20 Nisan , 2024, 01:08:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gitme Bebeğim N'olur

Başlatan gülfer, 25 Ocak , 2010, 20:06:23

« önceki - sonraki »

gülfer

25 Ocak , 2010, 20:06:23 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 13:29:48 g10ca
annesinin bitanesi meleğim benim hoşgeldin canım herşeyimsin bunları ağlyarak yazıyorum hissediyomusun dün biraz kan geldi babanı lavaboya çağırdım aşkım kanamam

var dedim o an yüzündeki ifadeyi anlatamam çok korktuk bize veda etme nolur bırakma beni ben seni sımsıkı tutuyorum sende tutun annene ultrasonda seni gördüm

bitanem minicik kalbin pıt pıt atıyodu seni gördüğümde yaşadığım mutluluğu anlatamam bizinolur bırakma nolur biz seni çok seviyoruz benimle kal minik aşkım

senin var olduğunu öğrendiğim tarih 06.01.2010 inşallah bigün doğum tarihini yazarım.kollarımda olduğun günü sabırsızlıkla bekliyorum seni kollarıma alınca sımsıkı sarılıp

kokunu içime çekicem meleğim nolur gitme  :opucuk:

.:.Zamansız.:.

canım yaa kıyamam sana  :y25: nasıl gözlerim doldu anlatamam..
evet gitmesinler meleklerimiz...bizimle kalsınlar :nazar:

allahım olmayanlarada nasip etsin..sağ salim kucağımıza almayıda  :amin:

gülfer

Alıntı yapılan: zamansiz - 25 Ocak , 2010, 20:09:46
canım yaa kıyamam sana  :y25: nasıl gözlerim doldu anlatamam..
evet gitmesinler meleklerimiz...bizimle kalsınlar :nazar:

allahım olmayanlarada nasip etsin..sağ salim kucağımıza almayıda  :amin:

amin allahım isteyen herkese nasip etsin rabbim bu duygudan kimseyi mahrum bırakmasın

inşallah meleklerimiz bizi bırakmazlar kıpırtılarını bile hissetsem içimdeki korku gider

allahım korusun meleklerimizi  :nazar: :nazar:

EMEL 26

inşallah canım allaha emanet bebişlerimiz  :amin: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ZyNp

canım nolur guzel şeyler düşün bak bız senınle aynıyız bende ocak 5te ögrendım bebişimin varlıgını kendıne dıkkat et iş falan yapma yat dınlen allaha emanet ol inş :amin:

allahım ıznıyle aynı zmanlarda alcaz bebklerımızı kucagımıza :amin: :amin: :opucuk:

gülfer

Alıntı yapılan: ZYNP - 26 Ocak , 2010, 15:30:15
canım nolur guzel şeyler düşün bak bız senınle aynıyız bende ocak 5te ögrendım bebişimin varlıgını kendıne dıkkat et iş falan yapma yat dınlen allaha emanet ol inş :amin:

allahım ıznıyle aynı zmanlarda alcaz bebklerımızı kucagımıza :amin: :amin: :opucuk:

ay canım inşallah alırız hayırlısıyla sağlıkla alırız bebişlerimizi  :amin:

evet seninle doğumlarımız aynı zamanlarda hayırlısı olsun  :amin:

gülfer

bebeğim her an kap atışlarını gözümde canlandırıp senin var olduğunu düşünüyorum ordasın dimi yalnız bırakma beni nolur bugün hep seni düşündüm hep hayal ettim

karnımda kıpırtılarını hissettiğim günü doktora gidicem seni görmek için babanda seni görmek istiyo seninle ilgili konuşuyoruz hep hayatımızda her konumuzda sen varsın

bi kerecik daha görsem kalp atışlrını sesini içim birazdaha rahatlıycak her slow şarkıda ağlıyorum eğer şarkının içinde beni bırakma bırakıp gitme gibi sözler varsa

tamamen kopuyorum seni çok seviyorum minik meleğim  :binkybaby: :opucuk:

aleyna635

gülfercim nolur üzülme.üzülmen onu da etkiler biliyosun demi.annesinin üzüldüğünü his ederlermiş bebekler.seni çok iyi anlıyom ben iki tane kaybettim.ve şimdi yıne hamile olduğumu öğrenmek için neler vermezdim.hep hayal ediyom acaba yıne öle birgün olacak mı testte pozitif görünecek mı veya doktorum hamilesin diyecek mi.ben bebeklerimi kaybedeli nerdeyse 3 yıl oldu.ve ne kadar tedavi gördüysem boş çıktı.allah ım senınkini ve diğer bütün hamile arkadaşlarımızın bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin.ve tüm isteyenlerede hayırlı günde müjdeli haberi versin.üzülme ve onu da üzme...inş.seni terk etmez... :amin: :amin: :amin:

haydibebeğim

cnm benim allah korusun meleğini,pozitif düşün hemen druna git lütfen..

gülfer

Alıntı yapılan: aleyna635 - 27 Ocak , 2010, 00:55:50
gülfercim nolur üzülme.üzülmen onu da etkiler biliyosun demi.annesinin üzüldüğünü his ederlermiş bebekler.seni çok iyi anlıyom ben iki tane kaybettim.ve şimdi yıne hamile olduğumu öğrenmek için neler vermezdim.hep hayal ediyom acaba yıne öle birgün olacak mı testte pozitif görünecek mı veya doktorum hamilesin diyecek mi.ben bebeklerimi kaybedeli nerdeyse 3 yıl oldu.ve ne kadar tedavi gördüysem boş çıktı.allah ım senınkini ve diğer bütün hamile arkadaşlarımızın bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin.ve tüm isteyenlerede hayırlı günde müjdeli haberi versin.üzülme ve onu da üzme...inş.seni terk etmez... :amin: :amin: :amin:

inşallah canım sağol amiin inşallah bırakıp gitmez

allahım kurban olduğum mevlam inşallah seninde ve bebek isteyen herkesinde

YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNN :amin:

melek-çağlar

gülfercim nasılsın herşey yolundadır umarım  :opucuk:

gülfer

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 27 Ocak , 2010, 10:31:49
cnm benim allah korusun meleğini,pozitif düşün hemen druna git lütfen..

canım inşallah allahım korur benim bebeğimğimi ve tüm bebişleri

rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin

allahım dualarımızı kabul etsin  :amin:

gülfer

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 27 Ocak , 2010, 13:05:53
gülfercim nasılsın herşey yolundadır umarım  :opucuk:

şimdilik iyiyim çok şükür en kısa zamanda dkra gidip bebeğimi görmek istiyorum

sen nasılsın

melek-çağlar

bende iyi sayılırım bugün. kontrolün ne zaman kalp atışlarını duydun mu. ne güzel birşey allahım bizede yaşatsın en kısa zamandan.

gülfer

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 27 Ocak , 2010, 13:12:18
bende iyi sayılırım bugün. kontrolün ne zaman kalp atışlarını duydun mu. ne güzel birşey allahım bizede yaşatsın en kısa zamandan.

amin canım allahım herkese yaşatsın bu duyguyu kalp atışlarını gördüm sadece

duymak için tekrar gidicem bugün tiroid için dktr gittim t3 t4 tsh için kan verdim şimdi geldim dktrdan

inşallah sonuçlarım iyi çıkar tsh yüksek çıkmıştı şimdi biraz düştü inşallah birazdaha düşerde bebeğime bişey olmaz