28 Mart , 2024, 11:42:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yaşlara göre baba kız diyalogları

Başlatan yeşil, 10 Ocak , 2008, 21:47:32

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 03 Nisan , 2009, 20:33:45
hııım anladım canım, doktoruma sorayım bakalım ne diyecek. Yoksa ben kendim gidip taktıramam gibi geliyor. Çok ödleğim bu konularda, alttan muayene bile ettiremiyorum
ewet cnm insan korkudan çok çekiniyo hamile kalmaya karar vermeden yani 3 ay önce tedbir için smer tahlili yaptırdım birde bana sor çok zor ama ne varki sağlık işte
can dediklerim....

Ada-beste-banu

o ne tahlili yaaa ben yaptırmadım. Ama benim hamileliğim süpriz oldu. Yani kaza kurşununa yakalandık  :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 03 Nisan , 2009, 20:41:20
o ne tahlili yaaa ben yaptırmadım. Ama benim hamileliğim süpriz oldu. Yani kaza kurşununa yakalandık  :toothy10: :toothy10:

ne güzel kaza ama dimi  :binkybaby: :binkybaby:canım benim hayırlı olur inşallah.smer rahim ağzı kanseri tahlilidir canım tebbir için yaptırdım içim rahat bebişime bişey olsun istemem hamile kalınca
can dediklerim....

Ada-beste-banu

kesinlikle süper bir kaza inan  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
aaa çok iyiymiş yaaa, beniim 6 yaşında bir meleğim var onun 2 nci sınıfa geçmesini bekleyecektik. o zaman kardeşi olsun istedik ama olmadı. Şu anda psikolojisi bozulur diye korkuyorum  :'(

can yine cannnn

ewet ya benimde büyük korkum var ama oğlum kardeş istediğini söyleyip duruyo bir sağır sultan duymadı walla :ehi: :ehi: :ehi:ama olunca bakalım ne yapacak beni babasından bile kıskanan bir çocuk yaşıda 5,5 yani derdimiz aynı
can dediklerim....

Ada-beste-banu

evet aynı kaderi paylaşıyoruuz. Oğluşun 2003 lü mü? Benim kızım 12.10.2003 tarihli. Benim kızımda beni babasından çok kıskanıyor. Kız çocukları babaya düşkün olur derler ya benimki tam tersi. Benim kızımda kardeş çok istiyordu, kreşteki arkadaşlarının kardeşleri varöış niye benim yok diye başımın etini dedi ama kardeşi doğunca ne yapacak bilemiyorum.
Sen şu an hamile değilsin anladıığım kadarıyla dimi canım.

can yine cannnn

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 03 Nisan , 2009, 21:00:52
evet aynı kaderi paylaşıyoruuz. Oğluşun 2003 lü mü? Benim kızım 12.10.2003 tarihli. Benim kızımda beni babasından çok kıskanıyor. Kız çocukları babaya düşkün olur derler ya benimki tam tersi. Benim kızımda kardeş çok istiyordu, kreşteki arkadaşlarının kardeşleri varöış niye benim yok diye başımın etini dedi ama kardeşi doğunca ne yapacak bilemiyorum.
Sen şu an hamile değilsin anladıığım kadarıyla dimi canım.
hayır hamile değilim cnm kalmak için can atanlardanım
can dediklerim....

oozge

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 03 Nisan , 2009, 17:32:45
doğumda mı? oluyor mu öyle canım. Valla oluyorsa çok süper olur. Benim doğumum spinal anstesi ile olacak uyuşmuşken taksınlar o zamanlar inan çok sevinirim.  :k06: :k06:

canım nıye yapmasınlarkı.
yıgenımınde mesela kistini aldırmak ıcın gıtmıstı amelıyatta spıralde taktırmış.nsl olsa narkoz yedi oda kaynadı arada işde.

ama bu kısıye gore degısıo dıye duydum kımısının cok acıo kımısının hıc acımıomuş. hele canın kıymetlıyse kesınlkle taktırma.
doktoruna bı danışsan :dontknow:

Ada-beste-banu

canım benim canın çok kıymetlidir. Ben canlı canlı o masaya yatıpta spiral taktıramam. Bu yüzden amaliyat esnasında takabilirse taktırabilirim. Yoksa kendiiliğimden taktıramam. ayyyyy düşüncesi bile çok kötüüü.  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

oozge

inş. yapılır cnmda oda aradan cıkar. yoksa yaptıramam dıosun cunku  :tongue3:

Ada-beste-banu

evet canım yaaa inşallah, bakalım bugün doktoruma sorsam mı yoksa daha erken mi?

oozge

nıey erken olsun cnm sor bence ıcın rahat olur en azından  :icon_thumright:

Ada-beste-banu

canımcım dün doktoruma sormayı unuttum yaaa, heyecandan bir çok şeyi sormayı unutuyorum

oozge

olsun bıdahakıne sorarsın cnm untma onemlı cunku bu :)

Balböceği

20 yaşında:
Baba: Artık sözümü dinlemiyor. Benden giderek uzaklaşıyor. Kendi parasını da kazanmaya başladı ya, bana ihtiyacı kalmadı tabii. Uzun zamandır aramızda tatlı bir-iki laf geçmiyor. Zaten evi de sürekli erkekler arıyor. Galiba kızım elden gidiyor.
Kızı: Her dediğime alınıyor, beni bir türlü anlamıyor. Hele geçen gün giydiğim mini eteğe karışmasına ne demeli? Evden ayrılıp, kendi hayatımı kurmalıyım.  Artık, çocuk muamelesi görmekten bıktım!

cok cokkk sacma sapan sozler bunlarrr ben hic mini etek giymedimmm babamda bana ole bi konusma yapmadi
ben inanmiyorum bunlaraaaa