16 Nisan , 2024, 10:17:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gitme Bebeğim N'olur

Başlatan gülfer, 25 Ocak , 2010, 20:06:23

« önceki - sonraki »

gülfer

27+3

bebeğim uzun zamandır yazamıyorum ultrasona girdim bana benziyosun çok sevimliydin minik minik hareket ediyodun

oğluşum tekmelemeye başladığın an karnımı açıp bakıyorum karnımda hopluyosun baban yanağını karnıma koyuyo

babayı tekmeliyo ve baban çok mutlu oluyo canım oğlum benim diye sarılıyo karnıma senin pipini yerim diyo  :k06:

seni çok seviyoruz bebeğim şimdiden yatağını hazırlamak istiyorum ama yatağın içini boş gördükçe sabırsızlanırım diye kurmak istemiyorum daha 3ayımız var bitanem yarın şeker yüklemesi yapılıcak inşallah normal çıkar  :amin:

gülbanu

canım benim rabbim bir an önce saglıkla kucagına almak nasip eder inşlh
ogluşun da sana benziyormuş oyyy yesin onu teyzesii  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

gülfer

32+1

bebeğim benim seni okadar çok özledimki tekmelerini izledikçe allahım biran önce geçsin şu günlerde bebeğimi kollarıma alıp misss kokusunu içime çekeyim :love7:  diyorum.

maşallah sana bitanem çok kuvvetlisin içimi zorluyosun nefes alamıyorum hareket edemiyorum

ama biliyorumki sen kollarıma gelince hepsi geçecek ve hepsini unutacağım az kaldı bebeğim az kaldı kavuşmamıza

sende beni özledinmi bebeğim sana dokunmayı sevmeyi öpmeyi okadar çok istiyorumki hayal ettikçe gözlerim doluyo

ağlıyorum.

senin kıyafetlerinin birazını yıkadım ve ütüledim onlara bakıyorum seni çok seviyorum canım benim en sonunda

isminede karar verdik adın FURKAN olacak çok güzel dimi furkanım beğendinmi ismini anlamıda güzel baban seni hep

furkanım diye seviyo canım oğlum benim  :love9:

gülfer

33+6

oğlum benim canımın yarısı herşeyim benim  :love9: bir haftadır kötü şeyler yaşıyoruz bebeğim  :'(

hani bir dra gidiyordukya orası bizimle pek ilgilenmedi hiç tahlil yapmadılar ne idrar nede kan tahlili tansiyonumu bile ölçmüyorlardı  :caca:

en son gittiğimizde sancılarım var dedim muayene olduk açılma falan yok dedi  :) nst istedi nst ücretliydi bizde vermek

istemedik annanen boşver devlet hastanesine gidelim dedi ertesi gün gittik muayeneden önce herkesin tansiyonunu

ölçüyorlar benide ölçtüler ve 17ye çıkmış  :'( hemen ben muayene oldum ve acile yatırdılar nstye girdim serum taktılar

tahlil yaptılar hepsi iyi çıktı  :) birde 24 saatlik idrar biriktirmemi istediler biriktirdim götürdüm tekrar kan ve idrar tahlili istediler verdim

hepsini dra gösterdim gebelik zehirlenmesi başlangıcı dedi  çok üzüldüm ve hastanede ağladım  :crybaby2: :crybaby2:

dr sessiz bir odada karanlıkta dinleniceksin tv müzik açılmayacak iş yapmıyacaksın yorulmayacaksın bol bol dinleneceksin
dedi

tansiyon ilacı verdi ama ne kadar güvenilir olursa olsun ben kullanmak istemiyorum çünkü dün tansiyonum normaldi

birazdan yine ölçtürücem inşallah normal çıkarda ilaç kullanmam hayırlısı olsun bebeğim şu 6haftamızı hayırlısıyla bitisekte kavuşsak canım oğlum

annesinin yavrusu minik sevgilim tatlım balım benim sevgilerin en güzeli sende minik kuşum benim  :love7:

haydibebeğim

geçmiş olsun cnm.allah acil şifalar versin..bebişini sağlıkla kucakla..

gülfer

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 02 Ağustos , 2010, 15:30:30
geçmiş olsun cnm.allah acil şifalar versin..bebişini sağlıkla kucakla..

amin canım çok teşekkür ederim rabbim hayırlısıyla nasip etsede bebeğimi canım oğlumu kucağıma alsam  :amin:

gülfer

34+4

bebeğim bebeğim benim seni çok seviyorum çok özledim görmeden ama karnıma dokunduğum zaman vücudunu

hissedebiliyorum bi tarafa poponu ittiriyorsun bi tarafa ayaklarını bugün sabah yine poponu ittirdin karnımın sol tarafı

sivrileşti babana gösterdim elle oğlunun poposunu dedim elledi oda farketti poponun olduğunu çok belirgin artık her

hareketin çok şükür rabbime

uzun zamandır ultrasondada göstermiyo dr ultrason resmide vermiyo en son ikinci düzey ultrasonda görmüştük seni

o zaman 23 haftalıktın ozamandan  bu zamana kadar göremedik şimdi 35. haftadayız yarın kontrolümüz var

inşallah görürüm seni meleğim
  :love7:

gülfer

35+1

annesinin canısı çok korkuttun bizi dün fazla hareket etmedin annanene söyledim hemen dr gidelm dedi gittik çok şükür

bir sorun çıkmadı ama dr kilosu sınırda dedi 2.500grmış hani bizim bir akrabamız varya bebeğim onada drlar bebeğin

