BUGÜN NE GİYDİNİZ ?

Başlatan miray, 26 Şubat , 2010, 12:20:35

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

pembeli esofmanımı mor hırkamı gıyınmedim zaten üstümdelerdi gece de ;D

miray

hırkaylamı yatıyosun kız  :)

Lă_Tăhzen!

:k06: evet usuyorum yataken pijama gıymeyı oldum olası sevmedim  kazaklarımla yatarım kışın hırkayla yatarım  :k06:

miray

:k06:  :k06: bende bazen çorapla yatarım
eşim ninemi gectin diyo  8)

Lă_Tăhzen!

oo çoraplar zaten hiç çıkmaz gece corabım vardır ayrı hele ben tam gectim nineyi  :k06: daha kızım kucuk ikinci çocuk istemıyorum kalın kalın gıyınıp yatıyorum    :ehi:

мiŁenα.

tuvaletim var üstünede kürkümü aldım :toothy10:
siyah eşofman altım

üstüne mor badi

sütlü kahve çorabım..

uyum içindeyim :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

pırıl

ben bugün bir kot,üstümde bir kazak,saçı yarım yamalak topladım geldim işe :k06:
gece yatarken bende çok kalın giyinirim,bazen kat kat..eşim der hatun babaneleri soysalar senden daha az kıyafet çıkar onlardan :ehi:  çok biliyo kocam üşüyorummm çok yaaa :occasion14: :k06:

SiRiNe

siyah etegim kisa

ustune bluzum

ev cok sicak bu gun  :icon_pale: iyice yakmislar kaloriferleri disarisi soguk diye

kizlarda cok terliyorlar
:cildir:

✿گสЯเ_ќĮż✿

LACİVERT VE KIRMIZILI EŞOFMAN TAKIMIM  :laughing7:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

pıjamayla aksama kadar durdum  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: yatarken cıkarıcam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

HASRET!M S@N@

bendede koyu renk lacivert kot pantolon bogazlı lacivert kazak üzerimde hırka beyaz esarp beyaz ayakkabı ve kol aati var bende cok üsüyenlerdenşm corapsız durdugum cok nadir görülmüştür ayaklarımı kolay kolay kimsecikler göremmez

miray

az önce dısardaydık
füme rengi hamiş pantolonu
siyah uzun gömlek
gri uzun hırka
lacivert-gri şal
lacivert canta
lacivert babet

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

beyaz tayt
üzerime siyah kısa kol tişört
üzerime gri uzun hırka  :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: