2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

CANIM YAAA ALLAH KORUMUŞ ÇOOOOOKKKK GEÇMİŞ OLSUN YAVRUM YAA KIYAMAM

FUDAYL ARADA ELİMDEN KAYAR GİBİ OLUYOR ZOR TOPARLIYORUM

мiŁenα.

ben ahtapot gibi sarıyom..

Eşimin kucğındayken bile müdahele ediyorum :-\

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: fudayl - 07 Temmuz , 2010, 14:44:52
CANIM YAAA ALLAH KORUMUŞ ÇOOOOOKKKK GEÇMİŞ OLSUN YAVRUM YAA KIYAMAM

FUDAYL ARADA ELİMDEN KAYAR GİBİ OLUYOR ZOR TOPARLIYORUM

sagol cnm...vallah daha dıkkatlı olmam lazım bu bana bı ders oldu ama ınan cok korktum aklımdan o düsme anı gıtmıyor gurban olım onu yaradana verılmıs sadakamız varmıs ... :amin: :nazar:

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 07 Temmuz , 2010, 10:51:10
kızlar basıma ne geldı bı bılsenız elım ayagım tıtrıyor halen bugün asımız vardı gıtdık olduk eve geldık tam eve gırınce puset elımden yan kaydı ıpın bırısı ecrın yüzüstü halının üstüne düstü hemen agladı kzuzum bana almanyada hastanede demıslerdı kı eger cocuk düser ve hemen aglarsa bısey olmaz ama aglamazsa hemen doktora gıt demısdı ecrınde hemen agladı ve bısey yok gıbı ama cok korktum ınanın

rabbım yavrularımızı korusun  :amin: :nazar:
canım cok gecmiş olsun cok dikkat etmek lazım allaha emanet yavrularımız  :amin:  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 07 Temmuz , 2010, 17:02:15
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 07 Temmuz , 2010, 10:51:10
kızlar basıma ne geldı bı bılsenız elım ayagım tıtrıyor halen bugün asımız vardı gıtdık olduk eve geldık tam eve gırınce puset elımden yan kaydı ıpın bırısı ecrın yüzüstü halının üstüne düstü hemen agladı kzuzum bana almanyada hastanede demıslerdı kı eger cocuk düser ve hemen aglarsa bısey olmaz ama aglamazsa hemen doktora gıt demısdı ecrınde hemen agladı ve bısey yok gıbı ama cok korktum ınanın

rabbım yavrularımızı korusun  :amin: :nazar:
canım cok gecmiş olsun cok dikkat etmek lazım allaha emanet yavrularımız  :amin:  :amin:

evt cnm bundan snra daha dıkkatlı olcam ...

ırmak184

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 07 Temmuz , 2010, 12:00:46
Canım geçmiş olsun Allah korumuş ecişi :amin:

Kızlar komşuma kahvaltıya gittim..şimcik geldim eymen durmadı orda :-\ Eymen biryeri ağrıyor gibi ağlıyor memedede dudağını büküp ağladı..

Komşumun iki oğlu var baktı diş çıkarıyor bu dedi serlik var dedi...

Ya cidden diş çıkarıyor yada yabancıladı evi ortamı onnun için ağladı..

Çünkü eve geldim beşiğine kydum lavaboya gşittim geldim ki uyumuş..

Orda ayağımda  bile salladım uyumadı :-\

canım benim melegimde diş cıkarmadan önce gittigimiz yerlerde cok huysuzluk yapıyordu eve gelince sanki evin kokusunumu alıyordu ne sakinleşiyordu,hatta teyzem diş cıkarıyor demişti bende daha cok erken demiştim,belki eymende diş cıkarıyor olabilir :dontknow:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ilkcemre

sevil geçmiş olsun canım ya. benimde en korktuğum şey düşürmek. sıkı sıkı tutarım kimseye vermem cemreyi. millet poşet tutar gibi tutuyo. sinir oluyorum. dikkatli olmak gerekiyo allah korusun çok hassaslar...

ilkcemre

ırmak senin kızda benim kızdan hızlıymışş ne dişi daha bu saatte  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 07 Temmuz , 2010, 17:08:36
sevil geçmiş olsun canım ya. benimde en korktuğum şey düşürmek. sıkı sıkı tutarım kimseye vermem cemreyi. millet poşet tutar gibi tutuyo. sinir oluyorum. dikkatli olmak gerekiyo allah korusun çok hassaslar...
tskler cnm...

ırmak184

bizim kız biraz aceleci  :laughing7: 3 hafta oldu canım diş cıkaralı  :D alttan iki diş cıkardı bayagı büyüdüler gülünce cok tatlı oluyor  ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 07 Temmuz , 2010, 17:14:40
bizim kız biraz aceleci  :laughing7: 3 hafta oldu canım diş cıkaralı  :D alttan iki diş cıkardı bayagı büyüdüler gülünce cok tatlı oluyor  ;D

ay masallah subhanallah yerım ben o tatlı melegı  :-* :-*

yenı resımlerı beklıyoruz durunun  :nazar: :love9:

ilkcemre

bizimde geçen hafta içi bi tane çıktı. sonra iki gün geçti bi baktım bi tane daha. bi taneyi çıkardında ikinci eksik kaldı dedim kendi kendime...

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 07 Temmuz , 2010, 17:17:53
Alıntı yapılan: ırmak184 - 07 Temmuz , 2010, 17:14:40

ay masallah subhanallah yerım ben o tatlı melegı  :-* :-*

yenı resımlerı beklıyoruz durunun  :nazar: :love9:
cekince eklerim canım..

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 07 Temmuz , 2010, 17:20:17
bizimde geçen hafta içi bi tane çıktı. sonra iki gün geçti bi baktım bi tane daha. bi taneyi çıkardında ikinci eksik kaldı dedim kendi kendime...
senin kaç aylık oldu kızın...bizim üstlerde cıkacak galiba sertlesmiş bayagı..

мiŁenα.

huysuz gibi sanki acile gideriz belki eşim gelince ...

bir yeri ağrıyor sanki memedede huzursuz oluyor :-\

:love9: :love7: :love9: