2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

--elif--

benmkide 49 doğdu ama acaba 56mı dedi ebe bak karıştırdım şimdi 52 olsa çok az olur  :icon_scratch:  :icon_scratch: yok yok kafam karıştı en iyisi dra gidince öğrenirim

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 19 Mart , 2010, 17:09:45
benmkide 49 doğdu ama acaba 56mı dedi ebe bak karıştırdım şimdi 52 olsa çok az olur  :icon_scratch:  :icon_scratch: yok yok kafam karıştı en iyisi dra gidince öğrenirim

ebrarcım senın kuzucuğunda uzar daha
benımkı daha anne karnındayken dr demişti
bu bebek uzun olacak dıye :k06: :k06: :k06:

dün aşıya gittiğimizde aynı dönem bebeklerıne aşı gününü aynı vermışlerdı
ayy o bebeklerı gördüm
kafaları görünüyordu sadece
eywaahhh bizimkı zayıfküçük dedım
ama hemen hemen aynı kılodalarmış

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

hmm anladım kızlar pardon geç oldu ama  :k06:
bizim kilomuzda 5700 buyumuz 59cm olmuş bizimde kilomuz az dün kaşıkla mamasını içirirken öğürdü bi kaç kez sanırım tiksindi iice aptamil plas aldım bugün yine biberonla içmiyor ama kaşıkla verdiğimde öğürmedi ufff şimdide kabız olur kızlar nasıl biberon verebilirim ben bu cadıya yaaaa :honk:

isome

biberonun ucunu reçele bala yada şerbete ban bide öle dene bakalım alacak mı ???

ebrarcım 56 cm demiştir ebe bence 49cm doğmuşsa bu zamana kadar mutlaka 56 olmuştur bence.

AککORTįє

19 Mart , 2010, 18:18:51 #169 Son düzenlenme: 19 Mart , 2010, 18:24:38 iLkNuRR
bizde 2 gün önce gittik tam 1 ay 28 günlüktü. boyu 61cm. kilosuda 5.800 olmuş  :D :nazar:

isome

--elif--

maşallah poyraza  :nazar: kaşlarıda ne güzelmiş bizim kız 4e girecek kaşlarını görmek için mercekten bakmak gerek  :k06:

AککORTįє

19 Mart , 2010, 18:31:02 #172 Son düzenlenme: 19 Mart , 2010, 18:33:28 iLkNuRR
sağolun kızlar  :-*

maşallah bizimki kaşlı doğdu, evt bazı bebeklerde öle oluyo.. genelde kumral yada sarışınlarda. babasıda baya esmer zaten kaşlar gözler baba, ağız burun ben.  :k06:

birde benim kan grubum A (-) eşimin
B (-) oğluşumuzun AB (-) oldu  :D 

hüseb (ebuşş)

maş.. tosunuma yaa inş bnmde böle tatlı bi oğluşum olur kızım olursa da sana verim damadımm olsun  çok sevdm ben senn bebişi :k06::k06:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

AککORTįє

Alıntı yapılan: hüseb - 19 Mart , 2010, 18:34:06
maş.. tosunuma yaa inş bnmde böle tatlı bi oğluşum olur kızım olursa da sana verim damadımm olsun  çok sevdm ben senn bebişi :k06::k06:

:k06: :k06: sağol tezeesi, ama bizimkinin başı bağlı lütfen oğluşuma sulanmayın  :ehi:

hüseb (ebuşş)

ayy daha çok var fikrinz deişir hem bnm kzıım da prenses gbi çok güzel olur beğenir tosuncuk :k06:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ღ♥ Nilda♥ღ

ebruu bakıyom şimdiden dünür arıyonn kendine gııı boynunda kalır diemi koruyonnn  :k06: :k06:

bu arada slm kızlarr  :opucuk: :opucuk:
.   

--elif--

hoşgelmişsiniz kızlar sayfamıza birbirinizi kovalıyonuz siz biriniz 8+ biriniz 9+ hadi bakalım kim önce doğuracak doğum işi belli olmaz  :D

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 19 Mart , 2010, 18:36:36
Alıntı yapılan: hüseb - 19 Mart , 2010, 18:34:06

:k06: :k06: sağol tezeesi, ama bizimkinin başı bağlı lütfen oğluşuma sulanmayın  :ehi:

Aferin dünür  :k06: yalnız napıcaz bilmem benim kız uzadıkça uzuyor  :k06: çöp gibi bişey olcak ince uzun  :ehi:

--elif--