buket_berru

anneciğimm gül kokulum benim 8. haftaya giricez hayırlısıyla Rabbımın bana verdiği en güzel hediyesin sen  :opucuk: :love3: :binkybaby: artık mide bulantılarım yok annecim çok rahat geçti bu hafta şişkinlik aynen devam yapıcak bişey yok fazla yersem olucağı bu :D şimdiden hamiş kıyafetleri alıyorum heves ettim annecim napayım  :laughing7: sanada hazırlık tüm hızıyla devam babişine söyledim doğum hayırlısıyla yaklaşsın herşeyi ozaman yaparız diye yavrucuğum  beni bırakmaz asla dimi cennet kokulum  :love9: ::) babişinde seni öğrendikten sonra artık hep daha bi olgun bakıyo hayata  :tongue3: annecimmm babişinide senide çok seviyorum gel o nur yüzünü görelim bitanemm heyecanla ve umutla bekliyoruz  ::) :love9: :love9: :love9:
***berru***

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

teyzoşum bende bişeyler yazayım sana,senin annen varya çok korkuyodu senin geleceğini öğrenmeden önce,ama şimdi nasılda bağlandı sana,daha dünyaya gelmeden onun bütün dünyası oldun sen miniğim...hele ide hareketlerini hissetse tekme atsan minicik ayaklarınla,bak nasıl deli gibi mutlu olacak inşallah.

buket_berru

oyyy gültanemm canım arkadaşım benim çok duygulandım valla ağlamıcam diyorum olmuyo canım çok teşekkür ederim :opucuk: :love9: bebişim bu ayşegül teyzen başlarda korkuyodum hazır hissetmiyodum ama o bana çok destek oldu canım benim sağolsun çok seviyorum onu sen doğmadan yanına ziyarete gitmeyi düşünüyoruz babişle sonra sen doğuncada o gelir gezeriz buralarda :opucuk: :opucuk: :love9:
***berru***