2008 Aralık - 2009 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebişleri

Başlatan βαlκιz, 26 Ocak , 2010, 18:37:26

« önceki - sonraki »

βαlκιz

26 Ocak , 2010, 18:37:26 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2010, 12:43:56 g10ca
her ayın bebekleri var konusu var ocak şubat anneleride buraya gelsin bariii  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

offff kimse yok ocak şubat annesi  :( :( :(
şurda iki muhabbet edek yav

βαlκιz

ee anlatın hadii  ama abu konu çok geridee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
işte benimkilerde büyüyoo..13 aylıklar..uyku düzenimiz yok napcam bilmiyorum..sizinkiler nasılll  :ehi: :ehi: :ehi: 

..ocak şubat annesi yok bende tek başıma konuşuyorum napimm :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

βαlκιz

ama napim millet yazıyo özeniyom  :ehi: :ehi: :ehi:

bugun ugur bişey yemedii mızmızlanıyoo..diş çıkartıyoo habire parmagını ısırıyo ne buldu azına alıyoo..
umut habire biyerlere tırmanıyoo
bugun pencereden kediye ekmek falan verdik kediyi görünce çok sevindi çıglık atıyoo gülüyoo  :k06:
dün biraz kapıya çıkarttım yürütttüm..böyle iştee sizin bıcırlar napıyoo.. :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aynur

merhaba balkız benim kızım var 30 ocak 2009 da doğdu. doğum gününde 7500 gr dı ve 71 cm boyundaydı. biraz gerideyiz biz. yemek bizde yemiyoruz her bebek gibi. emmeyide 4 aylıkken bıraktık. dahada kötüsü sadece uyurken biberonla besleniyoruz. yani uyucazda yicez bekliyoruz. benim bir kızım daha var nisanda 3 yaşını dolduracak. sen iyi kapının önüne çıkmışsın. biz evden haftada bir çıkıyoruz.sıkılıyor çok. odada durmak istemiyor. şimdi dış kapıyı öğrenmiş kapının önüne gidip ağlıyor. anne baba abla mama dede diyo. bide daha biraz  önce farkettim ablasının adı aleyna aley diyo ona sesleniyor. bizim 8 tane dişimiz var. yürüyoruz ve hatta koltuklara çıkıyor bütün gün peşinedeyim. uykumuz Allahtan iyi bizim hatta odasında tek başına yatıyor. geçenler hastalandı biraz beraber yattık bütün gece döndü durdu uyandı bana baktı etrafına baktı nerdeyim ben gibisine. yani tek odada yatmaya alıştı. ablası bizim aramızda yatıyor o ayrı konu. ben herzaman giremiyorum foruma bazen 3 haftatı buluyor. girsemde okuyorum genelde. görüşürüz ama umarım bundan sonra

βαlκιz

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:oleyyyyyyy bi 0cak annesiiiiiiiiii  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

merhaba canım benimkiler ikiz..bende bütün gün evdeyim eşim olmadan dışarı çıkamıyorum..anca bebek arabasına koyup kapıya çıkıyorum hava güzel olursaa..benimkiler yiyo maşallah gecede biberonla uyurken bile yiyolarr şuanki kilolarını tam bilmiyorum yaşlarında 9300 biri 9 biriydii biri adım atmaya başlamıştı ama oturmayı ögrenince yürümeyi bıraktıı.ikizlerin kötü yanıı geç yürüme geç oturmayla karşı karşıyayızz  :-\ benimkilerden biri acıkınca mama der dede  - bak- bu falan gibi şeyler diyo ama digeri pek anlaşılır bişeyler demiyoo  :-\ genelde kendi aralarında çok konuşuyolarr  ::) bizimde uyku düzenimiz 6 aydan sonra bozuldu yani çok geç uyuyolar kendi başlarına uyuyolar ama gece 4 gibi anca uyuyolarr  :cildir: bizdede 6 diş var.seninki maaşallah çok iyi allah nazardan saklasın..biz herşeyi geç yapıcaz belli ikizlerden erken beklenmez bişey  :'(

aynur

şimdi çıkmam lazım ama ayrıntılı yazarım sonra. ikizler çok zordur tahmin edebiliyorum bizim kızlar arasındada 21 ay var. ben bile çok zorlanıyorum. geç yürüyor ya da konuşuyor diye üzülme. bugünlerin tadını çıkar. elbet yürücekler. ama yürüyünce arkalarından koşturmak çok zor. benimki geçen hafta bir gün babaannesindeydi. ben resmen tatildeydim neyse görüşürüz sonra bye.

βαlκιz

evet bazen zor oluyoo hele ikisi aynı anda acıkınca yemek yedirirken yoruluyorum..
bi ona bi ona ..yürümemelerine ragmen fenalar valla çekmece dolap bırakmıyolar..koltuk tebesinden inmiyolarr..
neyse sonra görüşürüzz..

aynur

balkız nasılsın. nasıl ikizlerin. benim kız bugünlerde çok yaramaz. bütün gün kafam şişti bugün. eşin eve gelince dedim ya bana kulaklık al ya kzının ağzına bant. sürekli bir mızıldama sürekli birşeyler istiyor. istediği olana kadar bağırıp çağırmaya devam ediyor. odada kesinlikle  durmuyor. kapıyı açıyorum benide yanında istiyor. birde geçen hafta ablasıyla beraber girp oldular. ateşlenmedi fazla ama öksürük ve hırıltı vardı. bizimki birde hiç şurup içmiyor zorla içirsemde kusuyor.  şimdi iyi ama bu yaramazlıkları nolcak bilmiyorum valla.

serra_emine

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 26 Ocak , 2010, 18:37:26
her ayın bebekleri var konusu var ocak şubat anneleride buraya gelsin bariii  :k06: :k06:

yaa vala gülşah yenı gordum bu konuyu kızz..yaa serra nın uyku duzensızlıgı benı altust ettı..unutkanlık var acaıp.bıde keyfım olmuyor bazen.bununda heralde ondan gormedım gerçi çok fazlada gıremıyorum..neyse konuya doneyım :ehi: :ehi:
benım prensesim de 26 ocak 2009 gunlerden pazartesı saat 11:30 da dunyaya geldı :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
kuzumbenımyaa :binkybaby: şimdı 13 aylık oldu yurumenın tadını çıkarıyor kerata..allahım kımseye acılarını gostermesın :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

dogru ya kız sende ocak annesisin unutmuşum :k06: :k06: :k06:
ya umutu odanın ortasına  koyuyorum ben de önüne geçiyorum
gel ddiyorum benim olduğum yere kadar yürüyoo geliyo
ama ben önünde olmassam iki adım atıp hop yere oturuyo
uğur daha tık yok oda emeklemiyo dizlerinin üstünde gidiyo  ::) ::) ::)
acayip yaa öyle nasıl gidiyosaa  :ehi: