Senin Yolunu Gözlüyorum Bebeyim

Başlatan EMEL 26, 17 Ocak , 2010, 22:26:56

« önceki - sonraki »

EMEL 26

teşekkürler sibel allahım yavrunu saglıkla kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 07 Şubat , 2010, 13:07:45
canım benim hamileliyim bu kadar kısa mı süreçekti oysa ne umutla başlamıştım tedaviye  bu sefer olacak diyordum inanıyordum oldu ama kısa sürdü bu gün kanamam var hemde  agrım çok dr gitmedim hafta sonu diye ama aslında bir gün bir gün benimle kal istedim canım yavrum allahım  sizi öbür tarafta karşıma çıkartsın hepinizi o kadar merak ediyorumki nasıl birisi olacaktınız kime benziyecektiniz  aslında bunları düşünmek istemiyorum canımdan can  ömrümden ömür gidiyor  ama ben inanıyorum benim bir bebişim daha  olacak yani davamın peşindeyim  allahım ablana saglıklı ömürler versin onu tüm felaketlerden  korusun şükür rabbime hiç degilse ablan var allahım hiç olmayanlara da versin benide unutmasın :amin: :amin:
şimdi bunu söylemek erkenmi bilmiyorum ama ben seni çok sevdim ve çok seveceyim elveda küçük meleyim       :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
cnm bu yazdiklarini okumustum ama sana verebilcek bi cvbim yoktu simdi daha iyi anliyorum seni
gonderdigin msjlardaki aciyi aglamanin szilamaninnn bende senin gibi su gun bebegim dogacak bugun bu haftalik oldu diyom kafama gore rabbim bize yine vercek insallahhhh  en azindan umudum hala varrr  :opucuk:

EMEL 26

edacım  canım senin için ilk denemen böyle oldu acı bir deneyim yaşadın umarım bir daha yaşamazsın
gerçektende başına gelmeyen bilemez ve anlıyamaz o hayal kırıklıgını  tamam allahıma inancım sonsuz ondan ne gelirse  boynum kıldan ince  yeterki kaldıramıyacayım  yük acı keder vermesin her şeyin hayırlısını versin tatlım.
ama bazen dayanamıyorum inşallah gececek geçerde ben sadece güzel kızıma bir kardeş sıgınacagı bir limanı olsun ve çok şükür mutlu yuvamı bir neşe daha katılsın istedim. kızımda küçüktüm cahildim şimdi daha bilinçliyim  o hamileligi o küçük melegi kokup onu büyütüp hayırlı evlatlar olsun dedim olmadı rabbim büyük hakkımızda ne hayırlısıysa onu versin kuzumu hiç bir zaman dara zora sokmasın yar ve yardımcımız olsun.... :amin: :amin: :amin: 

Balböceği

amin cnm aminnn senin dedigin gibi gibi cok sukur huzuluyuz mutluyuz yani
maddi manevi bi sorunumz yok ama insan yanina bi can yoldasi ariyor ben hele yalnizim gubertteyim yalnizliktan istiyommmm rabbim ne zman  nasip ederse insallah o zman olurrr

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 01 Mart , 2010, 11:44:43
teşekkürler sibel allahım yavrunu saglıkla kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
amin emelcimm cümlemize inşallahh  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

EMEL 26

canım yavrucum sen benim son umudumdun buda olmazsa birdaha yapmam diyordum  ve sende bize gelmedin. bu gün doktordaydım seni patolojiye göndermişlerdi onun sonucunu aldım maslesef hastaneye giderken bir umutla gidiyordum hep bu son olaydan sonra ilk gidişimdi o kadar kötü oldumki anlatamam  doktor odayı girince  hayırdır emel hanım bir sorununmu var dedi ona direk  sonucu gösterdim bekledigim gibi dedi  üzme kendini senin bir cocugun  var olmayanlar ne yapsın diye teselli verdi...  ama  ben çok istiyordum tekrar anne olmayı  bitti artık olamıcakmıyım  tamam dünyalar güzeli  kızım var hani ona kardeş anne ben hala yada teyze olmak istiyorum bana kimse bişi demicekmi diyor  onu anlatamıyorum içim parcalanıyor.ya benim hayellerim o bebek kıyafetlerini görünce durmuyor içim bebek kokusu ama ben bebek görünce  kaçıyorum sevmiyorum sevemiyorum bunun için psikiyatrise bile gittim bana üçtane ilaç verdi seni unutmam seni düşünmemek için  bir daha denersem aynı sonucu yaşarmışım yıpratma dedi  hiç çoçugun olmazsa tüp bebek derim ama ondada yaşaya bilirmişim aynı sonucu beş tane oldunuz bir altıncıyı kaldıramam  kapattım bu sayfayı sizi çok seviyorum hepsinizi öbür tarafda yanımda istiyorum kuzucuklarım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm gercektn cok üzüldüm ama aslaaa ümidini kesme rabbim büyüktür herseyde vardir bir hayir sen dua et ki bir tane bebisinm var senelerdir hic cocugu olmayanlar var cnm benim ...herseyin hayirlisi cnm öptüm

EMEL 26

Balböceği

Emel bak herseyin hayirlisi rabbim cocuguna hayirli uzun omurler versin  :amin: o olmassa allah korusun
napardin demi bide bu yonden bak demkki hayirlisiymisss bak 5 tane yavrun cehennem kapisinda seni bekliycek sukur bide benim var bu dunyanin ote dunyasida varr kimse bu guce erisemezz  :opucuk:  tabi gun dogmadan neler dogar bakarsin ummadigin anda gelirrr olmiyacak bisey degil demi uzulme nolurrr  :crybaby2: :crybaby2:

EMEL 26

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

daha yasın çok genç emelcım o zaman kadar tıp ılerlıyor bıraz dınlen rabbım ınsallh guzel kapılar acar
bak benım halamın 3 tane çocugu var en kucugu 11 yasında halam 48 yasında tup bebk yapmaya kara verdı eşi çok ıstıyor dıye

gülfer

canım arkadaşım yazdklarını gözlerim dolu dolu okudum  :y25: allahım kimseye bu duyguyu yaşatmasın

zor çok zor umudunu hiç yititrme ummadığın bi anda merhaba der bebişn sana allahtan umit kesilmez

allah yuvanıza sağlık mutluluk versin  :amin:  :opucuk:

EMEL 26

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:gülfer canım cümlemize inşallah  :nazar: