2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 14 Mart , 2010, 22:57:16
bizdede gaz sorunu var daha dogrusu emdikten sonra gazını rahat cıkarıyorum ama aniden sanki karnına sancı girmiş gibi aglıyor,cok fazla ıkınıyor kıpkırmızı oluyor o yüzden sürekli uyanıyor,yüzündede sivilceler cıktı gün gectikçe daha cok azıyor  :sad1:  :sad1: 23 de kontrolumuz var o günü beklemeden gitsem mi doktora ya  :icon_scratch:  :icon_scratch: kızım uysal bebek dedim ama gün gectikçe cadılaşıyor  :D  :D

canım sivilceler normal bizde de çıkmıştı

мiŁenα.

sivilcemi :-\ çok mu öptünüz ondanmı çıkıyro yoksa oluyormu ole :'(

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 15 Mart , 2010, 00:01:53
Irmak bahsettiğin durum bizde de vardı gaz çıkartıyordu fakat bağırsakları gurul gurul ötüyordu kimi zaman, aniden bacaklarını karnına çekip ağlıyordu bağırsak gazı kalıyormuş. O dönem gaz damlası olarak zinco kullanıyordum doktor damlayı değiştirdi sab kullanıyorum artık ve rahat etti kızım.

Bacak hareketleri yaptırabilirsin ve karnına ayaklarına sıcak havlu koyabilirsin faydası olur.

Geçmiş olsun.

saol canım sıcak havlu koydum,dedgin gibi bacak hareketleri yaptırdım rahatladı biraz,doktora gidince söyleyecegm bakalım verecekmi damla..

ırmak184

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 15 Mart , 2010, 16:49:20
yok canım hiç öpmedik gelenlerede öpmeyin diye uyarıyorum,bebek teni okadar hassaski daha ben bile bir kere öpmedim  :sad1:   :sad1:

polaire

Sivilce gibi kızarıklıklar bizdede olmuştu. Büyürken bebeklerde çıkarmış normal dediler banada. Yağlanma belirtisidir belki.

мiŁenα.

kız öpmedende olurmu anam ben dogsun gıdıslarını gıdıslarını opucem :basardim:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 15 Mart , 2010, 16:49:20

yok canım normalde de oluyo  ;)

ben kimseye öptürmüyorum zaten kimsede öpmüyor.
ama şöle   ;D ; onu tek öpen benim yalayıp yutuyoruym valla napimmm  ::) benden dolayı sivilcelr azcık azdı bi ara. sonra bu uygulamayı farklı bölgelerde yapınca sivilce sorunumuz kalmadı  ;D

мiŁenα.

şöle gözümüün önüne geldi de anam çocugu öpme anacım okadar....ben dogsun az operım  :ehi: :ehi:

ınandırıcı oldumu :ehi: :ehi: :ehi:

polaire

İlk doğduklarında bir zarar gelir diye kıyamıyosun sadece kokluyosun ama hele bir kırkı çıksın bir tatlı oluyolarki kim ne derse desin öpmeden durulmuyo. Benim kızım üç aylık bırak öpmeyi yiycem nerdeyse çocuğu :)

мiŁenα.

tweety0555

hehehhe vallahı ben manyagım galıba cocugu gorur gomez dersın sankı  yasındakı gıbı opuyordum babamızda hala oyle aman sımdı opmıcezde nezman opecegız ohh mıs gıbı....
bu arada o mınık sıvılceler bazı bebekte buyuyorken cıkarmıs kılo alımından dolayı genelde kızlarda...bende drdan duymustum ...nekadar dogru bılemeyegım :icon_scratch: :icon_scratch:

< ESLAL >

evt bizdede ilk zaman oldu sivilce ve doktorumuz büyürken olur normal demişti ama şimdilerde fark ediyorum ki tatlıda sivilce yapıyor bize,tatlı derken bazen rezeneyi fazla kaçırdımda tadı çok olsun hemen sivilce çıkıyor  :k06: yada emzik operasyonunda memeye sürülen masum tatlandırıcılar var tabe  :ehi:

AککORTįє

DİLVİN

bizımkındede kırkından önce sivılceler çıkmıştı
büyümeden dolayı oluyor demişlerdi
öpme konusuna gelınceeeeeeee
ya ınsan öpmeden duramıyorki
bal gibiler balllllllllllll
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

16 Mart , 2010, 13:17:52 #89 Son düzenlenme: 15 Ekim , 2010, 09:32:22 ((selma))
bu sayfanın içeriğinide yeni farkettım bu arada  :k06: :k06:

çağlarım da 42 haftalık olarak  16.01.2010 saat :05:50 de normal doğumla bize merhaba dedi
3400 kg 53 cm di
bugüne kadar sadece anne sütü verdim
arada peynir ve zeytinyağı verdım
tadımlık öle
çokkk değil
1 kez aşı oldu
2 gün sonra yine aşısı ve kontrolleri var
emzirirken çok kollarım ağrıyor bu arada
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik