kanguru kullanan var mı ???

Başlatan unicornn, 02 Mart , 2010, 00:07:18

« önceki - sonraki »

unicornn

kızlar
kanguru kullanan var mı aranızda rahat mı sizce?
tavsiye edermisiniz?
oto koltukları çok ağır !
kanguru almayı düşünüyorum tavsiyeye ihtiycm var:)
marka ve model tavisyesi ile beraber alırken nelere dikkat edeceğimi de bileyim  :suclu:  :flowers:   :icon_thumright:

βαlκιz

valla ben almıştım büyük hevesle ama birkere kullandım markete giderken eşim ve ben birkere taktık
şimdi duruyo ben kullanmadım emniyetli olsada düşceklermiş gibi oluyo..rahat duramıyolar gibime geliyodu..
yine elimle sıkı sıkı tutuyodum düşerler diyee  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tweety0555

bende evde kullandım buyuk oglumda ama dedıgı gıbı sankı dusecekmıs gııbı oluyor ama altındn tutarsan olabılır bırde erkek cocukları ıcın bana pek saglıklı gelmedı acıkcası..ama degısıklerı vardır

unicornn

teşekürler kızlar kanguru hakkında başka konuşacak yok mu  :love9:

**YeŞiLzEytİN**

düşecekmiş gibi his oluyor ama zaten sizde destek veriyorsunuz ister istemez......... ben çok kullandım ..............
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

unicornn

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 02 Mart , 2010, 11:36:08
düşecekmiş gibi his oluyor ama zaten sizde destek veriyorsunuz ister istemez......... ben çok kullandım ..............
tavsiye edermisin ?
kaç aya kadar kullandın;?
ne marka ne özellik tavsiye edersin

durucan

selam güzel anneler  :k06:

ben kanguru kullanıyorum kızım 3 ay 10 günlük çok da memnunum.Alış verişde ya da alışveriş merkezlerinde araba çok ağır puset desen o zaten nerdeyse 10 kilo o yüzden onları almaktansa kanguru hem benimiçin hemde bebişim için daha rahat oluyor ben tavsiye ederim.

Ama almadan önce yakınlarında olan birisinden ödünç alıp bir iki gün dene bence bebeğin durursa al .Eğer bebişin durmazsa boşuna almış olabilirsin cnm.

çağınım

selam kızlar

ben oğluma kanguru kullanmıştım 3 aylıkken kullanmaya başlamıştım şuan 8.ayı doldurdu genelde artık arabaya koyuyorum ama bi markete giderken rahat oluyo ortopedik olanları tavsiye ederim bizimki chicconun ki çok memnunum alttan destekli bi şekilde tutarsan baya rahat edersin

Demet_dk

ben hiç kullanmadım denedim rahat edemedim  :dontknow:

gamzela

bende de kraft ın kangurusu var hediye geldi bana.ara ara kullanıyorum ama kızım pek sevmiyor.geçenlerde kızımı yalnız götürdüm sağlık ocağına koydum kangurusuna kızımı gittik öyle rahat da etti ilk defa uyudu bile yani.çok şaşırmıştım benn de...
gmz

βαlκιz

bende 3 aylıkken birkere taktım sonra kaldırdım daha takmadım heryere arabalarıyla götürdüm..
iyi bişey aslında şimdi çok degişikleri var yanguru falan
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

KANGURU HEVESLENDİ ALDIM YAPAMADIM ARABA DAHA İYİ

Uploaded with ImageShack.us

unicornn

Alıntı yapılan: durucan - 02 Mart , 2010, 12:26:23
selam güzel anneler  :k06:

ben kanguru kullanıyorum kızım 3 ay 10 günlük çok da memnunum.Alış verişde ya da alışveriş merkezlerinde araba çok ağır puset desen o zaten nerdeyse 10 kilo o yüzden onları almaktansa kanguru hem benimiçin hemde bebişim için daha rahat oluyor ben tavsiye ederim.

Ama almadan önce yakınlarında olan birisinden ödünç alıp bir iki gün dene bence bebeğin durursa al .Eğer bebişin durmazsa boşuna almış olabilirsin cnm.

orda alırken denesem olmazmı :)
tulum giydirip mi götürüyon dışrı soğuk içeri girdin mi ust değiştirme gerekiyomu :)

Emine

15 Ağustos , 2011, 13:32:03 #13 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2011, 13:37:06 Emine

Ben fotoğrafta gördüğünüz kanguruyu kullandım. Ceylinde almamıştık eksikliğini hissetmiştim Miray'da kullandım çok rahat ettim. Deneyerek almanızı tavsiye ederim bazıları çok rahatsız cidden . BabyBjörn marka kullanmıştım ben Miray büyüyünce kardeşime verdim bebeğinde kullanması için.  Bir süre kullandı ama onun oğlu olduğu için pipisi ezilecek diye evhamlandı bıraktı kullanmayı :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url