.:.Canımın Canına Merhaba.:.

Başlatan .:.Zamansız.:., 04 Şubat , 2010, 10:43:15

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

Merhaba küçük meleğim;
Daha önce neden yazmadığımı bilmiyorum..Ama nedense ellerim beni bugün bu sayfaya götürdü. İçimden seninle konuşmak geldi sanırım. Bugün tam 10+2 haftalık oldun. Rabbime emanet ettim seni. Her geçen gün sana ne kadar bağlandığımı düşünüyorum. Orada sessizce bekliyorsun. Bende her doktora gidişimde heycanla senden alacağım haberleri bekliyorum. Babanda her seferinde benimle , bizimle birlikte hastaneye geliyor. Onun o perdenin arkasına mahçupça yaklaşıp benim gel dememi beklemesi hoşuma gitmiyor değil annecim..gözlerinde mutluluğu, bana gösterdiği ilgiyi , alakayı, şevkati ve anlayışı hiç bir şeye değişemem. her seferinde bunun için rabbime binlerce kez şükrediyorum. Ara sıra bizi korkutsanda içimde büyük bir umut ile bekliyoru(z)m seni bebeğim.

"İlk bana neler hissediyorsun bakalım küçük anne ? " sorduklarında hiç birşey diyebiliyordum rahatlıkla.Ama zaman geçtikçe senin varlığınla bütünleştikçe, şu an hiç bir hareketin olmasada sana ne kadar bağlandığımı ve sana birşey olacak diye nasıl bir korku yaşadığımı nasıl dile getireceğimi bilmiyorum. Buda annelik denen o güzel olgunun , zamanla biz kadınlara yerleştirdiği duygudan olsa gerek. Sürekli koruma iç güdüsü ile hareket etmek, seni nefret etsemde yemek zorunda olduğum besinlerle beslemek, sana birşey olucak diye korkudan asla yapamam desemde sırt üstü yatmak..bunlar artık koymuyor bile bana senin o güzel varlığını düşündüğümde.

Annesinin bir tanesi sana kavuşmak için epeyce bekledik. Umarım sağlıklı sıhatli kucağıma almayı nasip eder rabbim. İçimde sereserpe rahatsa kalabilirsin annem.Zamanı geldiğinde , rabbim nasip ederse geldiğinde sıcacık bağrımda annen seni koryacaktır ....

EMEL 26

allahım hayırlısıyla kavuştursun bebegini canım  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

amin emoşumm aminnnnnnn allahım hepimizinkini korusun  :amin: :amin:

neslihan

sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.senin geçtiğin yollardan bizde geçtik çok güzel ama zor yollar.çocuk sahibi olmak çok zahmetli bir o kadar da mükemmel.Allah herkese yaşatsın hiçkimseyi bu güzellikten mahrum koymasın inşallah

neslihancım teşekkür ederim canım .. :flowers:

" Özgürlük caddesinde bir tramvay olsaydım
Asılsaydı çocuklar iki yanımdan
Bir Barış, biri Emek, bir Can
Biri de ay hüzün kızım Eylül
Ah canım kızım Eylül
Oy benim kızım Eylül
Ah güzel kızım Eylül "

Eylül'üm canım kızım;
Uzun zamandır sayfana uğramadığım için beni affet..ama her seferinde acaba içimdeki bu büyük mutluluğu ve heycanı nasıl ifade edebilirim telaşına kapılıyorum.
Yarın 25. haftamızı sağlıkla sıhatle bitiriyoruz inşallah. Ve ben sana kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Ne zaman içimde bir pıtırtını hissetsem rabbime şükrediyorum , bana yaşattığı mutluluk için. Baban da bende seni çok seviyoruz minik kızım...prensesim ve umutla bekliyoruz sana kavuşacağımız günü...

<<AyBüKe>>

Allah'ım sağlıkla kavuşmanı nasip etsin yavruna canım  :amin:   :nazar:

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 17 Mayıs , 2010, 16:58:12
  Allah'ım sağlıkla kavuşmanı nasip etsin yavruna canım  :amin:   :nazar:

amin canım aminnnn :amin: rabbim tüm melekleri korusun