2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: KUZEY - 06 Ağustos , 2010, 13:27:43
geçmiş olsun canım dikkat et prensese :hieyt: :flowers:

sagol cnm...edıyorum ama hastalandı ısteee  :y25:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: __iLkNu®__ - 06 Ağustos , 2010, 13:49:15
çok geçmiş olsun canım ben her gece yatmadan veriyorum ikisinde ferro yu da devitide ..

şimdiye kadar 2 kere unuttum ama yinede unutmamak lazım en olmadı telefonun uyarısını kurmal lazım önemli çok ..

inş almanyaya dönmeden kısa zamanda atlatır canım  :amin: 

sagol cnm ben sadece demır hapı var almanyada onu vermıslerdı onu kullanıyorum ayy artık unutmamaya bakıyorum ınsallah ...ınsallah cnm daha 3 haftam var gıtmeme ınsallah ıyılesır o zamana kadar  :amin: :amin:

KUZEY

kızlar ben ferroyu sabah aç karna vitamini de öğleden sonra weriorum ferroyu elma ya da portakal suyuyla wer dedi doktorumuz öyle yapıorum :icon_thumright:

мiŁenα.

geçmiş olsun sevilcim çabucak atşatır pamuk prenses inşallah :amin:

bende bir kaç kez unuttum ama unutmamaya çalışıyorum..

yumuşaklık duruyor demişe benim bildiğim o yumuşaklığın sertleşmesi anormal değilmi..yani ne akdar geç dertleşirse okadar iyi :dontknow:

belki ben yanlış biliyorum...

bu arada demir ilacını süt yogurtla vermeyin emdikten 1 saat sonra yada önce :icon_thumright:

zararlıymışş doktorumuz sledi 8)

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: eyмeɴ  çαğαɴ_ﮡ - 06 Ağustos , 2010, 17:04:39
geçmiş olsun sevilcim çabucak atşatır pamuk prenses inşallah :amin:

bende bir kaç kez unuttum ama unutmamaya çalışıyorum..

yumuşaklık duruyor demişe benim bildiğim o yumuşaklığın sertleşmesi anormal değilmi..yani ne akdar geç dertleşirse okadar iyi :dontknow:

belki ben yanlış biliyorum...

bu arada demir ilacını süt yogurtla vermeyin emdikten 1 saat sonra yada önce :icon_thumright:

zararlıymışş doktorumuz sledi 8)

sagol aysecım...ınsallah hemen atlatır pamugum  :sad1: :sad1:

benım bıldıgım saten yumusaklık hemen sertlesmez kı hem daha ecrin 2 bucuk aylık ...ancak yanı benım annemde öyle dedı

ya ben burdakı doktorları anlamadım ya herkes baska bısey dıyor...gıcık karı bıde bana dıyor kı 5lı karma ve verem asısını aynı günde vurcaklarmıs   sızde mı öyle yaptınız 1 günde ıkı ası nasıl olcak yaaa ....

Lă_Tăhzen!

bıngıldagın yumusak olması cok normal canım nekdar gec sertlestı okadar iyi  :icon_thumright: bizimkide hala yumusak ben oraya dokunmaya korkuyoum ıcım bır tuhaf oluyor  :icon_pale:

DER!N

Ne kadar geç o kadar iyi diye bir mantık yok aslında, belli bir zamanı var o zamana kadar sertleşmesi lazım.
Sanırım 14 ay falan.

Demir ilacını evet süt ve ürünleriyle vermemek lazım, ama sakıncası demirin emilimini azaltması yani yanlışlıkla verdiniz diyelim panik yapmayın.

Sevilcim evet canım karma aşı ve verem aşısı aynı gün yapılıyor ama verem aşısı koldan diğerleri iki bacağından pek sıkıntılı geçmiyor sizin de öle olur inş. biraz huysuzlanabilir o kadar, korkma.  :opucuk:

KUZEY

kızlar Kuzey hiç bir şey yemio sanırım dişler gelio sürekli mız mızz uyku yok durmuo :crybaby2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: KUZEY - 07 Ağustos , 2010, 13:08:02
kızlar Kuzey hiç bir şey yemio sanırım dişler gelio sürekli mız mızz uyku yok durmuo :crybaby2:

sıcakdanda olabılır cnm cok sıcak kac gündür ya bız bıle uyuyamıyoruz bana kalırsa banyodan cıkmıcam vallah...

gercı kuzey 6 aylık dısde olabılır tabıkı...hade hayırlısı cnm...

KUZEY

sağol sevilcim hayırlısı olsun el kol kalmadı hep kucakta mız mız uykusuzluktan tükendimm :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: KUZEY - 07 Ağustos , 2010, 13:51:35
sağol sevilcim hayırlısı olsun el kol kalmadı hep kucakta mız mız uykusuzluktan tükendimm :sad1:

aynen bnde cok uykusuzum cccoook aylardır hemde  :k06:
ecrinde bu gece cok mız mızdı burnu tıkalıydı yavrumun nefes almakda zorlanıyordu pamugum...gecelerım tıkanıyor nıyese gündüzlerı ıyı...

KUZEY

canım tüm dertler gece çıkar derler ya aynen öyle kıyamam yaa bir iyileşseydi normalde zaten durmuolar bir de sıkıntıları oldu mu iyice huzursuzlanıo kuzucuklar :cildir:

) SaMiRa (

canım geçmiş olsun ya inşallah çabucak iyileşir yavrum allah korusun  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 08 Ağustos , 2010, 13:43:50
canım geçmiş olsun ya inşallah çabucak iyileşir yavrum allah korusun  :amin: :amin:
SAGOL CNM ..IYILESTI GIBI YA COK SÜKÜR ... :nazar: