Gitme Bebeğim N'olur

Başlatan gülfer, 25 Ocak , 2010, 20:06:23

« önceki - sonraki »

hayat82

bizde 15 gün sonra cinsiyetini ögrenecegiz

melek-çağlar

düşer canım sen içini ferah tut meleğine birşey olmaz hayırlısıyla. :amin:

gülfer

Alıntı yapılan: hayat82 - 27 Ocak , 2010, 13:21:49
bizde 15 gün sonra cinsiyetini ögrenecegiz

hadi hayırlısı inşallah istediğiniz gibi olur

ama önce sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bi evlat olsunda

cinsiyet önemli değil

gülfer

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 27 Ocak , 2010, 13:23:03
düşer canım sen içini ferah tut meleğine birşey olmaz hayırlısıyla. :amin:

inşallah canım hayırlısı sanada dua ediyorum  :amin: :amin: :amin: :amin:

hayat82

evet öyle tabiki cinsiyeti önemli degil saglıklı olsunda

melek-çağlar

inş. dualarınız kabul olur 8 gün kaldı bakalım bekliyorum ne olacak.

gülfer

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 27 Ocak , 2010, 13:30:39
inş. dualarınız kabul olur 8 gün kaldı bakalım bekliyorum ne olacak.

hayırlısı olsun vakti saati inşallah bu aydır  :amin:

melek-çağlar

Sheida

Alıntı yapılan: gülfer - 25 Ocak , 2010, 20:06:23
annesinin bitanesi meleğim benim hoşgeldin canım herşeyimsin bunları ağlyarak yazıyorum hissediyomusun dün biraz kan geldi babanı lavaboya çağırdım aşkım kanamam

var dedim o an yüzündeki ifadeyi anlatamam çok korktuk bize veda etme nolur bırakma beni ben seni sımsıkı tutuyorum sende tutun annene ultrasonda seni gördüm

bitanem minicik kalbin pıt pıt atıyodu seni gördüğümde yaşadığım mutluluğu anlatamam bizinolur bırakma nolur biz seni çok seviyoruz benimle kal minik aşkım

senin var olduğunu öğrendiğim tarih 06.01.2010 inşallah bigün doğum tarihini yazarım.kollarımda olduğun günü sabırsızlıkla bekliyorum seni kollarıma alınca sımsıkı sarılıp

kokunu içime çekicem meleğim nolur gitme  :opucuk:

gözlerim doldu. benimde ilk aylarda kanamam olmustu esime söylediğimde yüzünün ifadesi geldi aklıma senin  yazdıklarınıda okuyunca. aynı seyleri yasadım :( dua ettim bol bol sende et. ama allahın dediği oluyo bi ne yapsakta. insallah allah meleğini kucagına almayı nasip eder. bende sabırsızlıkla o günü bekliyorum. kıpırtılarını hissetmeyince bile üzülüyorum. anlıyorum seni canım. kafana takmamaya çalış. o annesine tutunacak insallah :)

gülfer

Alıntı yapılan: she_ida - 27 Ocak , 2010, 19:30:37
Alıntı yapılan: gülfer - 25 Ocak , 2010, 20:06:23
annesinin bitanesi meleğim benim hoşgeldin canım herşeyimsin bunları ağlyarak yazıyorum hissediyomusun dün biraz kan geldi babanı lavaboya çağırdım aşkım kanamam

var dedim o an yüzündeki ifadeyi anlatamam çok korktuk bize veda etme nolur bırakma beni ben seni sımsıkı tutuyorum sende tutun annene ultrasonda seni gördüm

bitanem minicik kalbin pıt pıt atıyodu seni gördüğümde yaşadığım mutluluğu anlatamam bizinolur bırakma nolur biz seni çok seviyoruz benimle kal minik aşkım

senin var olduğunu öğrendiğim tarih 06.01.2010 inşallah bigün doğum tarihini yazarım.kollarımda olduğun günü sabırsızlıkla bekliyorum seni kollarıma alınca sımsıkı sarılıp

