28 Mart , 2024, 16:49:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ocakta Hastalanacaklar

Başlatan ruhnaz, 23 Aralık , 2009, 14:37:14

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

hasyet

sllmmmm kızlarrr nabersinizzz ben geldimm yinee  :opucuk:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

melek-çağlar

slm hoşgeldin ne yaptın gönderdin mi misafirleri

ZyNp

hasyet

ewtt yolladımmm h.b kızlaarrr :) şimdide yemek hazırlamaya gidicem amaaa :( amaaannn acaba bizimkine belki hamileyimdir canım kahvaltı istedi yemek istemiyo desem nolurr  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

melek-çağlar

dur daha şimdiden başlama yazık kocana seni gidi seni.

ZyNp

anamm bu sımdıden seleyı suya verdı adamcagız 9ay boyunca kahvaltı yıyecek desene:)

hasyet

banada yazık amaa yaa ne yemeği yapacağımı şaşırdım bizimki çok yemek seçer hiçbişey yemiyo desem yeridirr..ayyy hadi ben gideyimde yemek yapayımm gelir yarım saatee akşam görüşürüz kızlarr öpüorum siziii  :opucuk:  :opucuk: buarada hala tık yok hastalıktann  :k06:  :k06:

hasyet

anasının evindee sanki hep yemek yiyodu 9ayda kahvaltı yapıversinn  :toothy10:  :toothy10: evlenmeden öncee evde yemeğe gelmezmiş gelir bi tost yapar gidermişş geçmişe yolculuk yapsın die böle yapıorum yoksa yemek yapmak zor falan gelmiyo yani  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

ZyNp

hadı byyy kolay gelsın

ponçik

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

bende ocakta olucamm hemide bu ğünn:) :ehi: