2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

βαlκιz

küçükken kazıtmak en iyisi valla benimkiler kel dogdular şimdi saçları maşallah iyi
bikere makasla kırptım hemen uzadı yine kestirmiyolar anlıyolar küçükken anlamaz kıpırdamazz bişey olmazz..saçlı doganlar sonradan döker diyolar kel doganlar gür olur diyo ama ben daha sık çıksın diye kestirim demiştim kestiremedim  :D
eşimde daha kestirmek istemiyo icee uzatcakmışş  :) ama ben arada enselerini alıyorum makaslaa  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

unicornn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Mart , 2010, 10:01:41
unıcorn adını bılemedım benım o koltuklardan yok canta gıbı olanla yanlız arabam ılede cıkabılıyorum ama o cantaya 3 aylık olunca sıgmayacak araba koltugu alamm lazım ama ıkıncı el nereden bulup hangısı ıyı bılemdım...
bırde sızınkınınde sacları dokuluyor mu...benımkı dokuyor
yok bende dökülme yok
sen araba kullanırken o uslu duruyomu ?

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥♥-ebrar-♥♥ - 02 Mart , 2010, 18:07:56
ilknurcum oğlun çok tatlı maşallah  :nazar: ama sanki o saçları biraz zor kazıtırsınız valla ben olsam korkarım kalkıp dövecek gibi bakıyo  :toothy10: cnm benm hemende emzik almış ben ne yaptıysam veremedim  :crybaby2:

:k06: :k06: sağol canımm teşekkür ederis  :-*  sorma valla bizimki çatık valla doğduğunda daha da çatıktı  ;D

canım işte kiminin bebeği almıyo kiminin ki alıyo. bende almamışım ama benimki aldı çok şükür, tahmin edebiliyorum ne kadar zor olduğunu, bende 15 günlükken verdim . tokken, boş yere mızırdandığında yada uykusu olupta uykusu kaçtığında veriyorum bende. allah yardımcın olsun almasaydı ayvayı yemiştim  :icon_pale:

tweety0555

Alıntı yapılan: unicornn - 02 Mart , 2010, 18:52:14
Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Mart , 2010, 10:01:41
unıcorn adını bılemedım benım o koltuklardan yok canta gıbı olanla yanlız arabam ılede cıkabılıyorum ama o cantaya 3 aylık olunca sıgmayacak araba koltugu alamm lazım ama ıkıncı el nereden bulup hangısı ıyı bılemdım...
bırde sızınkınınde sacları dokuluyor mu...benımkı dokuyor
yok bende dökülme yok
sen araba kullanırken o uslu duruyomu ?
evet zaten emzırıyorum daha arabaya bınmeden uyuyakalıyor bırde buranın en uzak yerı yarım saat bıle degıl yanı satlerce araba kullnamıyorum...ılcede oturuyoruz...
bu arada bende resım eklemek ıstıyorum ama nereden bılemedım...
bızımkının saclaıda topak topak dokuluyor artık fenalık geldı emzıgıne gelıyor sac ay ay uyuz oluyorum...yıgıt yanı buyuk oglum keldı taaa bır bucuk yasında saclanmıstı bu saclı dogdu oda dokuluyor...
bız bugunde dısarı cıktık ..cumaya kadar dısarılarda olacagız ..yarın komsumu dr a goturecegım ...persembe benım dogumsonrası kontrolum var ...cumada mertın kalca cıkıgı ıcın fılm cekecekler onun kontrolu var...
burun tıkanıklıgı usutmekle alakalı degılkı oksuruk ve hapsırıkta oldugu gıbı bebekler ıcın bunlar normal seyler...

AککORTįє

yanıtla, gözat (resmi bul ), host it, forum kodu yazan yerin karşısındaki kodu mesaj yazdığımız yere yapıştır gönder, işlem tamamdır  ;)

tweety0555

AککORTįє

rica ederim  ;)

aman maşallah suphanallah nasıl tatlı bi yakışıklı buu  :nazar: Allah bağışlasın  :amin:

tweety0555

sagol canım bıraz cıddıyız..asık suratımız...abımızde tam tersı foto mak gorunce cok gulerdı...allahım tum evlatlarımızı nazardan saklasın...

< ESLAL >

kızlar 2. ay aşınızı yaptırdınızmı biz yzrın sabah gidicez 3 tane aşı olcakmış 3 de iğnemi yoksa ağızdan damlamı var ???

< ESLAL >

birde ateş yapıyormu bu aşının ağır olduğunu söylediler ateşlenir tedbirini al dediler korktum bu aşıdan ben zaten 2 gecedir hiç durmuyo çok ağlıyo benim bebiş uff birde aşı yan etki yaparsa yandık  :y25:

durucan

MERHABA;

Biz aşıları geçen ay yaptırdık hatta rota aşısıyla 4 tane birden oldu kuzucum ama aşılardan hemen sonra çeğrek ölçü calpol verdim hiç ateşi olmadı istersen doktorunuza sorup sende verebilirsin cnm.

Angel

gulfer her bebeginde saci dolulmuyor merak etme .mesela aleyna sadece bir iki tel dokmustu ama emre  avuc dolusu dokuluyordu yavrumun

hele banyodan sonra dediginiz gibi birde kuvvetin ici hep sac dolardi   :-\   

ilknur cok kolay kazittik canim   :k06:  anlatiyim ben kucagimda tuttum emreyi ellerini filan siki siki babasida kesti .10 dakika felan surdu hic aglamadi

yavrum makinenin sesini cok sevdi yere dokulen saclara bakip duruyordu  oglum   :love3:   omzuna dokulen saclari seyrediyordu   :k06:   

tweety0555

bızde yarın dlduruyoruz gunumuzu ama aın 9 unda asımız ogun gelıyromus ası..ben rota vırusunu yaptırmayacagım...d gerek yok dedı sen evde dıkkatlı ısen cocuga dıkkat edıyorsan geek yok vucuda fazladan yukleme yapmaya dedı...
bbenım kontrolum var sezeryan sonrası yarın cumada kalca cıkıklıgı ıcın fılm cekeceklermıs kontrol yapılıyormus yıgıtte yapmamaıslardı...

< ESLAL >

kızlar geldik aşıdan rota aşına bizim doktorumuzda gerek olmadığını söyledi yavrum zaten hem koldan hem 2 bacaktan vurdular çok ağladı  :y25:
henüz ateşimiz yok ebe aşıların artık ateş yapmadığını söyledi ama hafif soğuk algınlığı geçiriyormuş akşam bi fitil koyacam

Angel

insallah agrisiz ,sizisiz ve atessiz gecer minik hilalin 24 saati  :amin:   sen rahat olki yavrucukta rahat olsun ezgicim  su yavrucuklar bizi hep hissediyor  :opucuk:

bu arada sizede soyliyim ben asiya gitmeden once agri kesici veriyorum ve  asidan sonra her 4 saatte  yine veriyorum atesi olmasin diye sizisi varsada dinsin

diye  :icon_thumright: