Senin Yolunu Gözlüyorum Bebeyim

Başlatan EMEL 26, 17 Ocak , 2010, 22:26:56

« önceki - sonraki »

EMEL 26

17 Ocak , 2010, 22:26:56 Son düzenlenme: 02 Şubat , 2010, 15:52:23 g10ca
 :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
 hoşgeldin bebişim  6 ocak 2010 senin varlıgını ögrendim ama  çok tuaf oldum çünkü seni bulmak için o kadar sıkıntı çekmiştim ama hala inanmış degilim ayın 8 ni zor bekledim dr gittim dr bey ben dayanamayıp test yaptırdım sonuç bu dedim inanki yavrum dr bile çok sevindi.hemen yeniden kan verdim  sonuç süperdi dr aynen şunu söyledi süper hamilesiniz emel hanım sanki bayılacaktım çok sevindim.13 ocakta gel dedi yine dr dayım veee senin keseyi gördüm okadar heycanlandımki dışarıda bekleyen babanın yanına zor gittim çünkü ayaklarım bir birine dolaşıyordu.aşkım gördüm minnacık daha o haberiduymak için sabahtan beri habire dua ediyorduk canım varsın içimdesin şimdi 21 ocak gününü iple çekiyorum ozamanda ve her zaman güzel haber almak istiyoruz senden söz ver bize bu sefer gel bekletme beni babanı ve seni çok isteyen ablanı bekletme  anneciyim gel. :opucuk:
:nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

mavigece

yazından çok etkilendim benim bile üç ay olmayınca umutsuzluğa kapılmış ve çok yıpranmıştım bende 7 ocakta öğrendim hamile olduğumu, uçuyordum sanki sen çok bekledin heralde. ben daha üç ayda bukadar beklemişken
kimbilir sen neler çektin. Allah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu inşallah sağsalım kucağına alırsın bebeğini...

ZyNp

inşşşşşşşş.bende senden 1gün önce ögrendim emelcim

melek-çağlar

allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.  :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

canım allah devamını getirir inş. :amin: :amin: bebeyine kavuşursun dilerim umutların yarım kalmaz bebeğini kucağına alacağın anıda yazarsın inş.

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
.   

Demet_dk

inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirir bebişini kucağına alırsın  :amin:

EMEL 26

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim inşallah diyorum inşallah

ama bu gün lekelenmem oldugu için dr gittim düşük tehlikesi var  dedi umudum kırıldı ama içimde hala bir umut var ya nebileyim insan hep güzel şeyler duymak istiyor ama olmayınca olmuyor bu kacıncı hayal kırıklıya ugrayışım şimdi sadece bekleyip gelişmeleri görmek . dua edin arkadaşlar

allahım hayırlısını saglıklısını ve ömür verdigini versin cümlemize  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyyy canımmmm inş bişi yokturrr bebişini saglıcakla kucagına alırsın inşallah
calısıyo musun yoksa vede misinn evdeysen hiç bişi yapma dinlen süreklii
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

bebeğimay

canım ne olur kendini yrma yormazsan tehlikeli hareketlerde bulunmazsan hiçbişeycik olmaz inşşş kendine dikkat et :opucuk:

EMEL 26

çok sağolun arkadaşlar evdeyim ve yatıyorum inşallah birşey olmaz  :opucuk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 20 Ocak , 2010, 16:24:55
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim inşallah diyorum inşallah

ama bu gün lekelenmem oldugu için dr gittim düşük tehlikesi var  dedi umudum kırıldı ama içimde hala bir umut var ya nebileyim insan hep güzel şeyler duymak istiyor ama olmayınca olmuyor bu kacıncı hayal kırıklıya ugrayışım şimdi sadece bekleyip gelişmeleri görmek . dua edin arkadaşlar

allahım hayırlısını saglıklısını ve ömür verdigini versin cümlemize  :amin:

bende de olmuştu
üzme kendini iyi şeyler düşün dinlen bol bol
Allah yardımcın olsun  :amin:

EMEL 26

GİTME KAL YANIMDA  BEBEGİM
ŞURADA İÇİMDE KAL
SANA KURBAN OLURUM
ELVEDA DEME BANA ANNECİGİM
BEN SENİ EL ÜSTÜNDE HATTA
BAŞ ÜSTÜNDE TAŞIRIM MERAK ETME
ANNECİĞİİM KAAAAAAAALLLLLL :opucuk:

EMEL 26

demet  :amin: canım  senin ne kadar sürmüştü canım 
hep iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum  ama hada öncesinde 4 şansızlık yaşayınca insanın elinde degil

Demet_dk

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 20 Ocak , 2010, 16:58:52
demet  :amin: canım  senin ne kadar sürmüştü canım 
hep iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum  ama hada öncesinde 4 şansızlık yaşayınca insanın elinde degil

benim kanamam baya olmuştu lekelenme değildi yani
5 haftalık hamileydim ozaman gerizekalı biirnin yüzünden ıslak halı kaldırmıştım akşam kanamam oldu
sonra gittim doktora dinlen dedi ilaç verdi sonrasından bi sıkıntı olmadı şükür
inşallah seninde olmaz canım

EMEL 26

neyse çok şükür atlatmışın  inşallah bende atlatırım