2 aylık bebeğiniz gündüz uyanıkken nasıl vakit geçiriyor???

Başlatan unicornn, 01 Mart , 2010, 16:30:02

« önceki - sonraki »

unicornn

kızlarrr
benim bebişim 2 aylık ...
gunduz uyanıkken hep konuşmak istiyor lgi bekliyor
oyun çağı da değil:(
oyuncak çağı da değil ; sadece çıngıraklar dikkatini çekiyor! konuşmaktan yoruldum  :ehi:
sizin bebişler neler yapıyor nasıl vakit geçiriyor?
bir diğe sorum da u gunduzleri nası uyutuyosunuz? yani yönteminiz ne ?
benimki yorulup sızma yöntemi  :toothy10: ama bi yntem geliştrmliyim dimi ...
bi yere gittiğimizde sadece kacakta uyuyor yerde yatmıyor :(
siz neler yaşıyrsunuz ya da yaşadınız :)  :flowers: paylaşalım ...     :director:

unicornn

neden kimse bişey paylaşmadı :(
arkadaşlalr nasıl oyalıyosunuz bebekleri
bi yere misafirliğe gittiğimde aaaaaa bebeğini kucağa alıştırmışsın denilince sinir olan da mı yok aramızda  :honk:

AککORTįє

benim oğluş 1 ay 10 günlük. bizim günümüzün çoğu memiş emmekle geçiyor. 2 saatte bir emiyor. bu 2 saatlerin arasında da ara ara uyuyor pusetine koyuyorum beraber tv izliyoruz pc ye bakıyoıruz. kucağa alıştırmışsın dedi bi iki kişi bende dedim ki  :ehi: alışşsın yabancı bi kucak  diil  ;) :k06: sende öle de  ;) çocuk benim çocuğum alla alla kafama da alıştırırım kolumada  :ehi:

DER!N

benim kız 84 günlük huysuzda biraz aynen dediğin gibi konuş konuş nereye kadar :) sesimi kaydettim dinliyor ben yokken ama anlamaya başladı numara yaptığımızı  :k06:

henüz bir yöntem geliştirmiş değilim konuşmaya devam  :k06:

мiŁenα.

sız huysuzluk yapınca cocuklar benı arayın bacım ben lak lak yaprım  :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

unicornn

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 01 Mart , 2010, 19:44:28
sız huysuzluk yapınca cocuklar benı arayın bacım ben lak lak yaprım  :ehi: :ehi:
amanın şekerim sen daha bebşini al kucağna da ona anca yetersin :) şimdiki bebişler hep laf hep ilgi istiyo :))

unicornn

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 01 Mart , 2010, 19:12:14
benim oğluş 1 ay 10 günlük. bizim günümüzün çoğu memiş emmekle geçiyor. 2 saatte bir emiyor. bu 2 saatlerin arasında da akşama ar ara uyuyor pusetine koyuyorum beraber tv izliyoruz pc ye bakıyoıruz. kucağa alıştırmışsın dedi bi iki kişi bende dedim ki  :ehi: alışşsın yabancı bi kucak  diil  ;) :k06: sende öle de  ;) çocuk benim çocuğum alla alla kafama da alıştırırım kolumada  :ehi:
haklısın canm ben de diorum ki ilk 3 ay kucağa almam gerek guven duygusu ve kişiliği luşuyo kendini kollarımda guvende hissedi
zaten şunun şurasında kucağa alışsa ne kadar kalacak kucakta yaw dimi 6. ayda oturuyo zaten
puset dediğin ana kucağı gibi mi yani oto koltuğu ?

unicornn

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 01 Mart , 2010, 19:43:36
benim kız 84 günlük huysuzda biraz aynen dediğin gibi konuş konuş nereye kadar :) sesimi kaydettim dinliyor ben yokken ama anlamaya başladı numara yaptığımızı  :k06:

aynen devam canım :)
peki nasıl uyuyor gunduzleri uykusu geldikçe mi
yoksa pişpiş yaprak sallayarak kucakt memede var mı bi seçimi hanımefendinin :)

мiŁenα.

