2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 17 Mart , 2010, 14:33:17
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Mart , 2010, 14:31:09
ay yavrumm  :-[

bizim fitilin adıda panalgine. ama bana aşıdan sonra dediler birşey olurmu acaba şimdi yapsak yani faydası olur herhalde değil mi? napsak öf ya rahatsızlanacak diye ödüm kopuyor

canım bana kalırsa yarım ver rahatsızlanmadan zaten huysuzlandıktan sonra işe yaramazki yada drun nosu varsa ara sor.aşıdan önce yada sonra farketmez

yok canım zaten doktor fitili verirken kullandığın zaman yarım ver demişti öle vericemde eltimi bekliyorum ben yapamam ya o gelicek ona yaptırıcam  :sad1:

sokamam oğlumun götünden bişi  :-[

--elif--

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Mart , 2010, 14:37:00
Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 17 Mart , 2010, 14:33:17
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Mart , 2010, 14:31:09
ay yavrumm  :-[

bizim fitilin adıda panalgine. ama bana aşıdan sonra dediler birşey olurmu acaba şimdi yapsak yani faydası olur herhalde değil mi? napsak öf ya rahatsızlanacak diye ödüm kopuyor

canım bana kalırsa yarım ver rahatsızlanmadan zaten huysuzlandıktan sonra işe yaramazki yada drun nosu varsa ara sor.aşıdan önce yada sonra farketmez

yok canım zaten doktor fitili verirken kullandığın zaman yarım ver demişti öle vericemde eltimi bekliyorum ben yapamam ya o gelicek ona yaptırıcam  :sad1:

sokamam oğlumun götünden bişi  :-[

alemsin kız  :k06: cnm nolucak ya onların rahatı için.sokuver gitsin   :laughing7:

AککORTįє

:k06: du bakalım memiş saati geldi emiyo şimdi, ay şimdi huysuzlanır falan fitili versemde bi işe yaramaz .

du bakim denim, gülfer ıslat ucunu az demişti  :icon_scratch:

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Mart , 2010, 14:44:28
:k06: du bakalım memiş saati geldi emiyo şimdi, ay şimdi huysuzlanır falan fitili versemde bi işe yaramaz .

du bakim denim, gülfer ıslat ucunu az demişti  :icon_scratch:

yağ felan sür kız
belkım acır  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

--elif--

canım yok acımaz ya merak etme ben koyarken gülüyor konuşarak koyuyorum hissetmiyo bile koy hemen poposunu sık azcık geri çıkmasın diye hiç bişe olmaz cnm çok basit pırt die giriyor

AککORTįє

--elif--

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Mart , 2010, 15:17:09
operasyon başarıyla tamamlanmıştır  :basardim:
ellerine sağlık cnm  :flowers: al buda çiçeğin  :k06: nasıl zormuşmu

AککORTįє

:D mersi canım teşekkür ederim  :-*

yok değilmiş hakkaten bi iki pırtlattı dışarı  ;D geri tıktım içeri  :laughing7:

baktım suratına herşey yolunda  :k06: :binkybaby:

ya birşey sorucam arada ıhlıyo mıhlıyo suratı değişiyo acıyomu acaba aşı yeleri, altını değiştirirkende aynı şeyi yaptı  ???

tweety0555

vallahı dr gunde 4 5 defa da yapabılır 4 5 gunde de yapabılır demıstı bunla normal demıstı hatta kendı oglunu denemıs bır ayda 4 defa yapmıs yanı 9 gunu buluyormus kendım sureklı takıp ettıgım ıcın problem gormedım demıstı su gıbı yapıyorsa problem yok dedı...
ben ıkıncı asımızdan bır gun sona mısafır geldı onlarda gece gec gıttıler saat 1de okadar cok agldı kı dayanamadım yarım fıtıl verdım vermez olaydım korkudan olecektım kaldıkı ıkıncı cocuk...neden mı korktum sustu agladı ama ertesı gun saat 5 te anca ayındırdı kendını hıc uyanmadan sadece emmeye kalktı uyudu ..esımde kızdı fıtılı erkek cocuga verme cınsel acıdan zararlı dıye ??? bende duymustum ama cok aglayınca dayanamamıstım ama daha vermem ogunkı korku yettı bana..dr umu arayınca ılk kez kullanınca oyle olabılır merak etme demıstı...ama fıtılı yarım dedı dr...tum verseydım ne olacaktı acaba :icon_scratch:

bu arda unutmayın daha once yazdım ama kımse dıkkat etmedı yorum yapılmadı...
4 5. AYLADA KOLDA SIVILE IBI BIRSEY OLACAKMIS ONU KOPARTMAMAK GERKIYORMUS VE YIKARKEN DIKKAT ETMEK GEREKIYORMUS...AYRICA KORKMAYIN DEDI EBE...

DER!N

Kızlar selen bugün hiç mama içmedi beni de emmedi aç aç duruyor ne yapabilirim  :y25:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Gülfer_ - 17 Mart , 2010, 15:54:12
Kızlar selen bugün hiç mama içmedi beni de emmedi aç aç duruyor ne yapabilirim  :y25:

memene biraz şeker sürsen belkı tadı hoşuna gider alır  :(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

< ESLAL >

ahh gülfercim noluyo bu zillilere böyle yaaa bizimkide yemiyo kaşıkla verdim ben bugün yine azda olsa mideye bişey gidiyo ya öyle dene bide

--elif--

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 17 Mart , 2010, 15:37:29
:D mersi canım teşekkür ederim  :-*

yok değilmiş hakkaten bi iki pırtlattı dışarı  ;D geri tıktım içeri  :laughing7:

baktım suratına herşey yolunda  :k06: :binkybaby:

ya birşey sorucam arada ıhlıyo mıhlıyo suratı değişiyo acıyomu acaba aşı yeleri, altını değiştirirkende aynı şeyi yaptı  ???

olabilir ilknur benmkide arada acı acı bağırıyor  :crybaby2: herhalde ağrıyor aşı yerleri hatta mutlaka ağrıyodur kazık kadar iğneyi saplıyorlar bebişlerimize  :caca: nasıl acımasın tazecik daha onların heryeri  :aferin: