29 Mart , 2024, 11:13:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kanguru kullanan var mı ???

Başlatan unicornn, 02 Mart , 2010, 00:07:18

« önceki - sonraki »

yellowrose

bi arkadaşım heryere kanguruyla götürüyo bebeğini bende heveslenip aldım arabayı ve park yaratğını alırken kangurusunuda çıkardım aradan, ama kullanılır mı bilmiyorum  :dontknow:  deneyip görücez bakalım...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ama bizimkide kışa geliyo ya  :sad1: kışın olur mu  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Emine

Bence bebeği de alışverişe götürüp deneyerek alınmalı Miray bazılarından çığlık çığlığa çıkmak istemişti . 5-6 tane denedik bu aldığımızda çok rahat etti çift yönlü bebek büyüdükçe alttan ayarlanabiliyor. Yürüyene kadar kullandık

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Emine - 15 Ağustos , 2011, 13:41:53
Bence bebeği de alışverişe götürüp deneyerek alınmalı Miray bazılarından çığlık çığlığa çıkmak istemişti . 5-6 tane denedik bu aldığımızda çok rahat etti çift yönlü bebek büyüdükçe alttan ayarlanabiliyor. Yürüyene kadar kullandık
BabyBjörn markası bumuydu canım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende kullandım 2-3 kez ama tombiş olunca aşağı çekiyo ve yoruluyorum
bide erkek olunca rahatsız eder diye tedirgin oluyorum

Balböceği

Bende aldim 1 kere kullandim aysegul dedigin gibi tontik oldugu icin asagiya cok cekiyor  :k06:

Emine

15 Ağustos , 2011, 16:16:46 #22 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2011, 16:19:10 Emine
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Ağustos , 2011, 13:46:49
Evet canım markası o bir sürü marka denedik biz sadece bunda rahat etti benimki.

http://www.babybjorn.com/

Mothercare'den almıştık biz ama dün Joker mağazasında da gördüm

<<<betty>>>

kesinlikle ben de kullanmayı düşünüyorum, küçük bir ilçede yaşıyoruz biz, bazen heryere dolmuşlarla gittiğimiz oluyor, bebek arabasıyla dolmuşa binmek çok zor oluyor, oyüzden çarşıya pazara inerken kanguru kullanmak  bana daha mantıklı geliyor...
doğumdan önce hazır ederim diye düşünüyordum ama kullanan arkadaşlar bebekle beraber alınması daha iyi demişler. belki de bebiş beğenmiyecek, rahat edemiyecek, bekliyecez artık kızımızı, gelsin kendi seçsin totosunu yerleştireceği kangurusunu  :k06: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Emine - 15 Ağustos , 2011, 16:16:46
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Ağustos , 2011, 13:46:49
Evet canım markası o bir sürü marka denedik biz sadece bunda rahat etti benimki.

http://www.babybjorn.com/

Mothercare'den almıştık biz ama dün Joker mağazasında da gördüm
tesekkürler  :flowers:

tgbybr

kevser cim ben kullanıyorum. kraft markası. çok memnunum. batur han bayılıyo. yatmayı sevmediği için kanguruya koyuyorum. 1-2 saat durabiliyo öyle. yemek bile yapabiliyorum kucağımdayken. ben optimumdaki chicco görgül bebeden aldım. acityde de gördüm bebek mağazalarında. çok kullanışlı mutlaka al

hümeyra_t_e

bende alsam mı almasam mı kararsızısım kullanabilirmiyim bide erkek bebeklere zararlı falan diyolar

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: afra024 - 18 Ağustos , 2011, 16:19:01
bende alsam mı almasam mı kararsızısım kullanabilirmiyim bide erkek bebeklere zararlı falan diyolar

fazla kullanmadıktan sonra ne zararı olcak ki  tıpkı o da yurutec gibi  yurtece de zararlı dıyolar erkek cocukları ıcın ama  belli bi sure kullanıldıgı takdırde herhangı bı zararının olacagını zannetmıyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tgbybr - 17 Ağustos , 2011, 12:55:08
kevser cim ben kullanıyorum. kraft markası. çok memnunum. batur han bayılıyo. yatmayı sevmediği için kanguruya koyuyorum. 1-2 saat durabiliyo öyle. yemek bile yapabiliyorum kucağımdayken. ben optimumdaki chicco görgül bebeden aldım. acityde de gördüm bebek mağazalarında. çok kullanışlı mutlaka al
canım tesekkürler önerin için

banu_fth

kullananlar kullanıyor demekki güzeeeeeeeeeeeellllllllllll  :k06: :k06:

emine hn ım dediği de önemli .. bebek tercihli bi çocuk olursa yanarız .. en iyisi onunla birlikte denemek  :icon_thumright:  bu işi askıya aldım ..  :k06:  sadece araba için bi küçük puset almalıyım  ::)