Alıntı yapılan: unicornn - 01 Mart , 2010, 20:24:39
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 01 Mart , 2010, 19:44:28
amanın şekerim sen daha bebşini al kucağna da ona anca yetersin :) şimdiki bebişler hep laf hep ilgi istiyo :))

ne guzel ıste ...oşş anesı yesın pıpısnı oglum dogsun oturur 2 nescafe yapar muhabbet ederız.. :k06:

saka bır yana cıdden ole hep ılgı :'(

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: unicornn - 01 Mart , 2010, 20:29:53

aynen devam canım :)
peki nasıl uyuyor gunduzleri uykusu geldikçe mi
yoksa pişpiş yaprak sallayarak kucakt memede var mı bi seçimi hanımefendinin :)

Beşiği ayarlıyorum 20dk. dandini dandini emzik ağzında öyle uyuyor tabii uyuması sırasında emzik düştükçe uyanıyor,bu aralar göğsümde de uyuyakalıyor ne bileyim gündüz uykusu şimdilik onun keyfine kalmış :)

7de uyanıyor sabah oynaşıyoruz 8:30da tekrar uyuyor 11e kadar falan sonrası oyun

AککORTįє

hanım hanım gelinimi kandırma  :caca:

AککORTįє

Alıntı yapılan: unicornn - 01 Mart , 2010, 20:27:56
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 01 Mart , 2010, 19:12:14
benim oğluş 1 ay 10 günlük. bizim günümüzün çoğu memiş emmekle geçiyor. 2 saatte bir emiyor. bu 2 saatlerin arasında da akşama ar ara uyuyor pusetine koyuyorum beraber tv izliyoruz pc ye bakıyoıruz. kucağa alıştırmışsın dedi bi iki kişi bende dedim ki  :ehi: alışşsın yabancı bi kucak  diil  ;) :k06: sende öle de  ;) çocuk benim çocuğum alla alla kafama da alıştırırım kolumada  :ehi:
haklısın canm ben de diorum ki ilk 3 ay kucağa almam gerek guven duygusu ve kişiliği luşuyo kendini kollarımda guvende hissedi
zaten şunun şurasında kucağa alışsa ne kadar kalacak kucakta yaw dimi 6. ayda oturuyo zaten
puset dediğin ana kucağı gibi mi yani oto koltuğu ?

aynen canım  :icon_thumright:

< ESLAL >

benim bebişte 2 aylık aynen bende konuşmktan boğaz ağrısı çekiyorum artık en fazla 10 dk beşiğindeki ayıcıklara çırpınıyor ve asla kendiliğinden uyumuyor hep ayak istiyor uyuduktandan sonra olduğu yere bırakıyorum gözler hemen açılıyor  :cildir: :cildir: çıldırmak üzereyim hmm birde ninni var uyurkende boğaz patlatmaya devam yane  :cildir: :cildir: :cildir:

tweety0555

bızde 4 subatta 2 aylık oluyoruz bende sureklı konusuyorum...sabahları ıs yapabılıyorum daha sakın oluyor konusuyorum nereye gıdıyoram anakucagı ıle goturuyorum..bazen aglama krızlerı tutuyor sureklı yanında bırını ıstıyor ..cıngırak hosuna gıdıyor...gunduzlerı en fazla yarım saat uyuyor ...aksamları ıse 8 yada 9 da aksam uykusuna dalıyor sonrası ıkı saat bazen her saat bası uyanıyor...sızde uyku nasıl...vallahı gunduz yarısar saatlık uykuya razıyım yeterkı gece uyusun...
bırde dısarı cıkarken aabasına nasıl koyuyorsunuz yada ne ıle dısarı cıkıyrosunuz...
bu sayfa super olmus bu sayfada gelısımlerımızı paylasalım..adım ozlem ıng ogrtmenıyım...
ha benımkı acaıp agulamaya basladı bundan 15 gun once...
resım nasıl eklnıyor host ıt yaptıktan sonra

DER!N

Şimdiye dek keyfe keder dışarı çıkışımız olmadı, doktorumuza gidiyoruz ve haricinde iki kez çıktık kucağımda oldu hep nedendir bilmiyorum arabada sıkı sıkı sarmalayasım geliyor bırakamıyorum uyuyor zaten.

Gece uyanmalarımız iyice azaldı 22:30da uyudu mesela 3-3.30 gibi uyanacak emecek uyuyacak 6:30da uyanır yine yada 7de.

Öyle böyle günler geçiyor 84.gün bitimine yarım saat kalmış.   ;)