28 Mart , 2024, 15:52:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adetten Kaç Gün Önce Test Pozitif Çıkabiliir?

Başlatan hasretALİ, 14 Ocak , 2010, 12:08:25

« önceki - sonraki »

hasyet

adamın sakinliği lafını duydum atladım sayfayaa yaa benimkinide şimdi boğacağım yastıklaa yatıı uyuyorr yhaa okadarda sırnaştımm gıcık şeyyy  :caca:  :caca:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

hasyet

buarada bebiş konusunda bizimkide bi garipp test yapma bekle bekle diyee bi hal oluorr adamcağızzz...bugün ondan habersiz alıp yaptımm sanki başım göğe erdi yapıncadaaa neysee iştee
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

Balböceği

a.s cnm hg hayirlisi olsun size kolay gelsin ben gider eyvallahh  :laughing7: :laughing7:

ceren1

ya benimkide çok istiyor çok merak ediyor ama benim üzlmeme dayanmıyor o yüzden takma kafana diyor ama dinleyen kim :k06: :k06:

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

hayırlısı olsun canım üzme kendini.. herşey olacağına varır... :amin: :amin:

hasyet

öylee yhaa herşey olacağına varıyorr kızlarrr Allahım en kısa zamanda bebeişlerimizi versin yhaa  :amin:  :amin:

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

hasyet

inaşalllaahhh..kızlar bişey soracağım bne bugün testi kahvaltıdan sonra yaptım bişey değişirmi yhaa

ceren1

aşırı sıvı tüketmediysen degişmez herhalde

cimcime

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

BEN 5 Çİ ĞÜNÜ ÖGRENDİ,M  CANIM O YUMURTLAMAYA BAKIYOR GEÇ YUMURTALAMA OLUNCA 5 6 ĞÜNÜ BİLE YOKMUŞ GÖZÜKÜR ERKEN YUMURTLADINMI 1 2 3 ĞÜNÜ BİLE BELLİ OLUR  :opucuk:

hasretALİ

kızlar ben felaket stres yapıyorum allahtan evimin yaınlarında eczane yok kesin her hafta yapardımm o dece yani:)

ESİNCİK

en erken kim öğrendi acaba hamiş olduğunu? Şöööyle adetten 4-5 gün önce öğrenen var mı ki???

teacher44

tatlım ben tam 4 gün önce çok silik çizgiyi gördüm..ertesi günkünde yani 3 gün kala da tamamen fark edilmişti...:)
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...