19 Nisan , 2024, 19:46:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

...Cennet Kokulum...

Başlatan buket_berru, 10 Mart , 2010, 18:27:10

« önceki - sonraki »

βαlκιz

sus sus seni pis bogaz senin canın tatlı çekti
çocugun üstüne atma suçuu  :k06: :k06: :k06: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

buket_berru

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 12 Mart , 2010, 22:24:32
sus sus seni pis bogaz senin canın tatlı çekti
çocugun üstüne atma suçuu  :k06: :k06: :k06: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar:
:ehi: :ehi: :toothy10: napayım gülşahcım ya hep yiyorum ablamlar falan  hamilelikten sonra falan hiç kilolu kalmadılar hemen verdiler ben sanırım veremicem alacağım kiloyu :D  :ehi: hep bişeyler yiyip duruyom :D
***berru***

βαlκιz

ye canım yee bişey olmazz
afiyet olsun  ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

buket_berru

senin gibi zayıf kalacaksam yirim gari :D
***berru***

βαlκιz

:-ooo nerden biliyosun zayıf oldumuu  :ehi:

buket_berru

profiline koymuştun resmini gayet zayıf gözüküyodun hatunn :D kaç kilosunki :-*
***berru***

βαlκιz

uzun zamandır tartılmadım ama baya zayıfladım
aç kalarak yanii sabahları hiç bişey yiyemiyorum
gece çok yiyorum ama kilo almıyorum
50 olmuşumdur  ::)

buket_berru

ooo benden zayıfsın ayol boy kaç senin ben 56 kiloyum :D boyum 1.76
***berru***

buket_berru

bebeğim kuzucuğum baba geldi anne yemek hazırlasın babacığına seni seviyoruz ... :-*
***berru***

Lă_Tăhzen!

benim hiç aklıma gelmedi gunluk yazmak 29 haftalık oldu bi ilk hamilelgimi ögrendigimde yazmıstım sonra unuttum tuh keske bende tutsaydım bir gunluk uzuldum şimdi  :dontknow: :icon_scratch: :'(

sorunsuz bir hailelik gecirirsin insallah canım bende hep erkek istiyodum içime hep erkek doguyodu esimde hep kız istiyodu onun istedigi tuttu :)) saglıklı sıhhatlı olsun insallah

buket_berru

aselsare teşekkür ederim canım Allah seninde evladını sana bağışlasın sağlık versin :)
***berru***

buket_berru

anneciğimm nasılsın bugünn  :opucuk: :-* beni hiç sorma bitanem baba bizi yanlız bıraktı bugün annede hep ağladı :( kuzucuğum annen çok duygusallaştı bu aralar  :opucuk: sen gel sen bi gel bak nasıl mutlu olucak annecin  :love9: :love9: :hieyt:  :-* :-* :-*  :binkybaby:
***berru***

βαlκιz

Alıntı yapılan: buket_berru - 12 Mart , 2010, 22:41:54
ooo benden zayıfsın ayol boy kaç senin ben 56 kiloyum :D boyum 1.76
senin boyun uzun ben kısayım  :y25: 1.55

buket_berru

oy kıyamam ben sanaaa çıtır anne senden çıtırımı var aramızda ikiz doğurup bukadar taze hatun nerde :k06:
***berru***

βαlκιz

Alıntı yapılan: buket_berru - 14 Mart , 2010, 17:19:27
oy kıyamam ben sanaaa çıtır anne senden çıtırımı var aramızda ikiz doğurup bukadar taze hatun nerde :k06:
8) 8) :opucuk: