28 Mart , 2024, 20:04:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yumurtlama döneminde akıntı neden olur

Başlatan hüseb (ebuşş), 04 Şubat , 2010, 00:52:39

« önceki - sonraki »

hüseb (ebuşş)

kızlar yumurtlama dönemimdeyim yani adetten başlayarak 13. gündeyim ve akıntım vardı bugün neden olur bilen var mı?
aşkitomm.....
bebeğimmm...

gizemm

http://www.doktornevra.com/gebelik_hamilelik_dogum/dogurganlik_yumurtlama_gunleri.asp

bu linke gir canım umarım aydınlatıcı olur ve bu günleri kaçırma ben büyük bi ihtimalle kaçırdım  :sad1:

kolay gelsin şimdiden  :ehi: :k06:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

allh tarafından hamile kalmayı kolaylaştırıyor o akıntılar    :opucuk:

Balböceği

yumurtaliklarin calistigini gosteriyor bence oyle biliyom

hüseb (ebuşş)

ayy gerçekten mi balböcğüm saolun yaa harikasınzz oleyy inş
:amin: :amin: hep birlikte
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Balböceği

evt cnm oyle bembeyaz akintiysa oyle dikkat et yumurtlama gunleri hesapla oyle oluyorrr

hüseb (ebuşş)

hımm tmm bide dr bana bigün ilişkiye girin bi gün girmeyin spermler canlı kalsın dedi
bnde şöle ayarladım 10 12 13 14 16 18 20 ayy inş tutar
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Balböceği

evt bizde oyle yapiyoruz bakalim hayirlisi sen ne zmandir istiyosun bebek

hüseb (ebuşş)

ya benim biraz karışık cnm evlendim ve o ay hmile kaldım ama ağustosta 9 haftalıkken öldü bebeişim sonra korunduk ve dr gttik progesteron düşükmş klomen verdi ve bu ay ilk denememz o öldükten sora iinş tutar senide merak ediom inş vardr
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Balböceği

gecmis olsun cnm sen yenimi evlendinnnnn kurtajin ardi cabuk gelir derlerr

hüseb (ebuşş)

ben haziranda evlendim çabuk gelr tabi ama dr en az 3 4 ay korunun dedi o yüzden korunduk bu aya kadaar ama bu ay olur inş :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Balböceği

insallah sende yeni evlisin benim gibi bende temmuz 2 de evlendimmmm
korunmadim hic ama evlendigimin ikinci ayina detlerim gectikti sarsintili oldu bide ben gurbete geldim yurtdisinda yasityorummm onun etkisi derkennn bu zman kadar geldik

hüseb (ebuşş)

anladım cnm ama rahat ol yaa canını sıkma da bebiş hemen tutunsun inş bu ay öle olur cnm bikaç gün bekle de yap test banada haber ver yaş kaç bu arada ben 19
aşkitomm.....
bebeğimmm...