Senin Yolunu Gözlüyorum Bebeyim

Başlatan EMEL 26, 17 Ocak , 2010, 22:26:56

« önceki - sonraki »

Demet_dk

EMEL 26

canım yavrum bu gün çok karamsardım hep seni düşündüm buda düşüyor bununda bana faydası yok diye agladım durdum ama akşam sana haksızlık yaptıgımı düşündüm  tamam kanamam devam ediyor  ama ortada kesinleşmiş birşey yok belkim benim hamilelegim böyle devam edecek tek istedigim sen saglıklı bir şekilde olda ben razıyım yatmaya sonunda seni alayım kollarıma  gel annecim gel bekliyorum seni hasretle  özlemle ne olur allahım kavuştur bizi baban ömrümden ömür gidiyor diyor her lavobadan gelince varmı birşey diyor var dedigimde suratı asılıyor kuzum o kadar bekleniyorsunki sana bunu anlatmak için benim türkcem ve kelimeler yetmez akşam ablan göz yaşlarımı sildi anne ne olur aglama senin saglıgın daha önemli dedi daha önce hep beni suçluyordu bir kardeş yapmadın yapamadın diye offff of  gelde bitsin bu hasret canım yavrum  :opucuk: :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

arzuhatem

canım sıkma canını allah büyüktür senin en azından allah yine birtane bağışlamış ya hiç olmayanlar ne yapsın bende ikitane bebeğimi kaybettim şuanda 3, hamileyim çok şükür 10 haftalık oldu ama her wc.girdiğimde korkarak giriyorum bişey varmı diyee ben artık allaha emanet ettim verende o alanda o ben elimden geleni yapıyorum hergün iğnelerimide oluyorum allahım hepimizin yardımcısı olsun dua ett canım sıkma kendinide eşinedee .

annesi böyle yaparsan meleğin dahada çok üzülürr :(

canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

EMEL 26

arzuhatem çok saol canım insanın elinde degil işte haklısın inşallah kavuşuruz canım bebişlerimize  :amin: :binkybaby:

_hüzün_

canım ilk önce tebrık ederim  :flowers:

MEVLAM bir avazda kurtarsın.. :love7:

ama bak kötü düşünme sen kötü düşünürsen bebişin üzülür :'( iyi şeyler düşünkü herşey oluruna varsın :love8:

EMEL 26

teşekkür ederim hüzün iyi olcak inşallah

✿گสЯเ_ќĮż✿

emelcim inşlh bebişin sana tutunacak ne olursa olsun bırakmayacak seni.sen içini ferah tut :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

EMEL 26

sarıkız tatlım benim çok sagol canım :opucuk:
inşallah akıntılarım azalmaya başladı iyi olacak inşallah  :amin: :nazar:

EMEL 26

canım kuzum senin varlıgından kimseye söz etmemiştim iyice belli olsun diye ama dün dayanamadım hatun teyzeni söyledim  daha kendi teyzenin haberiyok ama sevincimi paylaşmak istedim sen baglan iyice bana bak okadar sevinecek çok ki kocaman ailemize sende katıl bebegim annesinin kuzusu  :opucuk: :love9: :nazar:

gülfer

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 24 Ocak , 2010, 14:01:27
canım kuzum senin varlıgından kimseye söz etmemiştim iyice belli olsun diye ama dün dayanamadım hatun teyzeni söyledim  daha kendi teyzenin haberiyok ama sevincimi paylaşmak istedim sen baglan iyice bana bak okadar sevinecek çok ki kocaman ailemize sende katıl bebegim annesinin kuzusu  :opucuk: :love9: :nazar:

emel aynı duyduları paylaşıyoruz bende yatıyorum hep bebeğim beni bırakmasında yatmaya razıyım

inşallah bebişlerimiz bırakıp gtmezler allahım bebeklerimiz sana emanet  :amin:

EMEL 26

ღ♥ Nilda♥ღ

emelcim yazmıştım ama görmedin sanırım doğum günün kutlu olsun ailenle nice huzurlu senelere inş. :amin: :opucuk: :opucuk:
.   

EMEL 26

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:CANIM İNŞALLAH HEP BERABER  :icon_thumright:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

emelcım canım dualarımız senınle canım ınşalalh bebegın tutunmuştur  :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

canım kuzum bu gün sabaha kadar rüyamda muayene oldum ama hiç biride sonucu söylemedi sabah kalktıgımda moralim bozuktu habire allahıma dua ediyorm ne olur allahım bebişime saglıklı ömürler ver diye ne olur allahım duy sesimi akıntım kesilince seviniyorum gelince tekrar moralim bozuluyor salı günü dr gideceyim inşallah güzel haberler duymak istiyorum bebişim birazda sen gayret et ne olur annecigim  seni umutla bekliyorum  :opucuk: :love9: