Adetten Kaç Gün Önce Test Pozitif Çıkabiliir?

Başlatan hasretALİ, 14 Ocak , 2010, 12:08:25

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

teacher44

tatlım bu çok nadir bi durum ama idrarda adet gününü 1 hafta kadar geçince belli oluyo hemen hemen...darısı başına olsun en yakın ve en hayırlı zamanda inşallah canımmm... :opucuk: Allahım gönlüne göre versn...
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

ESİNCİK

teacher saol cnm testin markasını hatırlıo musun? Çok duyarlı pahalı bi test miydi?

teacher44

yok canım yaa benim eşim diş hekimi..onun bi arkadaşı eczacı..ona sordum kalitesiyle falan hiç bir alakası yok demişti bende ondan hani şu pembe kutulu oluyo ya baby time yazıyo galiba onu aldım 3 milyona..onda çıktı hiç başka para vermedim öyle pahalı markalı bişeylere canım...
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

ESİNCİK

anladım cnm, bnm eşim de dr o da bazı testlerin daha düşük hcg konsantrasyonuna duyarlı olduğunu iddia ediyor, mesela dijital clearblue 20'ye normali50'ye duyarlı ??? ??? ??? neyse ki sen öyle ya da böyle pozitifi yakalamışsın..

hüseb (ebuşş)

aşkitomm.....
bebeğimmm...

ESİNCİK

hüseb (ebuşş)

aşkitomm.....
bebeğimmm...

ESİNCİK

Yok anacım nerdeeee.Hatta kendime birsürü tanı koydum, kesin benm tüplerim tıkalı, kesin yumurtam çatlamıo :ehi: :ehi:
Eşim de tanı koymak için biraz acele ettiğimi söylüo, bikaç ay bekle dio :k06:

hüseb (ebuşş)

Allahım yaa yapma böyle bak kalcaz biz bu ay sende bnde inş hayrlısyla dua et öle diceğine :caca:
bide sennde ilk denemendi dmi cnm
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ESİNCİK

evet cnm bu ay ilk, aslında geçen ay deniycektik ama en önemli 3-4 günümde eşimle görüşemedik :BangHead: :BangHead:

hüseb (ebuşş)

hmm cnm inş bu ay tutmuştr bak cnm bnm 23 21 şimdide 19da mı olurum caba olursam :dontknow: senn nası günler
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ESİNCİK

ben 30 günde bir oluyorum. aralık ve ocak 31 gün olduğundan 1er gün geri geldi 23 aralık 22ocak 21şubat, ama bu ay 28 çekeceği için 23 mart olur önümzdeki ay, o kadar sarkmasın tabi :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

hüseb (ebuşş)

hmm anladım o zaman bnm 19u beklemem lazım ama olsun ben yinede 21ini bekliom tabi cnm marta sarkmaz inş ;) inş Allahım bebişlerimz bize yollamıştr :amin: :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ESİNCİK