28 Mart , 2024, 17:24:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bakarmısınız

Başlatan suzannn, 26 Aralık , 2010, 22:07:53

« önceki - sonraki »

suzannn

ben kasım 29 da test yapmıstım ve hamıleydım aralık 5 te dustu malesef  ve normal adette dustu bebegım normalde benım adetım 8 gun suruyor 14 gunde yumurtluyorum yumurtladıgımı yumurta akı gıbı gelen akıntıdan anlıyorum ama bu sefer 14 gunde akıntım gelmedı dedım heralde heralde yumurtlamıyorum bu ay dedım dun bı baktım akıntı gelmıs yumurtlamısım adetıme de 10 gun var boyle olan varmı aranızda ben sımdı gebe kalsam gec dollenme bumu oluyor  :-\

<<<betty>>>

merhaba, biraz geç olmasının bi önceki ayla da ilgisi vardır muhakkak die düşündüm ben. ben de ilk defa yumurtlamamı bu ay doktor kontrolünde yaptım, normalde seninki gibi, 12. günde falan akıntım oluyodu, ama bu ay doktor kontolünde farkettik ki 9. günde çatlamış yumurta. ben de şaşırmıştım, doktor da her ay farklı olabilir demişti, ortalama 10- 16 gün arası deniyo yumurtlama gününde ama her ay her kadında farklılık görülebilirmiş, ben de doktorumun yalancısıyım  :) :)
ama bence yine de denemelisin, çünkü görümcem düşük yaptığı ayın ertesi ayında hamile kalmıştı tekrar  :laughing7:

suzannn

2 gundur denıyorum ınsallah olur gecen ayda boyle akıntımm oldu ılıskıye   gırdık oldu ama ıste nasıp degılmıs :D :laughing7:

bebeğimbenim(şerife)

slm benimde heray yumurtlama döneminde akıntımolurdu bu ay ilkkez yumurtlama takibi yapıldı yani ultrasonda yumurtamı görmesem dicem bu ay yumurtlamadım cünkü hiç akıntım olmadı adetolmama azkaldıki inşallahh allahımm olmam(amin))hala da akıntı yok :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

suzannn

gecenın bır vaktı allahım herkese bı melek gonder  :amin: :amin:

<<<betty>>>

aynen bende de aynı şey oldu, doktora gitmeseydim ben de öğrenemicektim yumurtladığımı  :icon_scratch:
benimde çok kaldı en son 1 aralıktı, 28 gibi olmam lazım ama inşallah ben de olmam  :amin: :amin: :amin:

suzannn inşallah bu ay hayırlısıyla olur, ben hiç hamile kalamadım en azından kalabildiğini biliyorsun :)
dedim ya görümcem düşük yaptığının ertesi ayında hamile kaldı...
Allahım sana da kısmet eder inşallah :amin: :amin: :amin:

suzannn

evet cnm kalabıldıgımı bılıyorum ama ıkısındede cok uzuldum ben daha olmamıs bısey ıcın o kadar cok uzuldumkı allah kımseye evlat acısı vermesın ınsallah   bu ay kısmetlı ay olsun hepımızın melegı gelsın

<<<betty>>>

tabi her ne kadar yaşamamış olsam da tahmin edebiliyorum ne kadar üzüldüğünü, Allah bi daha yaşatmasın inşallah...
ben de bilemiyorum işte kalabilecekmiyim, yaklaşık 2 yıllık evliyiz, 6-7 aydır deniyoruz ama olmadı, doktor bende bi sorun olmadığını söyledi, eşimde test yaptırdı, sayısı az çıktı hareketleri iyiymiş ama sayı normalin altında dedi doktor, onunda sebebi galiba eşimin rahatsızlığı, eşim tip 1 şeker hastası benim, biz doktorumla buna bağlıyoruz ama eşim böyle düşündüğümüzü bilmiyor, bilirse strese girer iyice düşer sayı dedi doktor  :crybaby2: napalım işte bekliyoruz kısmetimizi, dediğin gibi inşallah bu ay kısemtli ay olur :amin: :amin: :amin:

suzannn

uzulme cnm vede kafaya hıc takma benım esımın spermlerıde bozuk hemde cok %4 sadece normal olan ama allah verdımı o saglam olan buluyor yerını herseyde bır hayır vardır kısmetımız acık olsun ınsallah

<<<betty>>>

doğru diyosun canım kafaya takmamak lazım...
inşallah allahım duyar seslerimizi, güldürür yüzümüzü hayırlısıyla...

suzannn

sevtapunsal2

pardon ya bnm bşeye kafam takıldı akıntın su renginde olunca ilişkiye girdim akıntım beyaz sarı akıntım olunca bıraktım ilişkiye grmeyi çnkü spermlerin geçişi zor oluyormuş acaba bn mı yalnış okudum

suzannn

Alıntı yapılan: sevtapunsal2 - 28 Aralık , 2010, 12:06:12
pardon ya bnm bşeye kafam takıldı akıntın su renginde olunca ilişkiye girdim akıntım beyaz sarı akıntım olunca bıraktım ilişkiye grmeyi çnkü spermlerin geçişi zor oluyormuş acaba bn mı yalnış okudum
BENDE ANLAMADIM