2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

:amin: :amin: canım inş. hayırlısıyla atlatırız bugeceyi.. bize fitil verdi doktor oda günde 1 defa yarım o yüzden akşam koyucam rahat uyusun die çok şükür ateşlenmedi henüz ama sık sık kontrol ediyorum ateşini burun akıntısıda var çünkü  :honk:

AککORTįє

bizde bu ayın 17 sinde gidicez  aşıya :(  fitili aşıya gitmeden önce mi sonra mı verdiniz  ???

birde sizdeki fitilin adı ne, bende ki spasmo panalgıne

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Mart , 2010, 14:40:03
:amin: :amin: canım inş. hayırlısıyla atlatırız bugeceyi.. bize fitil verdi doktor oda günde 1 defa yarım o yüzden akşam koyucam rahat uyusun die çok şükür ateşlenmedi henüz ama sık sık kontrol ediyorum ateşini burun akıntısıda var çünkü  :honk:

inş cnım yaa  :-[  bende kara kara düşünüyorum

< ESLAL >

canım aşı ateş yapmıyor geldikten sonra ver ağrısı geçsin diye bendeki fitil paranox ama ben eşimi aradım şimdi calpol şurup istedim fitil günde bi kez yarım veriliyor şurupu 3 kez 1 çay kaşığı verebilirim sanırım kolunda ağrı var çok huzursuz gece artarsa şurup veririm die düşündüm

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 03 Mart , 2010, 16:02:14
Alıntı yapılan: ezoo - 03 Mart , 2010, 14:40:03

inş cnım yaa  :-[  bende kara kara düşünüyorum

sorma bende çok stres yaptım bi atlatsak die birde 3 aşının aynı gün olması çok kötü ya yavrum tam avunuyor bidaha bidaha artık 3. aşıda iice çıldırdı  :crybaby2:

AککORTįє

ay yavrum benim yaa nasıl canı yanmıştır :sad1:

ilk aşıda o ağladı ben ağladım, bunda napıcam bilmiyorum  :crybaby2:

canım birde sen gaz ilacı olarak ne kullanıyorsun, 10 gündür gaz sorunumuz var, ilaç kullanıyoruz 1 haftadır. fakat öle aman aman bi etkisi olmadı . rezene diyorlar ama gaz sancısı için o çok iyi geliyormuş ondan alıcam olmadı  :-\

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Mart , 2010, 16:11:03
canım aşı ateş yapmıyor geldikten sonra ver ağrısı geçsin diye bendeki fitil paranox ama ben eşimi aradım şimdi calpol şurup istedim fitil günde bi kez yarım veriliyor şurupu 3 kez 1 çay kaşığı verebilirim sanırım kolunda ağrı var çok huzursuz gece artarsa şurup veririm die düşündüm

öyle yapayım bende ozaman. aşıdan sonra vereyim fitili. doktor verirken çok faydasını göreceksin demişti. umarımişe yarar

< ESLAL >

aynen bende ebede diyor bukadar hassas olma ne var bunda bugünki çok kötüydü birde nasıl vurduysa uyuz ebe bcakları kanadı yavrumun nasıl gözümün içine bakıyor  :crybaby2:

öyle yap hayatım ateş yapmadığı için gitmeden vermene gerek yok hatta geldikten 1 saat sonra filan ver aşıların ağrısıda hemen başlamaz

Allahtan 3. ayda yok 4. ayda yine 2 bacağınada var   :y25:

Zeynep_Sena

kizlar bu asilar koldanmi yapildi ya burda 4 aydolana kadar koldan yapilmiyor hep agizdan verdiler zeynep e simdiye kadar koldan bebis nasil dayaniyor eger koldansa ya yanlislikla saskinliktan bebek resimleri sayfasina yazdim:)

ilknur gaz icin rezene iyi geliyo ama antiflat diye bi ilac var türkiyede varmi bilmiyorum buyuk ihtimal vardir gazi oldumu 2 damla veriyorum ve iyi geliyor ama rezene cayida iyi icerse bebisin sicak sicak bagirsaklarina filan iyi geliyor...benim kizimda senin oglan kadarken baya gaz olmustu peki ilk asiyi nerden oldu bebisler koldanmi

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 03 Mart , 2010, 16:28:08
aynen bende ebede diyor bukadar hassas olma ne var bunda bugünki çok kötüydü birde nasıl vurduysa uyuz ebe bcakları kanadı yavrumun nasıl gözümün içine bakıyor  :crybaby2:

öyle yap hayatım ateş yapmadığı için gitmeden vermene gerek yok hatta geldikten 1 saat sonra filan ver aşıların ağrısıda hemen başlamaz

Allahtan 3. ayda yok 4. ayda yine 2 bacağınada var   :y25:

evt allah tan, aşının sonradan ağrı yaptığını bilmiyordum.

Alıntı yapılan: sulugöz - 03 Mart , 2010, 16:29:17
kizlar bu asilar koldanmi yapildi ya burda 4 aydolana kadar koldan yapilmiyor hep agizdan verdiler zeynep e simdiye kadar koldan bebis nasil dayaniyor eger koldansa ya yanlislikla saskinliktan bebek resimleri sayfasina yazdim:)

ilknur gaz icin rezene iyi geliyo ama antiflat diye bi ilac var türkiyede varmi bilmiyorum buyuk ihtimal vardir gazi oldumu 2 damla veriyorum ve iyi geliyor ama rezene cayida iyi icerse bebisin sicak sicak bagirsaklarina filan iyi geliyor...benim kizimda senin oglan kadarken baya gaz olmustu peki ilk asiyi nerden oldu bebisler koldanmi

yok canım bacaktan

< ESLAL >

ilk aşılar bacaktan oldu canım şimdide 1 tane koldan 2 tane bacaktan oldu

canım bizde zinco,metsil,nurse harveys var hipp'in rezene çayınıda kullandık sadece zinco biraz işe yaradı diğerleri hiç etkilemedi

AککORTįє

metsil kullanıyorum şuan hiç faydası olmadı değil ama tamamen kesmedi, herkes rezene diyor bi onu denicem bakalım inş işe yarar. görme gözleri kapalı gece nasıl ıkınıyor yavrum uyuyamıyorda, bu sabah 5 den 8 e kadar uyumadı sancı çekti  :y25:

< ESLAL >

ahh yavrum kıyamam biz doğduğundan beri öyleyiz hayatım önceden sürekli ıkınıyordu şuaralar biraz seyreldi  :amin:

dene bakalım hayatım bende çok umutlu almıştım hepsini ama hiç işe yaramadı rezene işe yaramazsa zinco al derim hatta önce zincoyu dene canım hem o rahat uyutuyor bizde hafiflettiğine göre sizde tamamen kesebilir gülferde zinco kullanmıştı ecişe çok memnun kalmıştı

AککORTįє

< ESLAL >