Adetten Kaç Gün Önce Test Pozitif Çıkabiliir?

Başlatan hasretALİ, 14 Ocak , 2010, 12:08:25

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

kesinlikle...merak işte..hatta ben korunmak istiyorum ama korunmadığımda da hemen olsun istiyorum. Değişik bir psikoloji.. Çok bebek istermiş gibi her gün 2 kez test yapıyorum:)

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

ciddimisin sen.. hergün iki test mi :)))
bende 4 ay oldu sanırım korunmayalı ama geçen aya kadar adet oldum mu seviniyodum  eşime çaktırmadan :suclu: :suclu: bu siteye üye olup yazılanları okudukça niyeyse olsun istedim ama oda kısmet bakalım...

ESİNCİK

Korunmayı bu ay braktım ben de. Vallahi sanki yıllardır uğraşıyorum da olmuyor gibi bir psikolojiye girdim. Korunmaya mı başlasam ne rahattım:)

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 19 Ocak , 2010, 14:55:51
Korunmayı bu ay braktım ben de. Vallahi sanki yıllardır uğraşıyorum da olmuyor gibi bir psikolojiye girdim. Korunmaya mı başlasam ne rahattım:)

ehheh deli kız takma kafana bu kadar...ben 3 senedir korunuyordum..haziran 2009  bıraktım sandımki hemen olucak..hatta ilk 2 ay böle elimi belime atıp gezmediğim kalmıştı  :ehi: sonrasında hep üzüldüm ağladım..işte son ay artık bırakmıştım..hatta dedimki diğer yaz bitimine kadar hamile olmıyım ben güzel bir tatil falan yapıyım diyorum ki hamile olduğumu öğrendim  :k06: şaşırdım bekliyordum ama yinede çok ümitlenmediğimden sanırım şaşırmıştım  :k06:[/b]

ESİNCİK

ben bi de istemiyordum güya, eşim istiyordu. geçen ay yumurtlama günlerini kaçırdık ben ağladım, eşim bişey olmaz olacaksa olur dedi. Sonra bakışıp gülmeye başladık. hani sen istemiyordun dedi, baktım tam moda girmişim. Bu ay onun nöbetlerini falan ayarlıyorum, kendime de ovulasyon testi yapıcam. Çok kontrollü ve hevesliyim yani:)

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 26 Ocak , 2010, 15:18:13
ben bi de istemiyordum güya, eşim istiyordu. geçen ay yumurtlama günlerini kaçırdık ben ağladım, eşim bişey olmaz olacaksa olur dedi. Sonra bakışıp gülmeye başladık. hani sen istemiyordun dedi, baktım tam moda girmişim. Bu ay onun nöbetlerini falan ayarlıyorum, kendime de ovulasyon testi yapıcam. Çok kontrollü ve hevesliyim yani:)

inşallah olur kuzum sıkma sen canını  :opucuk: hayırlısı olsun

Balböceği

KONYALI

esincim mrb, bu kadar hevesli olman cok normal(BEN BÖYLE SÖYLÜYORUM DIYEDE ÜMİDİNİ YİTİRME CNM)  ama hayal kırıklıkları olabiliyor bazen. bu kadar beklenti içine girme, motive et kendini...eşinin nöbetlerini ayarla,ovulasyon tarihlerini kaçırma tabiki ama bazen hersey cok normalde olsa, yumurtlama gunude olsa saatı gelmedıyse,nasip değilse o ay hamıs kalamıyorsun. ben 8 aydır uğrasan,ve hatta rahat hamılelık gecırmek ıstıyorum dıye cocuk dusunmeye basladıgımızda nasılsa 3-4 aya hamıs kalırım dıye işten ayrılan bırıyım :k06:...suan ıse gırdım ve gene calısıyorum..dusunebılıyormusun??? ama hıc moralımı bozmadım, üzülmedim...mumkun oldugunca pozitif oldum..halada pozitif bir anne adayıyım, anlatabıldımmı cnm..mumkun oldugunca pozıtıf ama kafaya takmadan o bıle hormonları etkıleyıp anne olmana engel olabılıyor...

ESİNCİK

çok doğru cnm, hayatının düzenini ona göre değiştirmemek lazım. Hamile olduğunu öğrensen bile hayatına devam etmek lazım..tabi hayal kurmak plan yapmak da güzel :-\ inş çok beklemem

ceren1

maviçiçek sen oldunmu adet sanırım bugünlerdeydi seninkide

hasyet

adetim geçeli 11 gün oldu test yaptımm negatiff...yok anacımm bundan sonra karnım büyüyüp çocuk içinde saçlanıncaya kadar test mest yapmıcamm karnım büyümeye başlasın öle yapıcam testii o iki çizgiyi görüp o zevki yaşamak için odaa  :k06:  :k06: ayy sanki bugün test yapıp negatif olduğunu gören sonra içinden bişeyler kopup giden ben değilimm  :flowers:  :flowers:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

ceren1

evet ya insan test yapa yapa artık korkmaya başlıyo sanki hep negatif çıkıcakmış gibi offfff ne kötü yaaa

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

Alıntı yapılan: ceren1 - 26 Ocak , 2010, 19:05:40
maviçiçek sen oldunmu adet sanırım bugünlerdeydi seninkide
slm kızlar... ben geldim.. bugün bakamadım foruma anca geldim eve..
canım ben cts sabahı adet oldum.. şimdi yeni çalışma günlerini bekliyorum ;)
sanırım kendimi çok strese soktum.. olcak mı olmıcak mı diye.. bu ay ilgilenmicem bakalım ne olcak ..
sen de durum ne..?

ceren1

ben 28ine adet olucam diye bekliyorum yani kendimi öyle hazırlamaya çalışıyorum nekadar başarabilirsem tabiki.yani daha adet olmadım 2 gün var.inşallah önümüzdeki ay hamile kalırsın sende.benim göğüslerim şişti kaşınıyor uçları ama her ay şişer oyüzden ümitlenmiyorum.kısmet inşallah hamileyimdir.

cimcime

cerencim selam,

senle günlerimiz aynı:) sende kasık ağrısı yada kasık ağrısı varmı?

bende göğüslerde sertlik ve şişme var, birde ara ara kasık ağrım oluyor ama çok değil.

bugünde fark ettim sarı akıntım başladı.

test aldımm akşam ama ne zaman  yapsam bilmiyorum yaaaaaa :y25:

korkuyorummmmmm :crybaby2: