28 Mart , 2024, 11:33:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

Başlatan Balböceği, 23 Şubat , 2010, 21:50:05

« önceki - sonraki »

muhribe

ben de evlenmeden önce istihareye yatmıştım

kocaman bir futbol sahası görüyorum, göz alabildiğince büyük.. ve bembeyaz karlarla dolu.. uçsuz bucaksız karlı bir meydan..  :love9:

mutluluk

BENDE EVLENMEDEN ÖNCE TABİKİ 6-7 YIL ÖNCESİ EŞİMİN MAHALLESİNİ 2 KATLI EVİ VE ANNE BABASINI HEP GÖRÜRDÜM.EVLENİP GELİNCE RÜYA AKLIMA GELDİ ŞOKE OLDUM . :k06:

ツgöçmen_54 ツ

rüyamda görmedim..
bizim evin orda çalışıyordu 16-17 yaşlarında.yeşil gözlü tombiş bişeydi annem çok severdi ne kadar tatlı diye.meğer gelecekteki damadı olcakmış haberi yokmuş. :love9:

Emine

Ben evlenmeden önce değişik bir mimarisi olan bir apartman dairesinde yaşadığımı görmüştüm daha önce hiç görmediğim bir evdi. Sonra evlenmeye karar verince eşim anneannesine getirdi tanıştırmaya ben bu evi rüyamda gördüm dedim sonra anneannesi rahmetli oldu  ve biz şu an o evde oturuyoruz çok ilginç.

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: Emine - 28 Nisan , 2013, 23:43:45
Ben evlenmeden önce değişik bir mimarisi olan bir apartman dairesinde yaşadığımı görmüştüm daha önce hiç görmediğim bir evdi. Sonra evlenmeye karar verince eşim anneannesine getirdi tanıştırmaya ben bu evi rüyamda gördüm dedim sonra anneannesi rahmetli oldu  ve biz şu an o evde oturuyoruz çok ilginç.

aaa evet nekadar ilginçmiş ama çokda güzel

pelinsu.90

Alıntı yapılan: tuana ve sudem - 01 Mart , 2010, 13:45:09
bende görmüştüm eşimi rüyamda yüzünü de gördüm :k06: :k06: :k06: :k06:
inanamıorum ne kadar şanslısın harbiden gördün mü yani

pelinsu.90

Alıntı yapılan: SiRiNe - 24 Şubat , 2010, 17:36:54
evett ben esimi gormustum ama yuzunu gorememistim sadece , bir eve giriyordum ve bir erkek bana elini uzatiyordu, bu ruyadan 1 ay sonra evlendim ve ruyami esime anlattim oda bizim evi tariif ettiginin farkindamisin dedii, yani ruyamdaki ev onlarin eviydi.. ::)
[/quote helal sana kızım iyi ki elini uzatmış başka bi yerini uzatmamış şanslısın bacım

Aşk Damlası

Seks Hocanız