kokunu içime çekicem meleğim nolur gitme  :opucuk:

gözlerim doldu. benimde ilk aylarda kanamam olmustu esime söylediğimde yüzünün ifadesi geldi aklıma senin  yazdıklarınıda okuyunca. aynı seyleri yasadım :( dua ettim bol bol sende et. ama allahın dediği oluyo bi ne yapsakta. insallah allah meleğini kucagına almayı nasip eder. bende sabırsızlıkla o günü bekliyorum. kıpırtılarını hissetmeyince bile üzülüyorum. anlıyorum seni canım. kafana takmamaya çalış. o annesine tutunacak insallah :)

inşallah  canım meleklerimiz bizi bırakmaz aynı şeyleri yaşamışız hep dua ediyorum kendime ve benim gibi olanlara bebek isteyenlere hep ediyorum

bende kıpırtılarını hissetsem rahatlarım allahım meleklerimizi korusun  :amin: :nazar:

gülfer

meleğim dün annannenle baban benim kan sonuçlarımı dktra götürdüler sonuçlar çok güzel demiş artık düşük tehlikesi birazda olsa azaldı demiş ço k şükür meleğim

dktr hamile olduğumu duyunca çok sevinmiş yalnız şekerli şeyleri fazla yemememi söylemiş hamileyken şeker hastalığı kapıda bekliyo dikkatli olsun demiş

zaten canım hiç tatlı şeyler istemiyo ya ben hiç bişey yemiyorumki sadece sabahları simit yiyebiliyorum başka bişey yiyemiyorum seni besleyememekten korkuyorum

4.aya kadar bebek anneden alır bütün ihtiyaçlarını diyolar ama ben hiç bişey yemiyorumki seni besleyim affet beni bebeğim hiç bişey yiyemiyorum o kadar çok midem bulanıyoki  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

neyse bebeğim zorlada olsa senin için yiycem bugün 7+3 oldun bitanem  :binkybaby:

gülfer

annesinin bitanesi canım benim iki gündür kasığım çok ağrıyo normal bi ağrı değil bu korkuyorum baban sürekli doktra gidelim diyo ama ben dktr kötü bişey söyliycek diye

korkuyorum bebeğim bırakma beni dün akşam hep ağladım sana bişey olcak diye okadar çokki ağrım dayanılacak gibi değil.sabah biraz hafifledi şimdide çok az bi ağrım

var.sen iyi ol bebeğim dua ediyorum allhım bebeğimi benden alma onu bana bağışla yalvarırım allahım  :amin: nolur  :crybaby2:

EMEL 26

ARKADAŞIM DR  GİTSENE BİRŞEY OLMAZ İNŞALLAH AMA İHMAL ETME
Kızlarımla hayat çok güzel💖

haydibebeğim

niye ihmal ediyorsun gülfer beklemen daha kötü,eğer allah korusun varsa ters bi durum erken müdahaleyle bebeği kurtarabilirler,ne bileyim istirahat verir ilaç verir drun.git yarın ltf.ihmal etme.

gülfer

canım yavrum benim annesinin bitanesi minicik ellerin ve ayakların var.bugün dktra gittik annannenle 7tüp kan aldılar inşallah sonulçlarımız iyi çıkar ikili test için iki

haftamız kaldı hala inanamıyorum var olduğuna tehlike kalmadı galiba dktr bişey demedi sonuçları çarşamba günü alıcaz hayırlısı olsun dktr 9haftalık olduğunu söyledi

kocaman olmuş benim bebişim 28.7 mm olmuşsun yani 3cm ye yakın.içim birazdaha rahatladı bebeğim sanki hiç bir sorun çıkmayacak gibi bi korkum kalmadı

baban o kadar heyecanlıki seni düşündükçe benim bebeğim olcak diye bağırıyo çokmutluyuz bitanem bu güzel yuvamız seninle huzur doldu

SENİ SEVİYORUZ BEBEĞİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM  :binkybaby: