2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

cemremiz

biz gunduz biraz agliyor biraz uyuyoruz ama genellikle agliyoruz.gazlar pesimizi birakmiyor.2saatte bir emiyor tabii asla 1 dakika beklemiyor 2 saat doldugu anda agliyor :nazar:sabah 6 da mesaiye gidecekmis gibi uyaniyor tabi beni de uyandiriyor :k06: emiyor sonra gazlar guruldatiyor karnini biraz evde geziyoruz aglasarak. biraz rahatlarsa besigi var minik tasinabilir onda yatiyor bazen asla birakamiyorum elimden su icmeye gidemiyorm mutfaga.kucakta rahat tabiki rahat edecegi yerde tutmek en iyisi bir arkadasimiz da belirtmis kucakta duracagi zaten maximum 1 yasa kadar alisirsa alissin ne yapalim kucak da bizim bebis de sonucta. atalarimiz ne demis koca boynuz yuk olmaz  ;) sonra benim kizim kusmayi ogrendi suaralar hemen hemen her emzir.eden sonra kusuyor az ya da cok.ustunu degisiyoruz derken yeniden emme zamani geliyor emiuor bu sefer altini axiyorum biraz oynuyoruz ayaklariyla bacaklariyla kucagima alip biraz hikaye uyduryorum bazen mutfaha goturuyorm etrafi tanitiyorum. kizlar bi de ben yemek tarifi anlatiyorum en cok  hem aklinda kalir coxugun yer eder zihnine hem de hikaye uydurmaktan daha kolay  :k06: bazen cok agliyor  ve benm de isim varsa kangurusu var ona koyuyorum beraber yapiyoruz isimizi tabi tehlikeli isler olmaz yemk yeme camasirlari makineye atma odayi toparlama gibi isler yemek fqlan yapmiyorm tabi kucagimdayken. bi yere gidecwgimde bazen pusetine koyup arabayabindiruyorm bazen kangurusu ile iniyorz bazen de kucakta iniyor.gittigi yerde de kucaktan inmeyi pek sevmiyor hakli olarak yabanci yerde en guvendiginin yaninda olmak istiyor bir de gittigim her yerde bebegim aglasin aglamasin etraftaki herkes sen ver bana bebego sen dinlen sen ber bana bebegi ben onu uyuturum sen ver bana bebegi bakim ben gazini cikaririrm diyo ya sinir oluyorum arkadas bebek benim bebegim benim kollarimda huzu bulamiyosa sende mi bulacak diye i imden geciriiyorm ama vermem de diyemiyor. tabi.bu yabancilar icin tabi aileden biri icin degil ama.gecen gun bi arkadasim emerken gaz san isi girip aglayan bebegimi kucagimdan cekti aldi adeta sen ver gazini cikarim diye coxuuk cildirdi.oyle biz bazen beaigini goturuyoez yanimizda cok minik bisey anadizi debiyor sallanan bisey cok oneririm markasi bilgi baby.cok iwime yariyor.yoksa da kanguruda tutuyorum. gittigim her yerde.en azindan guvende oluyor benimle oluyor s imdi sling alacagim bi de onu deneyecegim