çok iri 4 kilodan fazla demişler ama bebeği doğdu 3kilo küsürdü hatırlamıyorum şimdi tam olarak buradaki arkadaşlar

da inanma diyolar benim o tahmini kiloya hiç inanasım gelmiyo bende küçük doğmuşum bebeğim hayırlısı olsun bugün

tatile gidicez aşkımiki günlüğüne buna ikimizinde çok ihtiyacı var biraz sakinleşirim bende sende benim yüzümden

huzursuz oluyosun biliyorum dışarı çıkınca sende rahatlıyosun farkındayım en çok senin için gidicem bu tatile annesinin

yavrusu bu lafı çok severdim küçükken anannende bana söylerdi annesinin yavrusu diye

neyse ben muayeneden çıktım annanen deden ve baban nasıl  korkmuşlar onların yüzündeki ifadeyi korkuyu görmeliydin

seni ne kadar çok seviyoruz bebişim benim  :opucuk:

Balböceği

Cnm inanma gercektende kilo sorununa benim kardesime dr hep kucuk kucuk dedi
normal kiloda dogdu  :k06:

gülfer

hayırlısı olsun artık edacım benden küçük bir bebek çıkacağını sanmıyorum çünkü bebek anneye ve babaya çeker

ikimizde zayıf değiliz annem babam onlarda tombişler yani biz ailecek tombişiz birdemaşallah şu iki günde karnım

iyice büyüdü ikizmi yoksa diyolar bana  :k06:

gülfer

36+0

çok şükür bebeğim 37. haftamıza girdik artık birbirimize iyice yaklaştık sarılıp öpüşüp koklaşıcaz dimi yavrum

seni rüyamda gördüm emzirdim uyudun uyandın mızmızlandın emzirdim hemen uyudun çok tatlıydın babaya anlattım

sabah senden bahsedince babanın yüzündeki o gülümseme bir başka yine aynı gülümsemeyle offff geçsin günlerde

doğsun artık dedi az kaldı aşkım dedim o beni motive edeceğine ben onu ediyorum ama olsun

oda benim az kahrımı çekmiyo sağolsun allah razı olsun babişten

bebişim özledim artık seni rüyalarıma girdikçe günler dahada hızlı geçsin istiyorum.

gülfer

37+4

bebişim benimm sana tosunum demek geliyo içimden drlar ne kadar küçük desede

bebeğim bu gece hiç uyumadık sabah 7.30 gibi ancak yattık annen sabaha kadar ağrı çekti kalçam çok ağrıdı

kaburgalarım sırtım nefes alamadım sana oksijen gitsin sen oksijensiz kalma  diye bolbol nefes almaya çalıştım ama artık

zor geliyo nefes almak gece annanen deden ve baban götürdüler beni lavaboya ayaklarımı yerde kaldırıp adım atamıyorum artık oğlum çok ağırlaştım birde ağrılar zor günler geçiriyorum bitanem

sakın sen üzülme bebeğim isyan etmiyorum inanki seni nasıl bekledik gece gündüz yalvardık Rabbime senin için senin

gelmen ne kadar mutlu etti bizi tarif edilmez ama bunlarda anne olmanın zorluklarıymış bilmiyordum bebeğim ama yinede

senin için katlanıcam sen kollarıma gelince hepsi geçecek biliyorum tek derdim uykusuzzluk olacak ona razıyım bu kadar

ağrı çekmektense uykusuz kalırım razıyım canım oğlum minik prensim benim tosunum  :opucuk:  :love9:

**Gül**

Minik Furkan'a  :nazar:
Annecigin seni beklerken yasadiklarini sevinclerini endiselerini hep yazmis sana. Simdi de kollarindasin cok sukur. Her ne sikinti geldiyse hepsi gecmistir simdi annen icin. Bundan sonra da annecigin sevgisiyle ilgisiyle sefkatiyle dolduracak senin hayat gunlugunu. Tum hayatin boyunca annecigi uzme endiselendirme yorma olurmu melegim.
Hayata Annenin gonlune kollarina hosgeldin Furkan Bebek.
Bahtin acik omrun uzun olsun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

gülfer

çok teşekkür ederiz gül teyzesi evet hepsi geçti bütün endişeler

bütün sıkıntılar çok şükür kollarımda inşallah üzmez o benim canım o benim meleğim

birde kolu düzelse herşey daha güzel olucak inşallah allahın izniyle  :amin:

dirtymoom

Alıntı yapılan: gülfer - 25 Ocak , 2010, 20:06:23
annesinin bitanesi meleğim benim hoşgeldin canım herşeyimsin bunları ağlyarak yazıyorum hissediyomusun dün biraz kan geldi babanı lavaboya çağırdım aşkım kanamam

var dedim o an yüzündeki ifadeyi anlatamam çok korktuk bize veda etme nolur bırakma beni ben seni sımsıkı tutuyorum sende tutun annene ultrasonda seni gördüm

bitanem minicik kalbin pıt pıt atıyodu seni gördüğümde yaşadığım mutluluğu anlatamam bizinolur bırakma nolur biz seni çok seviyoruz benimle kal minik aşkım

senin var olduğunu öğrendiğim tarih 06.01.2010 inşallah bigün doğum tarihini yazarım.kollarımda olduğun günü sabırsızlıkla bekliyorum seni kollarıma alınca sımsıkı sarılıp

kokunu içime çekicem meleğim nolur gitme  :opucuk:
ağlattın beni küstüm sana şimdi canım arkadaşım hayırlısı olur inşallah sağlıklı ve huzurlu bi  evladın aşlen olur. :y25:
S&D