28 Mart , 2024, 14:43:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hep Birlikte Anne Olalım İnşallah..

Başlatan ÖZLEM & HASAN, 23 Aralık , 2010, 11:33:41

« önceki - sonraki »

asya81

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: Ayşegül_ - 24 Aralık , 2010, 15:45:46
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 24 Aralık , 2010, 15:40:30
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Aralık , 2010, 15:28:59
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 24 Aralık , 2010, 15:27:29
:hello:
selamlar özdencim
VE ALEYKÜM SELAM KIZLAR NASILSINIZ BU ARADA CUMANIZ MÜBAREK OLSUN  :opucuk:
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Aralık , 2010, 15:40:55
Alıntı yapılan: Ayşegül_ - 24 Aralık , 2010, 15:33:57
slm ben siteyi bugün buldum. bir yıldır bebek sahibi olmak istiyorum ama bu ciddi ciddi uğraş verdiğim bir konu değildi. ama artık gerçekten olsun istiyorum. doktora gitmedim. adet hallerim düzenli. bu 16 aralıkta adet oldum. 32 gün sürüyor adet aralığı.yumurtlama dönemim ne zaman olur bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.
hoşgeldin canım.allah isteyen herkese nasip etsin :amin: canım adet tarihinden 14gün çıkar yani yada ovulasyon hesaplama yaz google ye orda muhtemel kalma olasılıkları tarihi verir yardımcı olur sana.yada istersen ben bakayım ama bana adet tarihlerini vermen lasım sırasıyla en son olduğun bir önceki ve bir önceki tarihin lasım
teşekkürler canım bir deneyeyim bakayım. gerçekten kesin sonuç verir mi acaba?
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: KIZLAR İNŞALLAH HEPİMİZ OCAKDA HAMİŞ OLURUZ
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

"<<<ZEHRA>>>

aygulse

insallah arkadaslar, umutlar ocak ayına kaldı...

dilara ışık

İNŞALLAH KIZLAR OCAK AYI VE YENİ YIL BİZE HAYIRLI GELİR... MALESEF 2010 BANA ÇOK KÖTÜ ANILARLA VEDA EDİYO... 2 DÜŞÜĞÜM VAR... ALLAH BU SEFER YÜZÜME BAKAR DA NASİP EDER... BU YIL BİZİM OLACAK İNŞALLAH....

bebeğimmm

İnşallah ocak ayı herkes için hayırlı olur.Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.ocak bebek isteyen bizlerin ayı olur inş.

suzannn

Alıntı yapılan: dilara ışık - 28 Aralık , 2010, 11:18:47
İNŞALLAH KIZLAR OCAK AYI VE YENİ YIL BİZE HAYIRLI GELİR... MALESEF 2010 BANA ÇOK KÖTÜ ANILARLA VEDA EDİYO... 2 DÜŞÜĞÜM VAR... ALLAH BU SEFER YÜZÜME BAKAR DA NASİP EDER... BU YIL BİZİM OLACAK İNŞALLAH....
AYNEN ÖYLE CNM BENİMDE Bİ DIŞ GEBELİĞİM Bİ NORMAL DÜŞÜĞÜM VAR İNŞALLAH 2011 YILININ İLK GÜNLERİNDE ALIRIZ GÜZEL HABERLER

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: suzannn - 28 Aralık , 2010, 11:45:48
Alıntı yapılan: dilara ışık - 28 Aralık , 2010, 11:18:47
AYNEN ÖYLE CNM BENİMDE Bİ DIŞ GEBELİĞİM Bİ NORMAL DÜŞÜĞÜM VAR İNŞALLAH 2011 YILININ İLK GÜNLERİNDE ALIRIZ GÜZEL HABERLER

TATLIM ARALIK AYINA GELSENE ORADA DA SOHBET VAR CNM
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

nihal_ela

Kızlar ben dün dayanamadım test yaptım aşılama yapalı 1 hafta oldu ama bişey çıkmadı testte :(

suzannn

SAÇMA AMA BENDE YAPTIM DÜN EŞİMLE EVE GELİRKEN AÇIK ECZANE GÖRDÜM A DEDİM ECZANE NÖBETÇİ DEDİ NE O ALAYIMMI AL DEDİM CANIM ÇEKTİ SANKİ BAKKALDAN ÇİKOLOTA ALIYORUZ  :laughing7: EŞİM DEDİKİ ECZANEDEKİ KADIN BENİ BELLEDİ HER AY 2 KEZ ALIYOZYA TANIYO DEDİ TOPLU ALIN DEMİŞ TESTLERİ  ÇOK KOMİK YA İLK YAPTĞIMDA SİLİK Bİ ÇİZGİ DAHA VARDI SABAH BAKTIM YOK DAHA 8 GÜN ADETE  :k06: :k06: :k06: :k06:

dilara ışık

Alıntı yapılan: suzannn - 28 Aralık , 2010, 12:31:10
SAÇMA AMA BENDE YAPTIM DÜN EŞİMLE EVE GELİRKEN AÇIK ECZANE GÖRDÜM A DEDİM ECZANE NÖBETÇİ DEDİ NE O ALAYIMMI AL DEDİM CANIM ÇEKTİ SANKİ BAKKALDAN ÇİKOLOTA ALIYORUZ  :laughing7: EŞİM DEDİKİ ECZANEDEKİ KADIN BENİ BELLEDİ HER AY 2 KEZ ALIYOZYA TANIYO DEDİ TOPLU ALIN DEMİŞ TESTLERİ  ÇOK KOMİK YA İLK YAPTĞIMDA SİLİK Bİ ÇİZGİ DAHA VARDI SABAH BAKTIM YOK DAHA 8 GÜN ADETE  :k06: :k06: :k06: :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
seni çok iyi anlıyorum... eczanedeki kız bana abla bu ayda mı gecikmen oldu die sormaya  başlamıştı...
allah yüzüne baksın canım... inşallah hamişsindir... tez zamanda alırız haberini....... :hello2: :hello2:

degerizm

Slm kızlar ben geldim...

Kızlar aşılamam tutmadı. Bir ay ara verip, şubatta tekrar aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Dün çok kötüydüm ama bugün iyiyim şükür. Kısmet değilmiş elden gelen bişi yok maalesef... O kadar listede isim var ama sadece 5 kişi hamile görünüyor :'(  :y25:  :honk:

ÖPÜYORUM HEPİNİZİ... YENİ YIL HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLAH...

ponçik

Arkadaşlar zaten böyle bir konu vardı ve kiltlenmişti

sebebini aşağıda bulabilirsiniz

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,16964.90.html

Yeni konu açmadan önce mutlaka okuyun

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,7429.new.html#new