yumurtlama döneminde akıntı neden olur

Başlatan hüseb (ebuşş), 04 Şubat , 2010, 00:52:39

« önceki - sonraki »

medine

:k06: :k06:ayyy ok kizz cesaret edemem ben simdii cok korkuyomm yaaa.bide 35 tl verince bi teste hevesim dahada bi geciyooo :toothy10:
sen benim herseyimsinn:)

hüseb (ebuşş)

tmm cnm saolda sende kalk şu testi yapp beni snrlendrme bak merak ednce sinrleniom :caca: :caca:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

masalım

ne imiş kı o 35tl çok ya ne kadar geçti

medine

:toothy10: :toothy10: :toothy10:ayy kiz vallla ben biraz daha bekliyiimm bi test 35 tl ya cikmazsaa  :ehi: :ehi:

medine

canim gecti sayilmazkii bugun benimm adet tarihimm.ben yurt disindayim canim esim almiss bende sok oldum etiketi okuyuncaa ama maleseff boleee  :violent1:

hüseb (ebuşş)

hmm bak önce evde karbonat varsa onu yap bak idrarına karbonat dök hamileysen köpürürmş deilsen köpürmezmş önce bunu yap köpürürse testi yaparsın
aşkitomm.....
bebeğimmm...

medine

:ehi: :ehi:yalnizz bi sorun varr canim evde karbonat yokkiii

hüseb (ebuşş)

aşkitomm.....
bebeğimmm...

medine

:k06: :k06:bende catliyorum ama beklim be biraz daha kiz umutlu deilim bakarsan bakma esim almis gelmis testii.bu ilk denemeiz zatenn yuksek bi ihtimal deilimdir hamile

hüseb (ebuşş)

olabilir kız öle dme benm ilk bebeim ilk evlendiğim ay hemen tutmuştu:D
aşkitomm.....
bebeğimmm...

medine

ya bilmiyorumki cnim yaa ben 2 bucuk yillik evliyimm ama ins tutmustur yaa :amin:

hüseb (ebuşş)

inş cnm hayırlısı olsun hade bn kaçar :opucuk:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

medine

mets

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 04 Şubat , 2010, 13:14:39
insallah sende yeni evlisin benim gibi bende temmuz 2 de evlendimmmm
korunmadim hic ama evlendigimin ikinci ayina detlerim gectikti sarsintili oldu bide ben gurbete geldim yurtdisinda yasityorummm onun etkisi derkennn bu zman kadar geldik
aynı şeyleri bendde yasıyorum siteye yeni üye oldum ve anladım ki benımle aynı konuları paylaşan bi sürü arkadaslarımız var.bu durum beni üzmesıyle birlikte düşüncelerimi dizginliyor sadece ben deilmişim  diorum.. su anda son regl tarihim 16 ocak idi umarım benımde dıleğim kabul olur.alahım hak eden herkese nasip etsinn sevgilerimle