28 Mart , 2024, 20:09:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

estağfirullah. ;) ne biliyim bacım, tr de çok mu enayi varki? :icon_scratch: örnek vermek gerekirse eeeeeeee şey  :toothy10:

jbdun

:toothy10: :ehi: :ehi:   
örnekleri karıştırmayalım istersen canımcım  :toothy10: :toothy10:  tamam annadık yaaneee :-[

Fatma-Ezgi Anna

Ben de Dan Brown un Melekler ve Seytanlar,Da Vinci sifresinden sonra Dijital Kaleyi okuyorum.Cok akici bir anlatimi var ve her seyi gözünde canlandirabiliyorsun zevkle okuyorum.Ben de sizin gibi Da Vinci Sifresini film olarak  seyredince seyrettigime pisman oldum.Kitabi daha zevkliydi

burcu-emir

jbun ayşegül koptum valla yazılarınızı okuyunca  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: bende örnek vermek istiyom.  :ehi: hadi biz sadece secret ı aldık annem çekim yasası,çekim gücü v.s. bi sürü kitap almış,dön dolaş aynı konu,üüff baydı yani.
ben bu aralar daniella steel bi kitabını okuyorum.biraz çerezlik ama idare ediyo işte,maksat okumak olsun

aras

ARKADAŞLAR EN SON ''LATİFE HANIM"ın hayatını okudum sizlere tavsiye ederim

Alıntı yapılan: burcu-rain - 03 Ağustos , 2007, 12:33:07
jbun ayşegül koptum valla yazılarınızı okuyunca  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: bende örnek vermek istiyom.  :ehi: hadi biz sadece secret ı aldık annem çekim yasası,çekim gücü v.s. bi sürü kitap almış,dön dolaş aynı konu,üüff baydı yani.
ben bu aralar daniella steel bi kitabını okuyorum.biraz çerezlik ama idare ediyo işte,maksat okumak olsun

burcu örnek verme, anladım ben onu :laughing7:

Alıntı yapılan: aras - 03 Ağustos , 2007, 22:50:53
ARKADAŞLAR EN SON ''LATİFE HANIM"ın hayatını okudum sizlere tavsiye ederim

evet o kitabı ben de okumak istiyorum, iyiki aklıma getirdin alayım ben de..ipek çalışlarındı dimi..

burcu-emir

hıımm latife hanım  evet çıktığında olay yaratmıştı.okumak lazım :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

kitap kurdu değilimdir , arada okurum bişeyler...
ilk hamileliğimde ve doğumdan sonra  bebek bakımı ve hamilelikle ilgili ne bulduysam okudum....
şimdi şu çılgım türkler i aldım ama hiç fırsat bulamıyorum ne yazıkki..
birkaç sayfa okuyabildim sadece...
ama sürekli okuduğum bişey var ki oda cerenin masal kitapları :k06:
hergün okutturuyor birkaçtane  :k06:

burcu-emir

:icon_thumright: en güzel kitap kurdu sensin canımcım  :love9:

ღ°cerenay.♥.

:k06: :k06:
ceren çok seviyo ona kitap okunmasını.
25 tane kadar kitabı var , bide birsürü dergisi :k06:
ezberlemiş bazı yerleri, bazende kendi kendine okuyor, uyduruyor bişeyler :k06:

jbdun

burcucum hiç sorma ya, hala ilerlemedim kitapta, acaip baydı  :caca:
aslıhan en güzel kitaplar o senin okudukların  :icon_thumright: ben de mi onlardan alıp okusam ne :suclu:

aslıhancım ben okudum şu çılgın türkleri, harika bir kitap. :icon_thumright:

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 05 Ağustos , 2007, 23:23:53
:k06: :k06:
ceren çok seviyo ona kitap okunmasını.
25 tane kadar kitabı var , bide birsürü dergisi :k06:
ezberlemiş bazı yerleri, bazende kendi kendine okuyor, uyduruyor bişeyler :k06:

yav sen ne iyi annesin  :toothy10:
ben keloglani gac sefer okudum sonra biraktim ayni seyleri oku olmazki buraya gekldigimizden beride okumuyorum kitaplari turkiyede kaldi diyerleride ingilizce oda gidip babasinin kitaplarini getiriyor bunlari bana oku diyor  :toothy10:bazen nete okuyorum cumali beye

adalet

Alıntı yapılan: ayşegül - 09 Ağustos , 2007, 23:38:46
aslıhancım ben okudum şu çılgın türkleri, harika bir kitap. :icon_thumright:
esimde londarda bakti bulamadi cilgin turkleri  tam bir kitap kurdu ama ben birakmiyorum  - :toothy10:  :k06:

ღ°cerenay.♥.

jbduncum valla hemen hemen 1,5 yaşından beri okuyorum cerene ben onları. :D
ayşegülcüm herkes öyle diyor ama ben bir türlü okuyamıyorum..
yani ya forum ya kitap durumundayım :icon_scratch:

kız adalet oku tabi çocuğa...
ceren napıyor biliyomusun , ananesi geliceği zaman tembihliyor gelirken gözlüğünüde getir diye
sonra daha ananemiz gelmeden en az 6-7 tane kitap seçiyor yatağın kenarına hazırlıyor :k06: :k06:
valla ben tembihliyorum kendim okuyacağım zaman fazla okutmasın diye. en fazla 2 tane okurum bide masal tamam işte...(uykum geliyor napayım)
masalda herzaman cinderella :k06: