2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: KUZEY - 12 Temmuz , 2010, 13:40:05
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 12 Temmuz , 2010, 09:31:18
ben iyi sayılırım ayşe oğlum uyuyo bende uyucaktım bi bakayım kim var kimyok dedim..

akşama kaynanam gelcek dün hastaneye yatmıştı bugün çıkmış eşim bize getirecek artık ben bakıcam nasıl bakacaksam çocukla bilmiyorum :dontknow: :dontknow:
allah bana sabır güç versin :amin: :amin:
canım Allah sabır wersin ben tek bebişle bile bir iş yapamıorum her şey kalıo yemeği bile zar zor yapıorum çünkü gündüz hiç uyumuo :binkybaby:

aynen

мiŁenα.

çok zorsahrayı anlıyorum aynısını bende yaşadım :-\

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ırmak184

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 12 Temmuz , 2010, 09:31:18
ben iyi sayılırım ayşe oğlum uyuyo bende uyucaktım bi bakayım kim var kimyok dedim..

akşama kaynanam gelcek dün hastaneye yatmıştı bugün çıkmış eşim bize getirecek artık ben bakıcam nasıl bakacaksam çocukla bilmiyorum :dontknow: :dontknow:
allah bana sabır güç versin :amin: :amin:
nasıl yani canım sürekli sen mi bakacaksın  :honk: kızı yada baska gelini yokmu?

ilkcemre

günaydın hanımlar
dr gittik ek gıda ve dişler için...
bebişim e kan tahlili de yapıldı. kan değerleri düşük çıktı. ferrumu  4X5 şeklinde ver dedi...
ek gıda için liste vermedi. bu hafta içi hazırlıcakmış gidip alıcazz.. meyve suyu ile başla dedi. gaz ilacı ve barsak düzenleyici damla averdi. sorun olursa kullan die... pek içime sinmedi sorun olursa bakarız.
fitil verdi dişinden dolayı ateş olursa kullan die. hiç kullanmadım daha önce calpol veriyordum bakalım nasıl kullanacaksak.
bide dişinden dolayı ishal onun içinde bitkisel bişi verdi. tek kullanımda ishali geçiriyomuş.

bide sanırım ters emeklicek benim kız yaaa.. mutfağa gidip gelene kadar bıraktığım yerin arkasına doğru gitmiş oluyo. nasıl gidiyo görmedim ben yanında olunca yapmıyo ben gidince yapıo :k06: geçen kanapenin altına yuvarlanmış... çıkardım  :toothy10: :toothy10:
sevgiyle kalın  :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

MAŞALLAH CEMREYE.. :nazar:

Bizde doktora gittil :)
Aslında çocuk doktoruna gitcektik.İlk cerraha gidim totişini kontrol ettirelim dedik.
Doktor teyzemiz baktı.Düzelmiş ama dikkatet dedi yşne tekrarlıyabilir dedi. ::)
Islak mendil sürmicekmişim pamuk kullancakmışım. :-\
Ara ara oturma banyosu yaptırın dedi. ::)

Buarda sıramızı beklerken az kala kadının biriyle kavga ediyordum. :caca:
Aptal şey . :cussing: .Ya kalabalık ortamda çocuguna dikkat etcek insan ya.. :cussing:
Çocugu iki koltuğa sığamadı ayakkkabısını üstüme değdirdi kızdım. :)
İkincidede uyardım .3 de kızdım. :cussing:.Kadın baktı birşey demedi deseydi bütün sinriimi ondan alabilirdim ;D

Sonra çpcuk doltoruna gittik çok sıra vardı eşimin işe dönmesi lazımdı ve muayne olamadık..Artık hafta içi birgün tekrar göürcez.Banyo yaptırdık babişiyle uyuyor şuan eymen.. :binkybaby:

DİLVİN

SAHRACIM ALLAH  YARDIM ETSIN CANIM
GERÇEKTEN ÇOK ZOR
E KIZI MADEM ÇALIŞIYOR BAKICI TUTSUN
SANADA YAZIK
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

sahracım allah yardımcın olsun cnm ...gercekten cocukla cok zor olur

мiŁenα.

Sahracım çok hastaymış Allah rizası için yap ..

Benimde kayınvalidem hasta ilgilendim yine ilgilenirdim ama hataları çok..

Kızı insanlıktan çıkmış demekki insan annesine bakmazmı ???

KUZEY

canım Allah yardımcın olsun diyecek laf yok başka :dontknow:

ırmak184

allah yardımcın olsun canım cocugunamı bakıcaksın kayınvalidenemi işin zor :sad1:

мiŁenα.

DİLVİN

KIM TEMIZLIYOR PEKİ SAHRACIM

BU BÖLE NE ZAMANA KADAR DEVAM EDECEK PEKİ  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DİLVİN

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 15 Temmuz , 2010, 11:49:03
bezlenmiyor ben temizliyorum makineye atıyrum yani halıyı falan ortadan kaldırıdm zaten... kendisi gidebiliyor o kadar düşük değil arada başı dönüyor sadece ama wc ye su dökmek yok el yıkamak yok ben çocuk büyütüyorum yaa  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
koltuk kılıflarını çıkardım çarşaf olmuş büyük abdest ters çevirmiş öyle yatmış yaa ben bakmasam görmücem pijamaları hep öyle yıkanacak gibi değil makineyede girmez zaten baştan yıkanmadan napçam bilmiyorum...

sanırım 1-2 ay daha ya da sürekliii evim zaten küçük 2+1 bana yetmiyor koyacak yer bulamıyorumm :cildir: :cildir: :cildir:

ALLAH SABIR VERSIN CANIM
INSAN ETİ AĞIRDIR  :'( :'(
BEZ BAĞLAYIN BARİ  :sad1: