BUGÜN NE GİYDİNİZ ?

Başlatan miray, 26 Şubat , 2010, 12:20:35

« önceki - sonraki »

Balböceği

Lacivert esofmanimi giydim gri hirkami giydim

pempe coraplarimi pempe patiklerimi mavi pantiflerimi  :k06: :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

siyeh eşofman takımı
yeşil çorap  ;) ;)

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

SiRiNe

Evde mor esofman takimimi giydim

disarda ise kahverengi pardusem ve siyah beyaz bas örtumu siyah deri cantam ve siyah papuclarim :D

Lă_Tăhzen!

evde oldugum muddetce yesıl pijama altım sarı tısortum hıc cıkmıyor özellikle buugnlerde hep ustumde  :-\ sadece namaz vakıtlerınde namaz kıyafetlerımı gıyınıyorum

>>>Gök_ŞeN<<<

gri hırkamı bol paça lacivert kot  pantalon siyah grı başörtü
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ==>NUR<== - 03 Ekim , 2010, 22:34:05
evde oldugum muddetce yesıl pijama altım sarı tısortum hıc cıkmıyor özellikle buugnlerde hep ustumde  :-\ sadece namaz vakıtlerınde namaz kıyafetlerımı gıyınıyorum
ay benim gibi desene benimde oyle SIK SIK giydigim kapri pembe

pijamam var ne zaman giysem esim baslar bunu duvara asacam diye  :ehi: :ehi:

SiRiNe

eda bendede hello kittyli tisört cok :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: 『BaLböceği』 - 03 Ekim , 2010, 22:35:40

ay ben gıbı o kadar esofman altı taktımmı takıyom bıseye hemen yıkıyorum tekrar bu yesıl donumu gıyınıyorum  :k06: bitane vardı artık ıyıce eskıdı toz bezı yaptım onu şimdi bu yesıl dona takıldım :D

Balböceği

Bi ben eksik kaldim o zaman dur bakayim bulursam biyerde gozume ilisirse bende aliyim  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ==>NUR<== - 03 Ekim , 2010, 22:38:36

ay ben gıbı o kadar esofman altı taktımmı takıyom bıseye hemen yıkıyorum tekrar bu yesıl donumu gıyınıyorum  :k06: bitane vardı artık ıyıce eskıdı toz bezı yaptım onu şimdi bu yesıl dona takıldım :D
Bende tr deyken nike nin esofman altini almistim 1 bucuk senedir eskiyecek

sahtemi gercekmi anlamadim hic bozulmadi benimle mezara gidecek mubarek  :ehi: :ehi:

SiRiNe

kiz nur ne guzel yazmissin yesil donum, :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk:

Balböceği

elif cemre

Alıntı yapılan: ==>NUR<== - 03 Ekim , 2010, 22:38:36

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 03 Ekim , 2010, 22:40:44
kiz nur ne guzel yazmissin yesil donum, :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk:

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  yok benımkı adıdas nike falan degıl iç çamsırcıdan 15 liraya almısım dogum için pijama takımı ustunu kullanmıyorum altını kullanıyorum

yanı varya bırbırımızın donuna varıncaya kadar herseyını bılıyoruz varmı boyle bişey  :D

Balböceği