28 Mart , 2024, 21:37:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gitme Bebeğim N'olur

Başlatan gülfer, 25 Ocak , 2010, 20:06:23

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

canım benm çok sevindim allah kucagına aldıgın gnünü nasip etsin inş .... :love9:

gülfer

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 08 Şubat , 2010, 15:57:34
canım benm çok sevindim allah kucagına aldıgın gnünü nasip etsin inş .... :love9:

amin canım inşallah alırım kucağıma  :opucuk:

gülfer

9 + 3

bebeğim benim canımmm annesinin gülü kurban olurum seni yaradana sonuçlarımız iyi çıktı bitanem çok mutluyum he bide

sağlık ocağından aradılar beni yaşımı kaç haftalık olduğumu filan sordular sonuçlarımla çağırdılar ve özel hastane gibi

ilgilendiler her ay çağırıp bizim kontrolümüzde olcak dediler sevindim çünkü fazla bi masraf olmuycak yanlış anlama bitanem cimrilik yapmıyoruz

ikili testini yaptır getir dediler çok fazla bişey kalmadı....

bitanem seni okadar merak ediyorumki kime benziyceksin..kokunu sıcaklığını bana bakışını gülüşünü herşeyini çok merak ediyorum

dün seni rüyamda gördüm doğmuşsun hiç kimsenin bebişine benzemiyosun bide yanağında gamze vadı bana gülüyodum ben altını değiştiriiken çiş yaptın

çok güzeldin meleğim minik kuşum annesinin bitanesi  :opucuk:

gülfer

14 + 1

bebeğim annesinin herşeyi canım benim çok şükür ikili testimizi yaptırdık geçen hafta sonuçlar iyi

dedi dkr dikkatli olmamı fazla hareket etmememi söyledi yoksa seni kaybedebilirmişim biraz üzüldüm  :y25:

ama aklıma getirmemeye çalışıyorum.ayın 30unda üçlü test yaptırıcaz hemde cinsiyetini öğrenicez

aslında hemen buhafta gitmek istiyorum ama belki net öğrenemeyiz diye gitmek istemiyorum hayırlısı olsun.

.:.Zamansız.:.

gülfercim canım çok sevindim ikili testinin iyi çıkmasına..bende merak ediyordum seni..sesin doluğun çıkmıyor....çok dikkatli ol tatlım.
bende cumartesi doktorum yerindeyse üçlümü yaptırıp bebişim cinisyetini öğrenicem..allahtan herşeyin hayırlısı..rabbim sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin bize..:amin: :opucuk:

arzuhatem

gülferciğim senin kızın olucak bencee:) içime öyle doğdu inş. yanılmam hayırlıısı olsun inş.
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

gülfer

Alıntı yapılan: zamansiz - 15 Mart , 2010, 09:12:48
gülfercim canım çok sevindim ikili testinin iyi çıkmasına..bende merak ediyordum seni..sesin doluğun çıkmıyor....çok dikkatli ol tatlım.
bende cumartesi doktorum yerindeyse üçlümü yaptırıp bebişim cinisyetini öğrenicem..allahtan herşeyin hayırlısı..rabbim sağlıklı , hayırlı evlatlar nasip etsin bize..:amin: :opucuk:

amin canım amiiiin  :amin:     mide bulantısı yüzünden annemlerde kaldım 5günde değişiklik olsun diye amasyaya memleketime gittim hemde babannem rahatsızıdı o yüzden giremedim herkesi çok özledim canım arkadaşlarım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hayırlı haberlerini bekliyorum canım  :opucuk:

gülfer

Alıntı yapılan: arzuhatem - 15 Mart , 2010, 11:00:57
gülferciğim senin kızın olucak bencee:) içime öyle doğdu inş. yanılmam hayırlıısı olsun inş.

hayırlısı olsun bitanem eli ayağı düzgün hayırlı bi evlat olsunda kız erkek faretmez  :binkybaby:

:opucuk:

gülfer

15+2

bebeğim yavrum benim sanki hafif kıpırtılarını hissediyorum gibi okadar güzelki bazen uzun sürüyo kıpıtıların

çok hoşuma gidiyo kahkaha atıyorum hemen duruyosun hadi bebeğim kıpırda birazdaha hissedeyim seni

babanda tekmelerini hissetmek istiyo seninle hep konuşuyo öpüyo bebeğim büyü artık kollarıma alayım seni diyo

seni çok özledik  :love7:

gülfer

16+1

Annesinin yavrusu bitanem benim 4gün sonra seni görcez ve cinsiyetini öğrenicez

azönce tekmelerini hissettim artık bunlar senin hareketlerin çok güzel ya senin

tekmelerini yeyim minik aşkım benim

SENİ ÇOK SEVİYORUZ ANNESİN VE BABASININ TATLISI

elif35

günlük tutmak muhteşem bir şey ben bebeğimi ulrtasonda gördüğüm gün günlük tutmaya başladım her akşam elimde günlük bişeyler yazıyorum bebeğim için eşimde ben de okuyayım ne olur diyo ama tabi ben okutmuyorum  :ehi: :ehi: bebeğim belirli bir yaşa geldiği zaman doğum gününde ona hediye edicem bu günlüğü doğduktan sonra da onunla ilgili olan herşeyi ilk olanları yazıcam bu günlüğe umarım bebeğim benim verdiğim değeri verir.aşerdiğim zamanlar eşim gece falan çıkıp alıp geliyo sonra da diyoki bunları da yaz günlüğüne baban şu saatte gitti bana bunu bunu aldı diye kıızm anlasın babasının nasıl iyi olduğunu beni daha çok sevsin senden diyo  :ehi: :ehi:

gülfer

:k06: :k06: :k06:

ne güzel düşünmüşsün bende büyüyünce vericem okusunki neler yaşadığımı onu nekadar çok sevdiğimi

bilsin istiyorum benim hem burda hemde evde bi günlüğüm var

bende ilk kan verdiğim eşim sonuçları almaya gittiği zaman eşim gelene kadar

yazmıştım benim eşimde hiç merak etmez ne yazdığımı ben okurum ona oda dinlemez zaten  :ehi: :ehi:

elif35

:ehi: :ehi: :ehi:

ben ilk hamileliğimde evde test yaptığım gün yazdım 1,5 aylıkken düşük yapınca hastaneden geldikten sonra ağlayarak atmıştım onu o yüzden yine aynı şeyleri yaşarsam korkusuyla ultrasonda tamamen görene kadar yazmadım ultrasonda gördüğüm gün yazmaya başladım sonuna kadar da devam edicem... benim eşim çok meraklı saklıyorum evde ben günlüğü okumasın diye  :k06: :k06: ben bebeğime özel olsun istiyorum eşime de anlatıyom ama kendisi gıcık olduğu için beni sinir etmeye bayıldığı için uğraşıp duruyo benle  :k06:

gülfer

16 + 4

çok özledim seni canım yavrum benim yarın dktr gidiyoruz seni görmeye cinsiyetini öğrenmeye çok heyecanlıyız

senin o minik hareketlerini görmeyide özledik neler yapacaksın bakalım yarın bize el salla bebeğim çok heyecanlıyım ya

oynamak istiyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

içim kıpır kıpır kalbim küt küt atıyo  :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ohhh ne guzel gurfercım ınsallah guzel haberlerle gelırsın  :amin: :amin: :amin:
hayırlı evlat olsun  :amin: